Pazar Akşamı Futbol Sunucusu Kimdir Kadın Spikerin Adı Nedir?

CNN Türk ekranında yayınlanan Pazar Akşamı Futbol sunucusu kimdir, hangi kadın spiker sunuyor adı nedir, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 01 Eyl 2019 11:28

Demirören Medya Grubu bünyesinde yer alan CNN Türk'ün sevilen spor programı Pazar Akşamı Futbol yeni sezona yeni sunucu ile girdi. Geçen yıl Fuat Akdağ'ın moderatör koltuğunda oturduğu programda bu yayın döneminde kanalın başarılı kadın spikerlerinden biri yer almaya başladı. Her pazar gecesi ekrana gelen ve Süper Lig'de haftanın önemli gelişmelerinin tartışıldığı programda sektörün tecrübeli isimleri de yorumcu olarak yer alıyor. Maçların yayın saatine göre karşılaşmalar sona erdikten sonra izleyenlerin karşısına çıkan Pazar Akşamı Futbol'un kadın sunucusu kimdir, programı hangi spiker sunuyor? İşte detaylar...   

pazar akşamı futbol sunucusu kimdir

Serdar Ali Çelikler ve Tayfun Bayındır gibi spor medyasının iki deneyimli isminin yorumcu olarak yer aldığı programda geçen sezon son kez hakemlik yapan Bülent Yıldırım da hakem yorumcusu olarak yer alıyor. Programın sunucu - moderatör koltuğunda ise Damla Uğurtürk oturuyor. Aynı kanalda pazartesi akşamları yayınlanan Limitsiz Futbol'da da sunucu olarak yer alan Uğurtürk, Fuat Akdağ'dan devraldığı görevi başarıyla sürdürmeye, deneyimli yorumcuların olduğu programı en iyi şekilde modere etmeye çalışıyor. Pazar Akşamı Futbol Sunucusu Damla Uğurtürk Kimdir?

pazar akşamı futbol kadın spiker damla uğurtürk

Damla Uğurtürk 1986 yılında Ankara'da doğdu. 33 yaşında olan güzel sunucu lise ve üniversite eğitimini Çankaya'da tamamladı. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler lisans bölümünden mezun olduktan sonra NTV, Kanal D ve Star TV'de stajyer olarak çalışan Uğurtürk, stajın ardından FOX TV'de muhabirlik yaptı. Daha sonra Kanal B ve TGRT Haber kanallarında çeşitli görevler üstlenen Damla Uğurtürk TRT Haber ve TRT Spor'da çeşitli programları sundu ve editörlük yaptı. TRT macerasının ardından Doğan Grubu'nun Demirören'e sattığı CNN Türk'e transfer olan Uğurtürk, burada çeşitli programlar ile seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. pazar akşamı futbol kadın sunucu kimdir pazar akşamı futbol damla uğurtürk kaç yaşında ve nereli pazar akşamı futbol kim sunuyor pazar akşamı futbol hangi spiker sunuyor
Doğa ile cilt bakımı

Sanatsal Malzeme Çeşitleri

Alanyaspor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.02.2020 Alanyaspor Beşiktaş şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Alanya BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir Sporting Lizbon Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yolları

27.02.2020 Medipol Başakşehir Sporting Lizbon maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Başakşehir Sporting maç linki.

Fenerbahçe Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

23.02.2020 Fenerbahçe Galatasaray maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? FB GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

22.02.2020 Beşiktaş Trabzonspor maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? BJK TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sporting Lizbon Başakşehir Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

20.02.2020 Sporting Lizbon Başakşehir maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda? Sporting Başakşehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Galatasaray Yeni Malatya Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

16.02.2020 Galatasaray Yeni Malatya şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Malatya maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

NTV'de Levent Ertem'in Yerine Eren Güler Geçti

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki NTV'de önemli bir gelişme yaşandı. Levent Ertem'in yerine Eren Güler'in geçtiği öğrenildi.

Ankaragücü Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

15.02.2020 Ankaragücü Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Ankaragücü FB maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

14.02.2020 Başakşehir Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo'da

Kafa Radyo kadrosunu Ceyhun Yılmaz ile güçlendirdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!