Yasak Elma Leyla Gerçek Adı Kimdir Nereli

FOX TV dizisi Yasak Elma Leyla gerçek adı asıl ismi nedir, nereli, kaç yaşında, Türk mü? Yasak Elma Leyla kimdir hangi oyuncu canlandırıyor?


Haber Tarihi : 31 Ağu 2019 13:31 Son Düzenlenme Tarihi : 31 Ağu 2019 13:32

Üçüncü sezonu ile ekrana dönmeye hazırlanan FOX TV'nin ses getiren dizisi sürpriz bir transfere imza attı. Medyapım imzasıyla seyirci karşısına çıkan ve hem geniş hem de güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dram dizisi, tescilli dünya güzelini kadrosuna kattı. Yeni yayın döneminde yine iddiasını korumak ve pazartesi günü reyting listesinin üst sıralarında yer almak isteyen dizide Yasak Elma Leyla kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, nereli, kaç yaşında? Yasak Elma Leyla gerçek adı asıl ismi nedir daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

yasak elma leyla gerçek adı kimdir nereli kaç yaşında

İki sezon boyunca hem sette yaşanan skandallar yüzünden hem de entrika dolu öyküsü sayesinde ses getiren yapımlar arasında yer alan Yasak Elma'da bu yıl kadroya Leyla adında yeni bir karakter dahil oluyor. İstemediği bir erkekle zorla evlendirilen Leyla, bütün imkanları kullanarak kaçmayı başarır ve hayatta kalma mücadelesi verirken yolu Kaya ile kesişir. Kaya ile Leyla'nın karşılaşması iki tarafın da hayatında yeni bir sayfa açılmasına sebep olacaktır. Diziye dahil olan bu yeni kadın karakter, öyküde önemli yer tutacak ve diğer karakterlerin yaşantısını direkt olarak etkileyecektir.    

Yasak Elma Dizisinde Leyla'yı Kim Oynuyor?

yasak elma leyla kimdir kayanın sevgilisi hangi oyuncu

Dizide bu karaktere Iman Casablanca can veriyor. Faslı bir model olan Casablanca, Best Model of the World yarışmasında dünya güzeli seçilmişti. 1999'da dünyaya gelen oyuncu şu an 20 yaşında. 1.75 boyundaki modelin kilosu ise 50. Türkiye'de yaşayan bir Fas vatandaşı olan Casablanca, dünya güzeli seçildikten sonra oyuncu olmak istediğini açıklamış ve dizi ya da filmlerde boy gösterme arzusunu dile getirmişti. Konuk olduğu bir programda FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisini çok sevdiğini ve öyle bir dizide yer almak istediğini açıklayan model, bu dizide olmasa da FOX'un bir başka dizisi olan Yasak Elma'da Leyla rolünü canlandırma fırsatı yakaladı.  Yeni sezonuyla 9 Eylül Pazartesi günü tekrar ekrandaki yerini alacak olan Yasak Elma'da Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç gibi isimler rol alıyor. Neslihan Yeşilyurt'un yönetmenliğini üstlendiği yapımın senaryosunu ise Zeynep Soyata ile Melis Civelek birlikte kaleme alıyor.yasak elma dizisinde leyla kimdir yasak elma leyla gerçek ismi iman casablanca yasak elma'da hangi rolde yasak elma leyla'yı kim oynuyor yasak elma dizisindeki leyla nereli
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!