ÖZEL HABER

Kurşun Reytingleri

FOX TV dizisi Kurşun ne kadar izlendi, reytinglerde kaçıncı oldu? Kurşun reytingleri, reyting sonuçları, izlenme oranı, kaçıncı sırada?


Haber Tarihi : 24 Eki 2019 20:59 Son Düzenlenme Tarihi : 03 Kas 2019 16:21

Bu sayfada FOX TV'de yayınlanan 'Kurşun' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Kurşun reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Kurşun dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

kurşun reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kurşun 23 Ekim 2019 Çarşamba günü Total'de 5. oldu. 4,70 reyting alan dizi 11,10 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 2. oldu. 6,15 reyting alan dizi 15,33 share aldı.  2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kurşun 30 Ekim 2019 Çarşamba günü Total'de 7. oldu. 4,43 reyting alan dizi 10,23 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 4. oldu. 5,60 reyting alan dizi 13,37 share aldı. 

3. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kurşun 6 Kasım 2019 Çarşamba günü Total'de -. oldu. - reyting alan dizi - share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise -. oldu. - reyting alan dizi - share aldı. 

4. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kurşun 13 Kasım 2019 Çarşamba günü Total'de -. oldu. - reyting alan dizi - share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise -. oldu. - reyting alan dizi - share aldı. 

kurşun reyting sonuçları

FOX TV ekranlarında birinci bölümü ile 16 Ekim 2019 Çarşamba günü ilk bölümüyle saat 20'de seyirciye merhaba diyen Kurşun reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Kurşun reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Most Production imzasıyla ekrana gelen, oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil, Cem Kurtoğlu gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz ile Burak Arlıel oturduğu Kurşun dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

kurşun dizisi ne kadar izlendi reytingleri

Kurşun dizisinin konusu:

Hayatı boyunca adalete inanmış ve adaletin peşinden gitmiş olan Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca, büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir. Mebus oğlunu, cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldırır. Fakat bu dava, daha önce baktığı davalara pek benzemez. Bu davanın başlangıcında araştırmacı gazeteci Leyla Devrim ile yolları kesişir. Savcı Orhan Atmaca gibi o da bu cinayetin arkasından gerçekleri ortaya çıkarmak için çalışmaktadır. Aynı olay, iki karakteri yan yana getirir. Savcı Orhan Atmaca’nın davadan çekilmesini isteyen karanlık dünyanın insanları, onu mahkemeden vazgeçirmek için ellerinden geleni ardına koymamaya kararlıdırlar. Fakat Orhan Atmaca, ne olursa olsun, adaletin yerini bulması, suçlunun hak ettiği cezayı çekmesi için direnecektir. Leyla Devrim ise, kimsenin görmediğini, kimsenin sormaya cesaret edemediği soruları sorarak, Orhan Atmaca ile aynı yoldan yürümeye kararlıdır. İşin arkasındaki karanlık dünya Orhan Atmaca’yı sevdikleriyle, hayatıyla tehdit ederken Orhan Atmaca’nın önünde iki seçenek vardır. Sonuna kadar adaletin peşinden gitmek ya da diğer herkes gibi saklanmak ve davadan kaçmak. Bu keskin viraj, Orhan Atmaca’nın, Leyla Devrim’in ve etrafındaki tüm insanların hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştirecektir.kurşun dizisi reyting sonuçları kurşun reytingleri nasıl kurşun dizisi ne kadar izlendi kurşun reyting karnesi kurşun rating sıralaması kurşun dizisi kaç reyting aldı kurşun reytinglerde kaçıncı sırada
Vodafone TV Kafa Doktoru ile Dijital Rekabete Katılıyor

Dijital dizi platformlarına bir yenisi daha ekleniyor. Vodafone TV, Kafa Doktoru adlı yeni internet dizisi ile dijital rekabete katılıyor.

Fanatik Oyununun Prömiyeri Kenter Tiyatrosu'nda Yapıldı

Michael Önder'in yazdığı, Salih Bademci, Neslihan Arslan ve Nurhan Özenen'in oynadığı tiyatro oyunu Fanatik'in prömiyeri yapıldı.

VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!