ÖZEL HABER

Kurşun Reytingleri

FOX TV dizisi Kurşun ne kadar izlendi, reytinglerde kaçıncı oldu? Kurşun reytingleri, reyting sonuçları, izlenme oranı, kaçıncı sırada?


Haber Tarihi : 24 Eki 2019 20:59 Son Düzenlenme Tarihi : 03 Kas 2019 16:21

Bu sayfada FOX TV'de yayınlanan 'Kurşun' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Kurşun reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Kurşun dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

kurşun reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kurşun 23 Ekim 2019 Çarşamba günü Total'de 5. oldu. 4,70 reyting alan dizi 11,10 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 2. oldu. 6,15 reyting alan dizi 15,33 share aldı.  2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kurşun 30 Ekim 2019 Çarşamba günü Total'de 7. oldu. 4,43 reyting alan dizi 10,23 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 4. oldu. 5,60 reyting alan dizi 13,37 share aldı. 

3. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kurşun 6 Kasım 2019 Çarşamba günü Total'de -. oldu. - reyting alan dizi - share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise -. oldu. - reyting alan dizi - share aldı. 

4. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kurşun 13 Kasım 2019 Çarşamba günü Total'de -. oldu. - reyting alan dizi - share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise -. oldu. - reyting alan dizi - share aldı. 

kurşun reyting sonuçları

FOX TV ekranlarında birinci bölümü ile 16 Ekim 2019 Çarşamba günü ilk bölümüyle saat 20'de seyirciye merhaba diyen Kurşun reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Kurşun reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Most Production imzasıyla ekrana gelen, oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil, Cem Kurtoğlu gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz ile Burak Arlıel oturduğu Kurşun dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

kurşun dizisi ne kadar izlendi reytingleri

Kurşun dizisinin konusu:

Hayatı boyunca adalete inanmış ve adaletin peşinden gitmiş olan Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca, büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir. Mebus oğlunu, cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldırır. Fakat bu dava, daha önce baktığı davalara pek benzemez. Bu davanın başlangıcında araştırmacı gazeteci Leyla Devrim ile yolları kesişir. Savcı Orhan Atmaca gibi o da bu cinayetin arkasından gerçekleri ortaya çıkarmak için çalışmaktadır. Aynı olay, iki karakteri yan yana getirir. Savcı Orhan Atmaca’nın davadan çekilmesini isteyen karanlık dünyanın insanları, onu mahkemeden vazgeçirmek için ellerinden geleni ardına koymamaya kararlıdırlar. Fakat Orhan Atmaca, ne olursa olsun, adaletin yerini bulması, suçlunun hak ettiği cezayı çekmesi için direnecektir. Leyla Devrim ise, kimsenin görmediğini, kimsenin sormaya cesaret edemediği soruları sorarak, Orhan Atmaca ile aynı yoldan yürümeye kararlıdır. İşin arkasındaki karanlık dünya Orhan Atmaca’yı sevdikleriyle, hayatıyla tehdit ederken Orhan Atmaca’nın önünde iki seçenek vardır. Sonuna kadar adaletin peşinden gitmek ya da diğer herkes gibi saklanmak ve davadan kaçmak. Bu keskin viraj, Orhan Atmaca’nın, Leyla Devrim’in ve etrafındaki tüm insanların hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştirecektir.kurşun dizisi reyting sonuçları kurşun reytingleri nasıl kurşun dizisi ne kadar izlendi kurşun reyting karnesi kurşun rating sıralaması kurşun dizisi kaç reyting aldı kurşun reytinglerde kaçıncı sırada
Ahmet Hakan Hürriyet'in Genel Yayın Yönetmeni Oldu

Demirören Medya bünyesindeki amiral gemisi Hürriyet'in yeni genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan oldu.

Esra Doğru Özçörekçi NTV'den Ayrıldığını Açıkladı

Doğuş Medya bünyesindeki NTV'nin deneyimli haber yönetmeni Esra Doğru Özçörekçi, kanalla yollarını ayırdığını açıkladı.

Kadın Dizisi Cem Gerçek Adı Patron Kimdir? Hakan Kurtaş

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde Cem kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Kadın Cem gerçek adı asıl ismi nedir?

Zalim İstanbul Oya Gerçek Adı Psikolog Psikiyatrist Kimdir?

Kanal D dizisi Zalim İstanbul'da Oya'yı kim oynuyor hangi oyuncu canlandırıyor? Zalim İstanbul Oya gerçek adı psikolog psikiyatrist kimdir?

Jale Özgentürk Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı

Demirören Medya'da ayrılıklar sürüyor. Jale Özgentürk de Hürriyet gazetesinden ayrıldığını açıkladı.

Real Madrid Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar

06.11.2019 Real Madrid Galatasaray maçını şifresiz veren yabancı kanallar canlı yayın maç linki nasıl izlenir? Real GS hangi kanalda?

2019 Altın Portakal Ödülleri'nde Kazananlar Belli Oldu

56. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ödül kazananlar belli oldu. İşte 2019 Altın Portakal Ödülleri'nin kazananları.

Gülse Birsel ve Ayşe Arman, Hürriyet'ten İstifa Etti

Gülse Birsel ve Ayşe Arman, Demirören Medya bünyesindeki Hürriyet'ten istifa ettiklerini açıkladılar.

Kanal D Drama ABD'de Yayına Başladı

Demirören Medya çatısı altındaki Kanal D Drama, ABD'de yayına başladı.

Olay TV ve Olay Radyo Kapandı

Olay Medya Grubu bünyesindeki Olay TV ve Olay Radyo kapandı.

TRT Çocuk 11 Yaşında

En çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk, 11. yılını birbirinden güzel içerikler ve sevilen çizgi dizilerin karakterleri ile kutluyor.

Faruk Bildirici'nin RTÜK Üyeliği Düşürüldü

Medya ombudsmanı olarak da yazılar kaleme alan Faruk Bildirici'nin RTÜK üyeliği düşürüldü.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!