ÖZEL HABER

Şampiyon Dizisi Reytingleri

TRT 1'de yayınlanan Şampiyon dizisi reytingleri izlenme oranı kaçıncı oldu? Şampiyon reyting sonuçları kaçıncı sırada ne kadar izlendi?


Haber Tarihi : 13 Eyl 2019 09:02 Son Düzenlenme Tarihi : 03 Kas 2019 21:44

Bu sayfada TRT 1'de yayınlanan 'Şampiyon' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Şampiyon reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Şampiyon dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

şampiyon dizisi reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Şampiyon 12 Eylül 2019 Perşembe günü Total'de 7. oldu. 2,80 reyting alan dizi --- share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 8. oldu. 2,41 reyting alan dizi 7,00 share aldı.  2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Şampiyon 19 Eylül 2019 Perşembe günü Total'de 9. oldu. 2,90 reyting alan dizi 7,38 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 8. oldu. 2,83 reyting alan dizi 7,42 share aldı. 

3. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Şampiyon 26 Eylül 2019 Perşembe günü Total'de 10. oldu. 2,63 reyting alan dizi 6,60 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 8. oldu. 2,39 reyting alan dizi 6,06 share aldı. 

4. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Şampiyon 3 Ekim 2019 Perşembe günü Total'de 14. oldu. 2,35 reyting alan dizi 5,81 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 7. oldu. 2,74 reyting alan dizi 7,07 share aldı. 

5. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Şampiyon 10 Ekim 2019 Perşembe günü Total'de 12. oldu. 2,55 reyting alan dizi 6,06 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 10. oldu. 2,51 reyting alan dizi 5,85 share aldı. 

6. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Şampiyon 17 Ekim 2019 Perşembe günü Total'de 16. oldu. 2,47 reyting alan dizi 5,99 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 7. oldu. 2,93 reyting alan dizi 7,26 share aldı. 

7. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Şampiyon 3 Kasım 2019 Pazar günü Total'de ---. oldu. --- reyting alan dizi --- share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ---. oldu. --- reyting alan dizi --- share aldı. 

şampiyon dizisi reyting sonuçları

TRT 1 ekranlarında birinci bölümü ile 12 Eylül 2019 Perşembe günü ilk bölümüyle saat 20'de seyirciye merhaba diyen Şampiyon reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Şampiyon reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. BSK Yapım imzasıyla ekrana gelen, oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Emir Özyakışır, Erdal Özyağcılar gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç'ın oturduğu, senaryosunu ise Alphan Dikmen ile Başak Angigün'ün kaleme aldığı Şampiyon dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

Şampiyon dizisinin konusu:

“Kafkas” lakaplı Fırat Bölükbaşı gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ringlerin namağlup şampiyonuyla maça çıkma imkanı yakalayan Kafkas, o gece ringe değil yaşamının en karanlık dönemine adım attığını bilmemektedir. Ringte rakibi karşısında maçı kazansa da hayatın karşısındaki maçı kaybeder Fırat… İstemeden rakibinin ölümüne neden olan Kafkas, şampiyonluk kemerini kazanmış ama adını, hayallerini, cesaretini, mesleğine duyduğu aşkı ve hamile karısını yitirmiştir aynı gece. Omzunda her geçen gün büyüyen vicdan azabının yükü, kucağında yeni doğan oğlu Güneş’le kalakalmıştır Kafkas. Güneş 7 yaşına geldiğinde, kaderi onu yeniden çağırır ringe. Üstelik bu ring bildiği ringlerden çok daha büyük, bu defa çıkacağı maç alıştıklarından çok daha zorludur. Tutunacağı tek dalı olan oğlu Güneş’e, annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Oğlunu yaşatmak için çıktığı hayat ringinde, en büyük açığı da vicdan azabıdır. Hayat oğlunu elinden almak için hiçbir rakibinin vuramadığı kadar hızlı ve acımasızca vurur Kafkas’a. Geçmişi, vicdan azabı, çaresizliği art arda yüzüne inen yumruklardan daha çok sarsar Kafkas’ı. Hayatın vurduğu yumruklara karşı bir tek gardı vardır: Oğluna duyduğu sevgi ve onu yaşatma azmi… Hayatla maçını 5 yıl önce kaybeden Kafkas’ın rövanşı kaybetmeye niyeti yoktur! Canı ne kadar acırsa acısın, mecali ne kadar tükenirse tükensin yıkılmaz “Şampiyon”! Aynı sözü tekrarlayarak dikilir hayatın karşısına!şampiyon dizisi reyting sonuçları şampiyon reyting karnesi şampiyon rating listesinde kaçıncı sırada şampiyon dizisi ne kadar izlendi şampiyon izlenme oranı şampiyon reytingleri nasıl
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!