Benim Adım Melek Defne Gerçek Adı Melek'in Kızı Kimdir?

Benim Adım Melek Defne gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında nereli? Benim Adım Melek'in kızı kimdir, hangi oyuncu oynuyor?


Haber Tarihi : 02 Eyl 2019 09:54

Üs Yapım tarafından TRT 1 için çekilen yeni dram dizisi karakterleri ve genç oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Berfu Ergenekon ile Nilüfer Özçelik'in öyküsünü yazdığı dizide hikayenin önemli parçalarından birisi de Melek'in kızı olarak izleyeceğimiz Defne'dir. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olup birbirinden tecrübeli isimlerin performans sergilediği dizide Benim Adım Melek Defne kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, nereli? Benim Adım Melek'in kızı gerçek adı, Seyit Ali'nin ablası kız kardeşi asıl ismi nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

benim adım melek defne kimdir gerçek adı kaç yaşında

Berlin'den Gaziantep'e uzanan bir yaşam mücadelesini ekrana getirecek olan dizi, Eylül 2019'da ilk bölümüyle izleyenlerin beğenisine sunulacak. Her şeyden bıkan ve vazgeçme noktasına gelen bir annenin, pes etmeyip çocukları için yaşamaya karar vermesini konu edinen Benim Adım Melek dizisindeki önemli karakterlerden biri de Defne'dir. Güzelliğiyle dikkat çeken bir genç kız olan Defne, annesinin verdiği mücadelede zaman zaman ona destek olacak, bazı durumlarda ise istemeden de olsa ortaya çeşitli problemlerin çıkmasına sebep olacaktır. Ailesiyle birlikte kendisini yeni bir maceranın içinde bulan Defne, dizideki kilit isimlerden birisidir.  Benim Adım Melek Dizisinde Defne'yi Kim Canlandırıyor?

benim adım melek defne gerçek ismi melek'in kızı kimdir hangi oyuncu rabia soytürk

Dizide Defne rolüne genç oyuncu Rabia Soytürk hayat veriyor. 1999 yılında doğan ve şu an 20 yaşında olan genç oyuncu son olarak Show TV'de yayınlanan Gülperi dizisinde rol almıştı. Bu dizide Nurgül Yeşilçay, Tarık Pabuçcuoğlu, Timuçin Esen gibi deneyimli oyuncularla birlikte oynayan Soytürk, Selen karakterine can vermişti. Gülperi'nin oğlu Hasan'la ilişkisi olan Selen, dizide önemli bir yere sahipti.

Rabia Soytürk'ün geçmişte oynadığı bir diğer yapım ise internet dizisi Şahsiyet'tir. Bu dizide de Haluk Bilginer, Cansu Dere gibi oyuncularla birlikte performans sergileyen güzel oyuncu Deva'nın kız arkadaşı Süveyda karakteriyle karşımıza çıkmıştı. rabia soytürk benim adım melek dizisinde hangi rolde benim adım melek defne rolünü kim oynuyor benim adım melek defne gerçek ismi benim adım melek defne kaç yaşında
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!