Yasak Elma Leyla Gerçek Adı Kimdir Nereli

FOX TV dizisi Yasak Elma Leyla gerçek adı asıl ismi nedir, nereli, kaç yaşında, Türk mü? Yasak Elma Leyla kimdir hangi oyuncu canlandırıyor?


Haber Tarihi : 31 Ağu 2019 13:31 Son Düzenlenme Tarihi : 31 Ağu 2019 13:32

Üçüncü sezonu ile ekrana dönmeye hazırlanan FOX TV'nin ses getiren dizisi sürpriz bir transfere imza attı. Medyapım imzasıyla seyirci karşısına çıkan ve hem geniş hem de güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dram dizisi, tescilli dünya güzelini kadrosuna kattı. Yeni yayın döneminde yine iddiasını korumak ve pazartesi günü reyting listesinin üst sıralarında yer almak isteyen dizide Yasak Elma Leyla kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, nereli, kaç yaşında? Yasak Elma Leyla gerçek adı asıl ismi nedir daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

yasak elma leyla gerçek adı kimdir nereli kaç yaşında

İki sezon boyunca hem sette yaşanan skandallar yüzünden hem de entrika dolu öyküsü sayesinde ses getiren yapımlar arasında yer alan Yasak Elma'da bu yıl kadroya Leyla adında yeni bir karakter dahil oluyor. İstemediği bir erkekle zorla evlendirilen Leyla, bütün imkanları kullanarak kaçmayı başarır ve hayatta kalma mücadelesi verirken yolu Kaya ile kesişir. Kaya ile Leyla'nın karşılaşması iki tarafın da hayatında yeni bir sayfa açılmasına sebep olacaktır. Diziye dahil olan bu yeni kadın karakter, öyküde önemli yer tutacak ve diğer karakterlerin yaşantısını direkt olarak etkileyecektir.    

Yasak Elma Dizisinde Leyla'yı Kim Oynuyor?

yasak elma leyla kimdir kayanın sevgilisi hangi oyuncu

Dizide bu karaktere Iman Casablanca can veriyor. Faslı bir model olan Casablanca, Best Model of the World yarışmasında dünya güzeli seçilmişti. 1999'da dünyaya gelen oyuncu şu an 20 yaşında. 1.75 boyundaki modelin kilosu ise 50. Türkiye'de yaşayan bir Fas vatandaşı olan Casablanca, dünya güzeli seçildikten sonra oyuncu olmak istediğini açıklamış ve dizi ya da filmlerde boy gösterme arzusunu dile getirmişti. Konuk olduğu bir programda FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisini çok sevdiğini ve öyle bir dizide yer almak istediğini açıklayan model, bu dizide olmasa da FOX'un bir başka dizisi olan Yasak Elma'da Leyla rolünü canlandırma fırsatı yakaladı.  Yeni sezonuyla 9 Eylül Pazartesi günü tekrar ekrandaki yerini alacak olan Yasak Elma'da Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç gibi isimler rol alıyor. Neslihan Yeşilyurt'un yönetmenliğini üstlendiği yapımın senaryosunu ise Zeynep Soyata ile Melis Civelek birlikte kaleme alıyor.yasak elma dizisinde leyla kimdir yasak elma leyla gerçek ismi iman casablanca yasak elma'da hangi rolde yasak elma leyla'yı kim oynuyor yasak elma dizisindeki leyla nereli
ÖZEL HABER
Şampiyon Dizisi Reytingleri

TRT 1'de yayınlanan Şampiyon dizisi reytingleri izlenme oranı kaçıncı oldu? Şampiyon reyting sonuçları kaçıncı sırada ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Mucize Doktor Reytingleri

FOX TV dizisi Mucize Doktor reyting sonuçları izlenme oranı ne kadar izlendi kaçıncı oldu? Mucize Doktor reytingleri nasıl, kaçıncı sırada?

Jülide Yiğittürk Dünya Gazetesi'nden Ayrıldı

Ekonomi medyasının güçlü temsilcilerinden Dünya Gazetesi ile Jülide Yiğittürk'ün yolları ayrıldı.

Eylem Doğan NTV'den Ayrıldı

Doğuş Medya bünyesindeki NTV'de Eylem Doğan ile yollar ayrıldı.

Zeliha Saraç Bloomberg HT'ye Transfer Oldu

24 TV'den ayrılan Zeliha Saraç, Ciner Medya bünyesindeki ekonomi kanalı Bloomberg HT'ye transfer oldu.

ÖZEL HABER
Çocuk Dizisi Reytingleri

Star TV'de yayınlanan Çocuk dizisi reytingleri nasıl kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Çocuk dizisi reyting sonuçları rating ve izlenme oranı.

Ali Babacan Konuştu

Yeni parti hazırlığında olan Ali Babacan Karar'a konuştu.

ÖZEL HABER
Aşk Ağlatır Reytingleri

Show TV dizisi Aşk Ağlatır reyting sonuçları ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Aşk Ağlatır reytingleri, kaçıncı sırada, rating durumu.

Serkan Reçber TRT Spor'dan Ayrıldı

Spor medyasının sevilen isimlerinden Serkan Reçber TRT Spor'dan ayrıldı. Seyirciler ayrılığın neden gerçekleştiğini merak etmeye başladılar.

CNN Türk Afiş Programının Yeni Sunucusu Kim Oldu?

Demirören Medya'nın haber kanalı CNN Türk'teki Afiş programının yeni sunucusu kim oldu? Nefise Karatay'ın yerine gelen spiker kimdir?

Caner Büyükuğurlu Ekotürk TV'den Ayrıldı

Medyada bir üst düzey ayrılık daha yaşandı. Caner Büyükuğurlu Ekotürk TV'den ayrıldığını duyurdu.

Netflix Türkiye'den Çekilmiyor

Konuyla ilgili açıklama geldi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!