Yolu Evliliğe Düşecekler İçin Mükemmel Bir Evlilik Teklifi


Haber Tarihi : 30 Eki 2019 16:01

Evlilik için kırdıysanız eğer kalemi ve sevdiğinizden bekliyorsanız fermanı biraz iyi hal sergilemekte fayda olacaktır evlilik teklifinizde. Sevdiğinize bu özel anda en büyük mutlulukları yaşatmak için anlamlı ve şaşırtıcı sürprizlerle hizmet sunmaktadır organizasyon şirketi. Evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı olan romantizmi tüm iliklerinizde hissedebileceğiniz ortamdır lüks tekneler. Teknede evlenme teklifi almak unutulmaz bir an yaşatacaktır sevdiğinize.

Teknede Evlilik Teklifi ve Organizasyon Detayları

Vip yatlarla yapılan organizasyonda adeta film seti kurulmakta karşılama ekibince. Senaryo hazırlanmakta öncesinde sevdiğinizi en şaşırtacak içeriklerle. Romantik bir masa ve tabi öncesinde süslenmiş bir iskele bekleyecektir sizi senaryonun başında. Tekneye adım attığınızda romantizm kokan bir ortam karşılayacaktır sizi ve aynı güzellikte bir de masa. Sınırsız soft içeceklerin ikram edildiği tekne turunda boğazın seyrine dalacaksınız adeta. Ve organizasyon ekibi havai fişeklerle aydınlatacak bu güzel geceyi gözlerinizde. Teknede evlenme teklifi ile birlikte patlayacak fişekler. Müzik eşliğinde gelen yüzükler bu yolun birleştirici halkaları olacak parmaklarınızda. Müzik ve çiçeklerse duygularınızdan taşan güzellikler olarak yer alacak video ve fotoğraflarda. Daha fazla bilgi için; https://nessyatkiralama.com/yatta-evlilik-teklifi/
Ahmet Hakan Hürriyet'in Genel Yayın Yönetmeni Oldu

Demirören Medya bünyesindeki amiral gemisi Hürriyet'in yeni genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan oldu.

Esra Doğru Özçörekçi NTV'den Ayrıldığını Açıkladı

Doğuş Medya bünyesindeki NTV'nin deneyimli haber yönetmeni Esra Doğru Özçörekçi, kanalla yollarını ayırdığını açıkladı.

Kadın Dizisi Cem Gerçek Adı Patron Kimdir? Hakan Kurtaş

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde Cem kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Kadın Cem gerçek adı asıl ismi nedir?

Zalim İstanbul Oya Gerçek Adı Psikolog Psikiyatrist Kimdir?

Kanal D dizisi Zalim İstanbul'da Oya'yı kim oynuyor hangi oyuncu canlandırıyor? Zalim İstanbul Oya gerçek adı psikolog psikiyatrist kimdir?

Jale Özgentürk Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı

Demirören Medya'da ayrılıklar sürüyor. Jale Özgentürk de Hürriyet gazetesinden ayrıldığını açıkladı.

Real Madrid Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar

06.11.2019 Real Madrid Galatasaray maçını şifresiz veren yabancı kanallar canlı yayın maç linki nasıl izlenir? Real GS hangi kanalda?

2019 Altın Portakal Ödülleri'nde Kazananlar Belli Oldu

56. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ödül kazananlar belli oldu. İşte 2019 Altın Portakal Ödülleri'nin kazananları.

Gülse Birsel ve Ayşe Arman, Hürriyet'ten İstifa Etti

Gülse Birsel ve Ayşe Arman, Demirören Medya bünyesindeki Hürriyet'ten istifa ettiklerini açıkladılar.

Kanal D Drama ABD'de Yayına Başladı

Demirören Medya çatısı altındaki Kanal D Drama, ABD'de yayına başladı.

Olay TV ve Olay Radyo Kapandı

Olay Medya Grubu bünyesindeki Olay TV ve Olay Radyo kapandı.

TRT Çocuk 11 Yaşında

En çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk, 11. yılını birbirinden güzel içerikler ve sevilen çizgi dizilerin karakterleri ile kutluyor.

Faruk Bildirici'nin RTÜK Üyeliği Düşürüldü

Medya ombudsmanı olarak da yazılar kaleme alan Faruk Bildirici'nin RTÜK üyeliği düşürüldü.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!