Benim Adım Melek Defne Gerçek Adı Melek'in Kızı Kimdir?

Benim Adım Melek Defne gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında nereli? Benim Adım Melek'in kızı kimdir, hangi oyuncu oynuyor?


Haber Tarihi : 02 Eyl 2019 09:54

Üs Yapım tarafından TRT 1 için çekilen yeni dram dizisi karakterleri ve genç oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Berfu Ergenekon ile Nilüfer Özçelik'in öyküsünü yazdığı dizide hikayenin önemli parçalarından birisi de Melek'in kızı olarak izleyeceğimiz Defne'dir. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olup birbirinden tecrübeli isimlerin performans sergilediği dizide Benim Adım Melek Defne kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, nereli? Benim Adım Melek'in kızı gerçek adı, Seyit Ali'nin ablası kız kardeşi asıl ismi nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

benim adım melek defne kimdir gerçek adı kaç yaşında

Berlin'den Gaziantep'e uzanan bir yaşam mücadelesini ekrana getirecek olan dizi, Eylül 2019'da ilk bölümüyle izleyenlerin beğenisine sunulacak. Her şeyden bıkan ve vazgeçme noktasına gelen bir annenin, pes etmeyip çocukları için yaşamaya karar vermesini konu edinen Benim Adım Melek dizisindeki önemli karakterlerden biri de Defne'dir. Güzelliğiyle dikkat çeken bir genç kız olan Defne, annesinin verdiği mücadelede zaman zaman ona destek olacak, bazı durumlarda ise istemeden de olsa ortaya çeşitli problemlerin çıkmasına sebep olacaktır. Ailesiyle birlikte kendisini yeni bir maceranın içinde bulan Defne, dizideki kilit isimlerden birisidir.  Benim Adım Melek Dizisinde Defne'yi Kim Canlandırıyor?

benim adım melek defne gerçek ismi melek'in kızı kimdir hangi oyuncu rabia soytürk

Dizide Defne rolüne genç oyuncu Rabia Soytürk hayat veriyor. 1999 yılında doğan ve şu an 20 yaşında olan genç oyuncu son olarak Show TV'de yayınlanan Gülperi dizisinde rol almıştı. Bu dizide Nurgül Yeşilçay, Tarık Pabuçcuoğlu, Timuçin Esen gibi deneyimli oyuncularla birlikte oynayan Soytürk, Selen karakterine can vermişti. Gülperi'nin oğlu Hasan'la ilişkisi olan Selen, dizide önemli bir yere sahipti.

Rabia Soytürk'ün geçmişte oynadığı bir diğer yapım ise internet dizisi Şahsiyet'tir. Bu dizide de Haluk Bilginer, Cansu Dere gibi oyuncularla birlikte performans sergileyen güzel oyuncu Deva'nın kız arkadaşı Süveyda karakteriyle karşımıza çıkmıştı. rabia soytürk benim adım melek dizisinde hangi rolde benim adım melek defne rolünü kim oynuyor benim adım melek defne gerçek ismi benim adım melek defne kaç yaşında
Doğa ile cilt bakımı

Sanatsal Malzeme Çeşitleri

Alanyaspor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.02.2020 Alanyaspor Beşiktaş şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Alanya BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir Sporting Lizbon Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yolları

27.02.2020 Medipol Başakşehir Sporting Lizbon maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Başakşehir Sporting maç linki.

Fenerbahçe Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

23.02.2020 Fenerbahçe Galatasaray maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? FB GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

22.02.2020 Beşiktaş Trabzonspor maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? BJK TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sporting Lizbon Başakşehir Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

20.02.2020 Sporting Lizbon Başakşehir maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda? Sporting Başakşehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Galatasaray Yeni Malatya Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

16.02.2020 Galatasaray Yeni Malatya şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Malatya maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

NTV'de Levent Ertem'in Yerine Eren Güler Geçti

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki NTV'de önemli bir gelişme yaşandı. Levent Ertem'in yerine Eren Güler'in geçtiği öğrenildi.

Ankaragücü Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

15.02.2020 Ankaragücü Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Ankaragücü FB maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

14.02.2020 Başakşehir Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo'da

Kafa Radyo kadrosunu Ceyhun Yılmaz ile güçlendirdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!