CNN Türk Afiş Programının Yeni Sunucusu Kim Oldu?

Demirören Medya'nın haber kanalı CNN Türk'teki Afiş programının yeni sunucusu kim oldu? Nefise Karatay'ın yerine gelen spiker kimdir?


Haber Tarihi : 05 Eyl 2019 15:34

Kanal D, DHA, D-Smart, Fanatik, Hürriyet, Milliyet, Posta gibi Türk medyasının önemli yayın organlarını bünyesinde barındıran Demirören Medya Grubu'nun haber kanalı CNN Türk ekranlarında seyirci ile buluşan kültür sanat programı Afiş'in sunucusu değişti. Bir süredir Nefise Karatay'ın sunduğu programda koltuğu kanalın deneyimli kadın spikeri devraldı. 

cnn türk afiş programı sunucusu büşra sanay kimdir

Bir süredir CNN Türk ekranlarında yer almayan Büşra Sanay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kanaldan ayrılmadığını, aksine ekranlara Afiş programı ile döneceğini duyurdu. Son zamanlarda Sanay'ın seyirci karşısına çıkmaması, izleyenlerin ünlü sunucunun kanaldan ayrıldığını düşünmesine sebep olmuştu.  Başarılı ekran yüzü, 10 yıldır çalıştığı CNN Türk kanalında olmaya devam edeceğini ama bundan böyle Afiş programında yer alacağını açıkladı.

Büşra Sanay Kimdir?

Geçmişte CNN Türk'te Güne Merhaba adlı haber programını da sunan Büşra Sanay, 26 Kasım 1986 tarihinde dünyaya geldi. 2003 senesinde İstanbul 50. Yıl Lisesi'nden mezun olan Sanay, Konya'da Selçuk Üniversitesi'nin iletişim fakültesinde gazetecilik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 2008'de CNN Türk, 2019'da ise Cumhuriyet gazetesinde staj yaptı. 

Ayrıca "Kardeşini Doğurmak: Türkiye'de Ensest Gerçeği" adlı kitabın da yazarıdır.nefise karatay cnn türk'ten neden ayrıldı büşra sanay hangi programı sunuyor
ÖZEL HABER
Şampiyon Dizisi Reytingleri

TRT 1'de yayınlanan Şampiyon dizisi reytingleri izlenme oranı kaçıncı oldu? Şampiyon reyting sonuçları kaçıncı sırada ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Mucize Doktor Reytingleri

FOX TV dizisi Mucize Doktor reyting sonuçları izlenme oranı ne kadar izlendi kaçıncı oldu? Mucize Doktor reytingleri nasıl, kaçıncı sırada?

Jülide Yiğittürk Dünya Gazetesi'nden Ayrıldı

Ekonomi medyasının güçlü temsilcilerinden Dünya Gazetesi ile Jülide Yiğittürk'ün yolları ayrıldı.

Eylem Doğan NTV'den Ayrıldı

Doğuş Medya bünyesindeki NTV'de Eylem Doğan ile yollar ayrıldı.

Zeliha Saraç Bloomberg HT'ye Transfer Oldu

24 TV'den ayrılan Zeliha Saraç, Ciner Medya bünyesindeki ekonomi kanalı Bloomberg HT'ye transfer oldu.

ÖZEL HABER
Çocuk Dizisi Reytingleri

Star TV'de yayınlanan Çocuk dizisi reytingleri nasıl kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Çocuk dizisi reyting sonuçları rating ve izlenme oranı.

Ali Babacan Konuştu

Yeni parti hazırlığında olan Ali Babacan Karar'a konuştu.

ÖZEL HABER
Aşk Ağlatır Reytingleri

Show TV dizisi Aşk Ağlatır reyting sonuçları ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Aşk Ağlatır reytingleri, kaçıncı sırada, rating durumu.

Serkan Reçber TRT Spor'dan Ayrıldı

Spor medyasının sevilen isimlerinden Serkan Reçber TRT Spor'dan ayrıldı. Seyirciler ayrılığın neden gerçekleştiğini merak etmeye başladılar.

CNN Türk Afiş Programının Yeni Sunucusu Kim Oldu?

Demirören Medya'nın haber kanalı CNN Türk'teki Afiş programının yeni sunucusu kim oldu? Nefise Karatay'ın yerine gelen spiker kimdir?

Caner Büyükuğurlu Ekotürk TV'den Ayrıldı

Medyada bir üst düzey ayrılık daha yaşandı. Caner Büyükuğurlu Ekotürk TV'den ayrıldığını duyurdu.

Netflix Türkiye'den Çekilmiyor

Konuyla ilgili açıklama geldi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!