Arka Sokaklar Ezgi Gerçek Adı Yeni Kadın Komiser Kimdir?

Arka Sokaklar kadın komiser yardımcısı Ezgi Vural kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında? Arka Sokaklar Ezgi gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 31 Ağu 2019 12:36

Oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, İlker İnanoğlu gibi oyuncuların yer aldığı Arka Sokaklar, 13 Eylül Cuma akşamı yeni sezonu ile ekrana dönüyor. Tam 14 sezondur ekranda olan polisiye dizi, yeni dönemde de reytinglerde başarılı sonuçlar alarak izleyici ile arasındaki kuvvetli bağı korumak istiyor. Türker İnanoğlu'nun sahibi olduğu Erler Film tarafından çekilen diziye bu yıl da yeni oyuncular katılacak. Farklı karakterler ile hikayenin zenginleşeceği dizide Arka Sokaklar komiser yardımcısı Ezgi kimdir, yeni kadın polis rolünü hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında, nereli? Arka Sokaklar Ezgi gerçek adı, asıl ismi nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?   

arka sokaklar ezgi gerçek adı yeni kadın komiser kimdir

Ülkemizin en uzun soluklu televizyon dizileri arasında yer alan, Orhan Oğuz'un yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Ahmet - Sinan - Ozan Yurdakul'un kaleme aldığı polisiye türündeki dizi yeni yayın döemine kadrosuna kattığı önemli isimlerle iddialı girmeye hazırlanıyor. Hikayede yer alacak olan yeni karakterlerden birisi de kadın komiser yardımcısı Ezgi Vural. Ekibe artık pek çok alanda yardımcı olacak olan Ezgi, öyküde önemli bir yer edinecek ve işlerin seyrini değiştirecek kararlara imza atacak. Rıza Baba ve ekip arkadaşları, Ezgi'nin gelişiyle birlikte yeni olaylara yelken açacak.   

Arka Sokaklar Ezgi Komiser Kimdir?

arka sokaklar komiser yardımcısı ezgi vural kimdir gerçek ismi

Arka Sokaklar dizisinde yeni kadın polis Ezgi Vural karakterini oynayan oyuncu Ela Yörüklü'dür. 1998 senesinde Bursa'da dünyaya gelen Yörüklü şu an 21 yaşında. Uludağ Üniversitesi'nde veterinerlik fakültesinde lisans eğitimi alan Yörüklü, oyunculuk ile ilgili de eğitimler aldı. Bale, tiyatro ve piyano konusunda da çalışmalar yapan Yörüklü, 2017'de Best Model of Turkey yarışmasında ikinci oldu ve sonrasında 2018 yılındaki MissTourism yarışmasında ülkemizi temsil etti. 

İlk oyunculuk deneyimini ise TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Kalk Gidelim dizisinde tadan Ela Yörüklü bu dizide Melisa karakterine can vermişti. Yörüklü bu yapımda Ayça Varlıer, Erkan Sever, Ufuk Özkan, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı gibi deneyimli oyuncularla birlikte yer almıştı.arka sokaklar ezgi komiser kimdir arka sokaklar yeni kadın komiser yardımcısı ezgi hangi oyuncu arka sokaklar ezgi gerçek ismi nedir ela vural arka sokaklar'da hangi rolde arka sokaklar'a giren yeni kadın polisin adı nedir
Farklı Pikap Seçenekleri

31 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

31 Mayıs 2020 reyting sonuçları: John Wick, Survivor, ÇGH 2, Kayıp Balık Dori, Özgür Dünya kaçıncı oldu? İşte pazarın reytingleri.

30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 Mayıs 2020 reyting sonuçlarına göre birinci hangi kanal oldu? Cumartesi akşamı en çok izlenen diziler ve programlar açıklandı.

29 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

29 Mayıs 2020 reyting sonuçları açıklandı. Cuma akşamının en çok izlenen yapımları ve kanalları belli oldu. Arka Sokaklar kaçıncı oldu?

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?

18-23 Mayıs 2020 Tiraj Sonuçları

Tiraj sonuçları belli oldu. 18-23 Mayıs 2020 haftasında en çok hangi gazeteler okundu?

Türk Dizilerinin Pakistan Seyircisi Üzerindeki Etkisi

TRT World önemli bir çalışmaya imza attı ve Türk dizilerinin Pakistan seyircisi üzerindeki etkisini inceledi.

Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.

27 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

27.05.2020 Çarşamba reytingleri belli oldu. 27 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında Survivor mı yoksa Kuruluş Osman mı birinci oldu? Sıralama...

26 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

26.05.2020 Salı reytingleri belli oldu mu? 26 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında hangi yapım kaçıncı oldu? İşte günün birincisi...

Cem Gürdeniz Aydınlık Gazetesinden Neden Ayrıldı?

Aydınlık gazetesinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Cem Gürdeniz Aydınlık gazetesinden neden ayrıldı?

25 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

25 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 25.05.2020 Pazartesi günü reytinglerde hangi kanal birinci oldu? İşte sıralama...Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!