CNN Türk Afiş Programının Yeni Sunucusu Kim Oldu?

Demirören Medya'nın haber kanalı CNN Türk'teki Afiş programının yeni sunucusu kim oldu? Nefise Karatay'ın yerine gelen spiker kimdir?


Haber Tarihi : 05 Eyl 2019 15:34

Kanal D, DHA, D-Smart, Fanatik, Hürriyet, Milliyet, Posta gibi Türk medyasının önemli yayın organlarını bünyesinde barındıran Demirören Medya Grubu'nun haber kanalı CNN Türk ekranlarında seyirci ile buluşan kültür sanat programı Afiş'in sunucusu değişti. Bir süredir Nefise Karatay'ın sunduğu programda koltuğu kanalın deneyimli kadın spikeri devraldı. 

cnn türk afiş programı sunucusu büşra sanay kimdir

Bir süredir CNN Türk ekranlarında yer almayan Büşra Sanay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kanaldan ayrılmadığını, aksine ekranlara Afiş programı ile döneceğini duyurdu. Son zamanlarda Sanay'ın seyirci karşısına çıkmaması, izleyenlerin ünlü sunucunun kanaldan ayrıldığını düşünmesine sebep olmuştu.  Başarılı ekran yüzü, 10 yıldır çalıştığı CNN Türk kanalında olmaya devam edeceğini ama bundan böyle Afiş programında yer alacağını açıkladı.

Büşra Sanay Kimdir?

Geçmişte CNN Türk'te Güne Merhaba adlı haber programını da sunan Büşra Sanay, 26 Kasım 1986 tarihinde dünyaya geldi. 2003 senesinde İstanbul 50. Yıl Lisesi'nden mezun olan Sanay, Konya'da Selçuk Üniversitesi'nin iletişim fakültesinde gazetecilik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 2008'de CNN Türk, 2019'da ise Cumhuriyet gazetesinde staj yaptı. 

Ayrıca "Kardeşini Doğurmak: Türkiye'de Ensest Gerçeği" adlı kitabın da yazarıdır.nefise karatay cnn türk'ten neden ayrıldı büşra sanay hangi programı sunuyor
Ahmet Hakan Hürriyet'in Genel Yayın Yönetmeni Oldu

Demirören Medya bünyesindeki amiral gemisi Hürriyet'in yeni genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan oldu.

Esra Doğru Özçörekçi NTV'den Ayrıldığını Açıkladı

Doğuş Medya bünyesindeki NTV'nin deneyimli haber yönetmeni Esra Doğru Özçörekçi, kanalla yollarını ayırdığını açıkladı.

Kadın Dizisi Cem Gerçek Adı Patron Kimdir? Hakan Kurtaş

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde Cem kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Kadın Cem gerçek adı asıl ismi nedir?

Zalim İstanbul Oya Gerçek Adı Psikolog Psikiyatrist Kimdir?

Kanal D dizisi Zalim İstanbul'da Oya'yı kim oynuyor hangi oyuncu canlandırıyor? Zalim İstanbul Oya gerçek adı psikolog psikiyatrist kimdir?

Jale Özgentürk Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı

Demirören Medya'da ayrılıklar sürüyor. Jale Özgentürk de Hürriyet gazetesinden ayrıldığını açıkladı.

Real Madrid Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar

06.11.2019 Real Madrid Galatasaray maçını şifresiz veren yabancı kanallar canlı yayın maç linki nasıl izlenir? Real GS hangi kanalda?

2019 Altın Portakal Ödülleri'nde Kazananlar Belli Oldu

56. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ödül kazananlar belli oldu. İşte 2019 Altın Portakal Ödülleri'nin kazananları.

Gülse Birsel ve Ayşe Arman, Hürriyet'ten İstifa Etti

Gülse Birsel ve Ayşe Arman, Demirören Medya bünyesindeki Hürriyet'ten istifa ettiklerini açıkladılar.

Kanal D Drama ABD'de Yayına Başladı

Demirören Medya çatısı altındaki Kanal D Drama, ABD'de yayına başladı.

Olay TV ve Olay Radyo Kapandı

Olay Medya Grubu bünyesindeki Olay TV ve Olay Radyo kapandı.

TRT Çocuk 11 Yaşında

En çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk, 11. yılını birbirinden güzel içerikler ve sevilen çizgi dizilerin karakterleri ile kutluyor.

Faruk Bildirici'nin RTÜK Üyeliği Düşürüldü

Medya ombudsmanı olarak da yazılar kaleme alan Faruk Bildirici'nin RTÜK üyeliği düşürüldü.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!