Aşk Ağlatır Nerede Çekiliyor Hangi Köyde Adres Konum

Show TV dizisi Aşk Ağlatır nerede çekiliyor, set adres konum neresi? Aşk Ağlatır çekim yerleri hangi şehirde köyde ilde ilçede kasabada?


Haber Tarihi : 02 Eyl 2019 10:30

MF Yapım imzasıyla yeni sezonda Ciner Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Show TV'de izleyenlerle buluşacak olan Aşk Ağlatır dizisi genç ve dinamik kadrosuyla olduğu kadar çekim yerleri ile de dikkat çekiyor. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta'nın yer aldığı, senaryosunu ise Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı Aşk Ağlatır dizisi nerede çekiliyor, çekimler hangi şehirde, ilçede, köyde, kasabada yapılıyor? Aşk Ağlatır setinin konum ve adres bilgileri nelerdir, nasıl gidilir gibi tüm sorulara bu yazı ile yanıt bulabilirsiniz. 

aşk ağlatır çekim yerleri neresi adres konum hangi köyde ilçede çekiliyor

Love That Makes You Cry adlı diziden Türk televizyonlarına uyarlanan ve başrol oyuncuları arasında Deniz Can Aktaş ile Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı Aşk Ağlatır dizisi, taşradan bir metropol olan İstanbul şehrine göç eden ve burada bir başlarına ayakta kalma mücadelesi gösteren gençlerin öyküsünü ekrana getiriyor. Vicdan ve aşk arasında kalan iki genç aşık, kendi içlerindeki çatışma yüzünden enteresan maceraların içerisinde yer alacaklar. Ayçiçeği tarlasından büyük şehir mekanlarına kadar sayısız yerde yapılan çekimlerde Deniz Can Aktaş, Yusuf karakterini, Hafsanur Sancaktutan ise Ada rolünü canlandırıyor.  Aşk Ağlatır Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

aşk ağlatır nerede çekiliyor hangi şehirde köyde geçiyor

Dizinin taşra çekimleri Balıkesir şehrinde yapılırken diğer çekimler ise İzmir ve İstanbul'un çeşitli mekanlarında yapılıyor. Balıkesir'de Susurluk ve Ömerköy gibi mekanlarda yapılan çekimler için geniş bir set alanı kuruldu ve yerel halk da set ekibine destek oldu. Susurluk Kaymakamlığı ve Balıkesir Valiliği'nin verdiği özel izinle gerçekleştirilen çekimlerde civarda yaşayan halk da figüran olarak dizinin hikayesine dahil oldu. Ömerköy, Balıkesir'e 30 kilometre, Susurluk'a ise 16 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Konum olarak araçla ulaşımın rahat olduğu bir mekan olan Ömerköy, doğal güzellikleri ile dikkat çekiyor. 

Dizideki Bozuluk adlı bölge ise gerçekte yer almayan bir mekandır. Hikayenin kurgusu gereği yaratılan bu bölgenin adı resmi kayıtlarda yer almaz. Yani, Aşk Ağlatır'ın senaryosu icabı bu isim ortaya çıkartılmıştır ve gerçek bir karşılığı bulunmamaktadır. 

Uyarlama türünde bir dram dizisi olan Aşk Ağlatır'ın çekildiği yerler her bölüm geçtikçe daha da genişleyecektir. Vakit ilerledikçe ve çekim yerleri çoğaldıkça bu yazı da güncellenecek ve setin kurulduğu bütün yerler en doğru şekilde sizlere aktarılacaktır. Dizideki ev, deniz kenarı manzarası, köy, mahalle, iş yeri nerede gibi soruların yanıtını bu sayfada bulabilirsiniz. aşk ağlatır çekim yerleri aşk ağlatır dizisi nerede çekiliyor aşk ağlatır dizisinin çekildiği yerler aşk ağlatır hangi köyde çekiliyor aşk ağlatır hangi şehirde
25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?

Blutv Koronavirüs Sonrası İzleme Alışkanlığı Raporunu Paylaştı

Koronavirüs salgını yüzünden halk evden çıkmamaya başladı. Blutv'ye olan ilgi ise arttı.

Koronavirüs Medyayı Vurdu: Reklamlar Geri Çekildi

Koronavirüs salgını yüzünden halk evde kalmaya başladı ama radyo ve televizyonlar reklam kaybı yaşıyor. Salgın medya sektörünü de vurdu.

Yeni Yaşam Gazetesi Korona Virüs Yüzünden Baskıya Ara Verdi

Korona virüs salgını medya dünyasını da vurdu. Yeni Yaşam gazetesi, salgın yüzünden baskıya ara verdiğini açıkladı.

RTÜK'den 3 Kanala Korona Virüs Cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, üç televizyon kanalına korona virüs yayınları yüzünden yaptırım uyguladı.

Yüzük

Şık Saat Modelleri Bayan

Maybelline

Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?

ÖZEL HABER
Baraj Reytingleri

FOX dizisi Baraj reytingleri nasıl ne kadar izlendi kaçıncı sırada? Baraj reyting sonuçları rating karnesi izlenme oranı kaç reyting aldı?

Ya İstiklal Ya Ölüm Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor Sene Kaç?

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi dönemi zamanı anlatıyor hangi yılda geçiyor? Tarihi dizi Ya İstiklal Ya Ölüm'de sene kaç anlatılan dönem?

ÖZEL HABER
Ya İstiklal Ya Ölüm Reytingleri

TRT 1 dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları izlenme oranı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!