Aşk Ağlatır Nerede Çekiliyor Hangi Köyde Adres Konum

Show TV dizisi Aşk Ağlatır nerede çekiliyor, set adres konum neresi? Aşk Ağlatır çekim yerleri hangi şehirde köyde ilde ilçede kasabada?


Haber Tarihi : 02 Eyl 2019 10:30

MF Yapım imzasıyla yeni sezonda Ciner Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Show TV'de izleyenlerle buluşacak olan Aşk Ağlatır dizisi genç ve dinamik kadrosuyla olduğu kadar çekim yerleri ile de dikkat çekiyor. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta'nın yer aldığı, senaryosunu ise Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı Aşk Ağlatır dizisi nerede çekiliyor, çekimler hangi şehirde, ilçede, köyde, kasabada yapılıyor? Aşk Ağlatır setinin konum ve adres bilgileri nelerdir, nasıl gidilir gibi tüm sorulara bu yazı ile yanıt bulabilirsiniz. 

aşk ağlatır çekim yerleri neresi adres konum hangi köyde ilçede çekiliyor

Love That Makes You Cry adlı diziden Türk televizyonlarına uyarlanan ve başrol oyuncuları arasında Deniz Can Aktaş ile Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı Aşk Ağlatır dizisi, taşradan bir metropol olan İstanbul şehrine göç eden ve burada bir başlarına ayakta kalma mücadelesi gösteren gençlerin öyküsünü ekrana getiriyor. Vicdan ve aşk arasında kalan iki genç aşık, kendi içlerindeki çatışma yüzünden enteresan maceraların içerisinde yer alacaklar. Ayçiçeği tarlasından büyük şehir mekanlarına kadar sayısız yerde yapılan çekimlerde Deniz Can Aktaş, Yusuf karakterini, Hafsanur Sancaktutan ise Ada rolünü canlandırıyor.  Aşk Ağlatır Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

aşk ağlatır nerede çekiliyor hangi şehirde köyde geçiyor

Dizinin taşra çekimleri Balıkesir şehrinde yapılırken diğer çekimler ise İzmir ve İstanbul'un çeşitli mekanlarında yapılıyor. Balıkesir'de Susurluk ve Ömerköy gibi mekanlarda yapılan çekimler için geniş bir set alanı kuruldu ve yerel halk da set ekibine destek oldu. Susurluk Kaymakamlığı ve Balıkesir Valiliği'nin verdiği özel izinle gerçekleştirilen çekimlerde civarda yaşayan halk da figüran olarak dizinin hikayesine dahil oldu. Ömerköy, Balıkesir'e 30 kilometre, Susurluk'a ise 16 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Konum olarak araçla ulaşımın rahat olduğu bir mekan olan Ömerköy, doğal güzellikleri ile dikkat çekiyor. 

Dizideki Bozuluk adlı bölge ise gerçekte yer almayan bir mekandır. Hikayenin kurgusu gereği yaratılan bu bölgenin adı resmi kayıtlarda yer almaz. Yani, Aşk Ağlatır'ın senaryosu icabı bu isim ortaya çıkartılmıştır ve gerçek bir karşılığı bulunmamaktadır. 

Uyarlama türünde bir dram dizisi olan Aşk Ağlatır'ın çekildiği yerler her bölüm geçtikçe daha da genişleyecektir. Vakit ilerledikçe ve çekim yerleri çoğaldıkça bu yazı da güncellenecek ve setin kurulduğu bütün yerler en doğru şekilde sizlere aktarılacaktır. Dizideki ev, deniz kenarı manzarası, köy, mahalle, iş yeri nerede gibi soruların yanıtını bu sayfada bulabilirsiniz. aşk ağlatır çekim yerleri aşk ağlatır dizisi nerede çekiliyor aşk ağlatır dizisinin çekildiği yerler aşk ağlatır hangi köyde çekiliyor aşk ağlatır hangi şehirde
Blutv Behzat Ç'nin Yeni Sezonunu Yayınlayacak mı?

Blutv, Behzat Ç'yi iptal mi etti? Behzat Ç yeni sezonda Blutv'de devam edecek mi?

RTÜK Çukur'a Ceza Verdi

Show TV dizisi Çukur'a RTÜK ceza kesti.

Galatasaray Real Madrid Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

22.10.2019 Galatasaray Real Madrid şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Real Madrid maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir yabancı kanallar.

TRT Maç Özetleri Krizini Çözdü

Hasret bitiyor. 6 haftalık kriz çözüldü ve TRT Süper Lig ile 1. Lig maç özetlerini yayınlamaya başlıyor.

Oğuz Haksever Haber Global'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Oğuz Haksever'in Haber Global'e transfer olduğu öğrenildi.

Best FM Yeni Logosu ile Yeni Yayın Dönemine Hazır

Best Medya bünyesinde yayın yapan Best FM yeni logosu ile yeni yayın dönemine giriyor.

ÖZEL HABER
Şampiyon Dizisi Reytingleri

TRT 1'de yayınlanan Şampiyon dizisi reytingleri izlenme oranı kaçıncı oldu? Şampiyon reyting sonuçları kaçıncı sırada ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Mucize Doktor Reytingleri

FOX TV dizisi Mucize Doktor reyting sonuçları izlenme oranı ne kadar izlendi kaçıncı oldu? Mucize Doktor reytingleri nasıl, kaçıncı sırada?

Jülide Yiğittürk Dünya Gazetesi'nden Ayrıldı

Ekonomi medyasının güçlü temsilcilerinden Dünya Gazetesi ile Jülide Yiğittürk'ün yolları ayrıldı.

Eylem Doğan NTV'den Ayrıldı

Doğuş Medya bünyesindeki NTV'de Eylem Doğan ile yollar ayrıldı.

Zeliha Saraç Bloomberg HT'ye Transfer Oldu

24 TV'den ayrılan Zeliha Saraç, Ciner Medya bünyesindeki ekonomi kanalı Bloomberg HT'ye transfer oldu.

ÖZEL HABER
Çocuk Dizisi Reytingleri

Star TV'de yayınlanan Çocuk dizisi reytingleri nasıl kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Çocuk dizisi reyting sonuçları rating ve izlenme oranı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!