Pazar Akşamı Futbol Sunucusu Kimdir Kadın Spikerin Adı Nedir?

CNN Türk ekranında yayınlanan Pazar Akşamı Futbol sunucusu kimdir, hangi kadın spiker sunuyor adı nedir, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 01 Eyl 2019 11:28

Demirören Medya Grubu bünyesinde yer alan CNN Türk'ün sevilen spor programı Pazar Akşamı Futbol yeni sezona yeni sunucu ile girdi. Geçen yıl Fuat Akdağ'ın moderatör koltuğunda oturduğu programda bu yayın döneminde kanalın başarılı kadın spikerlerinden biri yer almaya başladı. Her pazar gecesi ekrana gelen ve Süper Lig'de haftanın önemli gelişmelerinin tartışıldığı programda sektörün tecrübeli isimleri de yorumcu olarak yer alıyor. Maçların yayın saatine göre karşılaşmalar sona erdikten sonra izleyenlerin karşısına çıkan Pazar Akşamı Futbol'un kadın sunucusu kimdir, programı hangi spiker sunuyor? İşte detaylar...   

pazar akşamı futbol sunucusu kimdir

Serdar Ali Çelikler ve Tayfun Bayındır gibi spor medyasının iki deneyimli isminin yorumcu olarak yer aldığı programda geçen sezon son kez hakemlik yapan Bülent Yıldırım da hakem yorumcusu olarak yer alıyor. Programın sunucu - moderatör koltuğunda ise Damla Uğurtürk oturuyor. Aynı kanalda pazartesi akşamları yayınlanan Limitsiz Futbol'da da sunucu olarak yer alan Uğurtürk, Fuat Akdağ'dan devraldığı görevi başarıyla sürdürmeye, deneyimli yorumcuların olduğu programı en iyi şekilde modere etmeye çalışıyor. Pazar Akşamı Futbol Sunucusu Damla Uğurtürk Kimdir?

pazar akşamı futbol kadın spiker damla uğurtürk

Damla Uğurtürk 1986 yılında Ankara'da doğdu. 33 yaşında olan güzel sunucu lise ve üniversite eğitimini Çankaya'da tamamladı. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler lisans bölümünden mezun olduktan sonra NTV, Kanal D ve Star TV'de stajyer olarak çalışan Uğurtürk, stajın ardından FOX TV'de muhabirlik yaptı. Daha sonra Kanal B ve TGRT Haber kanallarında çeşitli görevler üstlenen Damla Uğurtürk TRT Haber ve TRT Spor'da çeşitli programları sundu ve editörlük yaptı. TRT macerasının ardından Doğan Grubu'nun Demirören'e sattığı CNN Türk'e transfer olan Uğurtürk, burada çeşitli programlar ile seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. pazar akşamı futbol kadın sunucu kimdir pazar akşamı futbol damla uğurtürk kaç yaşında ve nereli pazar akşamı futbol kim sunuyor pazar akşamı futbol hangi spiker sunuyor
2 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

02.06.2020 Salı reytingleri açıklandı. 2 Haziran 2020 reyting sonuçlarında Survivor, Çarkıfelek, Doktor Strange, Kral Şakir kaçıncı oldu?

1 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

1 Haziran 2020 reyting sonuçları açıklandı.

Farklı Pikap Seçenekleri

31 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

31 Mayıs 2020 reyting sonuçları: John Wick, Survivor, ÇGH 2, Kayıp Balık Dori, Özgür Dünya kaçıncı oldu? İşte pazarın reytingleri.

30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 Mayıs 2020 reyting sonuçlarına göre birinci hangi kanal oldu? Cumartesi akşamı en çok izlenen diziler ve programlar açıklandı.

29 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

29 Mayıs 2020 reyting sonuçları açıklandı. Cuma akşamının en çok izlenen yapımları ve kanalları belli oldu. Arka Sokaklar kaçıncı oldu?

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?

18-23 Mayıs 2020 Tiraj Sonuçları

Tiraj sonuçları belli oldu. 18-23 Mayıs 2020 haftasında en çok hangi gazeteler okundu?

Türk Dizilerinin Pakistan Seyircisi Üzerindeki Etkisi

TRT World önemli bir çalışmaya imza attı ve Türk dizilerinin Pakistan seyircisi üzerindeki etkisini inceledi.

Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.

27 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

27.05.2020 Çarşamba reytingleri belli oldu. 27 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında Survivor mı yoksa Kuruluş Osman mı birinci oldu? Sıralama...

26 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

26.05.2020 Salı reytingleri belli oldu mu? 26 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında hangi yapım kaçıncı oldu? İşte günün birincisi...Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!