Aşk Ağlatır Nerede Çekiliyor Hangi Köyde Adres Konum

Show TV dizisi Aşk Ağlatır nerede çekiliyor, set adres konum neresi? Aşk Ağlatır çekim yerleri hangi şehirde köyde ilde ilçede kasabada?


Haber Tarihi : 02 Eyl 2019 10:30

MF Yapım imzasıyla yeni sezonda Ciner Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Show TV'de izleyenlerle buluşacak olan Aşk Ağlatır dizisi genç ve dinamik kadrosuyla olduğu kadar çekim yerleri ile de dikkat çekiyor. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta'nın yer aldığı, senaryosunu ise Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı Aşk Ağlatır dizisi nerede çekiliyor, çekimler hangi şehirde, ilçede, köyde, kasabada yapılıyor? Aşk Ağlatır setinin konum ve adres bilgileri nelerdir, nasıl gidilir gibi tüm sorulara bu yazı ile yanıt bulabilirsiniz. 

aşk ağlatır çekim yerleri neresi adres konum hangi köyde ilçede çekiliyor

Love That Makes You Cry adlı diziden Türk televizyonlarına uyarlanan ve başrol oyuncuları arasında Deniz Can Aktaş ile Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı Aşk Ağlatır dizisi, taşradan bir metropol olan İstanbul şehrine göç eden ve burada bir başlarına ayakta kalma mücadelesi gösteren gençlerin öyküsünü ekrana getiriyor. Vicdan ve aşk arasında kalan iki genç aşık, kendi içlerindeki çatışma yüzünden enteresan maceraların içerisinde yer alacaklar. Ayçiçeği tarlasından büyük şehir mekanlarına kadar sayısız yerde yapılan çekimlerde Deniz Can Aktaş, Yusuf karakterini, Hafsanur Sancaktutan ise Ada rolünü canlandırıyor.  Aşk Ağlatır Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

aşk ağlatır nerede çekiliyor hangi şehirde köyde geçiyor

Dizinin taşra çekimleri Balıkesir şehrinde yapılırken diğer çekimler ise İzmir ve İstanbul'un çeşitli mekanlarında yapılıyor. Balıkesir'de Susurluk ve Ömerköy gibi mekanlarda yapılan çekimler için geniş bir set alanı kuruldu ve yerel halk da set ekibine destek oldu. Susurluk Kaymakamlığı ve Balıkesir Valiliği'nin verdiği özel izinle gerçekleştirilen çekimlerde civarda yaşayan halk da figüran olarak dizinin hikayesine dahil oldu. Ömerköy, Balıkesir'e 30 kilometre, Susurluk'a ise 16 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Konum olarak araçla ulaşımın rahat olduğu bir mekan olan Ömerköy, doğal güzellikleri ile dikkat çekiyor. 

Dizideki Bozuluk adlı bölge ise gerçekte yer almayan bir mekandır. Hikayenin kurgusu gereği yaratılan bu bölgenin adı resmi kayıtlarda yer almaz. Yani, Aşk Ağlatır'ın senaryosu icabı bu isim ortaya çıkartılmıştır ve gerçek bir karşılığı bulunmamaktadır. 

Uyarlama türünde bir dram dizisi olan Aşk Ağlatır'ın çekildiği yerler her bölüm geçtikçe daha da genişleyecektir. Vakit ilerledikçe ve çekim yerleri çoğaldıkça bu yazı da güncellenecek ve setin kurulduğu bütün yerler en doğru şekilde sizlere aktarılacaktır. Dizideki ev, deniz kenarı manzarası, köy, mahalle, iş yeri nerede gibi soruların yanıtını bu sayfada bulabilirsiniz. aşk ağlatır çekim yerleri aşk ağlatır dizisi nerede çekiliyor aşk ağlatır dizisinin çekildiği yerler aşk ağlatır hangi köyde çekiliyor aşk ağlatır hangi şehirde
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!