Arka Sokaklar Ceyda Gerçek Adı Kadın Savcı Kimdir?

14. sezona giren dizide Arka Sokaklar Ceyda kimdir, karakteri hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar kadın savcı gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 31 Ağu 2019 12:07

Türkiye'de televizyon tarihinin en uzun süreli işlerinden birisi olan Arka Sokaklar, 2019-2020 döneminde 14. sezonu ile ekrana dönüyor. Yeni sezona yeni transferler ile giren diziye önemli karakterler ve oyuncular da dahil oluyor. Erler Fim imzasıyla cuma akşamları izleyenlerle buluşan, yönetmenliğini Orhan Oğuz'un üstlendiği dizide Arka Sokaklar Ceyda gerçek adı, asıl ismi nedir, karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar dizisindeki kadın savcı kimdir, nereli, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? arka sokaklar savcı ceyda gerçek adı kimdir hangi oyuncu oynuyor

Türker İnanoğlu'nun sahibi olduğu Erler Film'in yayıncılık tarihine geçecek işlerinden birisi olan Arka Sokaklar, 14. sezonda hikayesini yeni isimlerle güçlendiriyor. Ozan Yurdakul, Ahmet Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un senaryosunu kaleme aldığı diziye bu sezon Savcı Ceyda karakteri de dahil oluyor. Kadın oyuncu havuzunu genişleten yapım ekibi, diziden ayrılan oyuncuların yerini başarılı isimlerle doldururken bir taraftan da hikayeye zenginlik katmak istiyor. Savcı Ceyda karakterinin yapacağı işler, ekiple yolunun kesişmesine neden olacak ve bu noktadan sonra kendi hayatında yeni bir sayfa açılacaktır.  Arka Sokaklar Savcı Ceyda Kimdir?

arka sokaklar ceyda gerçek ismi kadın savcı kimdir nereli kaç yaşında

Arka Sokaklar Ceyda gerçek adı, yani karakteri canlandıran oyuncunun asıl ismi Gamze Topuz'dur. 8 Ekim 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen güzel oyuncu şu anda 35 yaşında. 2014-2016 seneleri arasında kendi gibi oyuncu olan Ümit Kantarcılar'la evlilik yaşayan Topuz'un bir de çocuğu var. Son olarak geçen yıl Star TV'de yayınlanan ve başrollerini Can Yaman ile Demet Özdemir'in paylaştığı romantik komedi dizisi Erkenci Kuş'ta rol alan başarılı oyuncu bu yapımda da Ceyda adlı bir karaktere hayat vermiş ve karşımıza yeni reklam kampanyasını hazırlayan şirketin sahibinin kızı olarak çıkıp kaprisli ve şımarık bir kızı canlandırmıştı. Gamze Topuz'un yakın dönemde oynadığı bir diğer dizi ise Star'ın başka başarılı yapımı Söz'dür. Bu projede ise terör örgütleri ile silah ticareti yapan karanlık bir kadın olan Sara'ya hayat vermişti. 

Gamze Topuz'un daha önce rol aldığı dizi ve filmler şunlardır:

 • Söz - Sara
 • Erkenci Kuş - Ceyda
 • Hayat Bazen Tatlıdır - Birtanem
 • Güzel Çirkin - Aylin
 • Evli ve Öfkeli - Sevda
 • Türk Malı - Burcu
 • Mavi Kelebekler - Derya Latik
 • SüpüRRR - Serap
 • Beşinci Boyut - Selma
 • Doktorlar - Zeynep
 • En İyi Arkadaşım - Banu
 • Aşk ve Ceza - Derya


arka sokaklar savcı ceyda gerçek ismi arka sokaklar savcı ceyda karakterini kim oynuyor arka sokaklar ceyda kimdir arka sokaklar dizisinde kadın savcıyı canlandıran bayan oyuncu kimdir gamze topuz arka sokaklar'da hangi rolde
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!