Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde Geçiyor?

TRT 1 dizisi Benim Adım Melek nerede çekiliyor? Dizinin çekimleri hangi şehirde, ilçede, ülkede yapılıyor? Set adresi ve konumu nedir?


Haber Tarihi : 31 Ağu 2019 11:40

Geçen sezon Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid, Elimi Bırakma, Kalk Gidelim, Halka gibi dizilerle büyük bir başarı elde eden TRT 1, bu yıl Diriliş'in final yapmasıyla birlikte yeni dizilerle izleyiciyi elinde tutmaya çalışacak. O dizilerden biri olan Benim Adım Melek'in çekim yerleri belli oldu. Üs Yapım imzasıyla yayınlanacak olan ve yapımcılığını Süreyya Yaşar Önal'ın üstlendiği Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor, setin kurulduğu adres ve konum nedir? Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olup perşembe akşamları yayınlanması beklenen Benim Adım Melek hangi şehirde, ilçede, köyde, kasabada, ülkede çekiliyor? Dizideki ev, mahalle, sokak, sahil nerede? İşte konuyla ilgili bütün detaylar...

benim adım melek nerede çekiliyor hangi şehirde ilçede

Başrol oyuncuları arasında Kutsi, Nehir Erdoğan, Rabia Soytürk, Mustafa Mert Koç ve Şerif Sezer'in yer aldığı dram dizisinin çekimleri geçtiğimiz haftalarda başladı. Eylül 2019'da seyirciye merhaba diyecek olan diziden ilk tanıtım videosu da paylaşılmıştı. Tarihi konaklarda ve yurt dışında da çekimleri gerçekleştirilen dizinin seti birden fazla şehirde kuruldu ve her bölgeden yüzlerce figüran hikayeye katkı sağladı. TRT 1'in yeni yayın döneminde ümitli olduğu projeler arasında bulunan dizinin yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş otururken senaryoyu Nilüfer Özçelik ile Berfu Ergenekon birlikte yazıyor. Ayrıca jenerik müziğini Aydilge'nin hazırlayıp seslendirdiği dizinin müziklerinde ise Yıldıray Gürgen imzası olacak.  Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor?

benim adım melek hangi şehirde çekiliyor neresinde set adres konum

Dizinin hangi şehirlerde çekildiği konusuna gelecek olursak hikaye birden fazla ilde geçiyor. Çekimler öncelikle Sırbistan'ın Belgrad şehrinde başladı ve burada 10 gün boyunca çalışmalar devam etti.  Belgrad'daki çekimlerin bitmesiyle dizi ekibi hikayenin ikinci ayağı için İstanbul'a döndü. Buradaki çekimlerin ardından ise Gaziantep'e geçilerek yeni sahnelerin çekimine başladılar. 

Gaziantep şehrinde yapılan çekimlerde Haleplizade Konağı, Mecidiye Han, Gazi Konağı gibi tarihi ve turistik mekanlar da hikayeye dahil edildi. 

Başrol oyuncularına Kaan Çakır, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Ulvi Kahyaoğlu, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Poyraz Ar ve Orhan Güner gibi isimlerin eşlik ettiği dizi, dram türünde bir iş olarak ön plana çıkıyor. Başarılı sahneleriyle ön plana çıkan Benim Adım Melek dizisinde tercih edilen çekim alanları izleyenlerin hikayeye daha sıkı şekilde bağlanmasını sağlıyor ve öyküyle bütünleşme konusunda seyircilere yardımcı oluyor. Bu açıdan ilerleyen bölümlerde de doğru mekanların tercih edilmesi dizinin ekran ömrüyle doğrudan ilişkili olacak gibi görünüyor. benim adım melek hangi şehirde çekiliyor benim adım melek dizisi gaziantep'in neresinde geçiyor benim adım melek çekimleri hangi ülkede yapıldı benim adım melek'in çekimleri nerede yapılıyor
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!