ÖZEL HABER

Çocuk Dizisi Reytingleri

Star TV'de yayınlanan Çocuk dizisi reytingleri nasıl kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Çocuk dizisi reyting sonuçları rating ve izlenme oranı.


Haber Tarihi : 10 Eyl 2019 09:54 Son Düzenlenme Tarihi : 23 Eyl 2019 18:02

Bu sayfada Star TV'de yayınlanan 'Çocuk' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Çocuk reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Çocuk dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

çocuk dizisi reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Çocuk 9 Eylül 2019 Pazartesi günü Total'de 6. oldu. 3,26 reyting alan dizi 9,21 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 5. oldu. 3,24 reyting alan dizi 9,71 share aldı.  2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Çocuk 16 Eylül 2019 Pazartesi günü Total'de 6. oldu. 4,19 reyting alan dizi 10,23 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 2. oldu. 6,83 reyting alan dizi 18,69 share aldı. 

3. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Çocuk 23 Eylül 2019 Pazartesi günü Total'de ---. oldu. --- reyting alan dizi --- share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ---. oldu. --- reyting alan dizi --- share aldı. 

çocuk dizisi reyting sonuçları

Star TV ekranlarında birinci bölümü ile 8 Eylül 2019 Pazar günü ilk bölümüyle saat 20'de seyirciye merhaba diyen Çocuk reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Çocuk reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. 1441 Yapım imzasıyla ekrana gelen, oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney'in yer aldığı, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci'nin oturduğu Çocuk dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

Çocuk dizisinin konusu:

“Çocuk” Dört kadının annelikleriyle sınandığı yolda, çocuklarının da anneleriyle sınanacağı bir hikayedir… Hayat kadını bir annenin kızı olan Akça kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçerken, varlıklı bir ailenin gelini olan Şule, bir ömür boyu Akça’nın bebeğine annelik yapmaya söz verir. Adını Efe koyduğu bebeğe evladı gibi bakıp büyütürken kendi çocuğunun doğmasıyla işler değişir. Kayınvalide Asiye’nin ise herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sırrı vardır.çocuk dizisi reytingleri nasıl çocuk dizisi reyting sonuçları star tv çocuk reytingleri çocuk reyting karnesi çocuk izlenme oranı çocuk dizisi ne kadar izlendi çocuk dizisi reytinglerde kaçıncı oldu
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!