TRT Çocuk 11 Yaşında

En çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk, 11. yılını birbirinden güzel içerikler ve sevilen çizgi dizilerin karakterleri ile kutluyor.


Haber Tarihi : 03 Kas 2019 16:35

Çocukların gelişimine katkı sağlamak amacıyla yüksek yarar odaklı içerik üreterek, 11 yıldır Türkiye’nin açık ara en çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk, farklı başarılara imza atmaya devam ediyor.

Ebeveynlerin güvenini, çocukların ise sempatisini kısa bir sürede kazanan TRT Çocuk, 11 yıldır pedagojik denetim ve değerlendirmeler ile yayın hayatını sürdürüyor. Çocukların bilişsel, zihinsel, duygusal gelişimlerini önemseyerek steril içeriklerle buluşmasını sağlayan TRT Çocuk; milli, manevi ve ahlaki değerlerin de altını çiziyor.

trt çocuk 11 yaşında

Her alanda çocukların yanında

Evrensel bir dil ile 360 derece yayıncılık anlayışını benimseyen TRT Çocuk, televizyonun yanı sıra; sinema filmleri, etkinlikleri, müzikalleri, aplikasayonu, mobil oyunları, dergisi ve lisanslı ürünleriyle çocukların daima yanında. Çoğulcu bakış açısıyla cinsiyet farkı gözetmeksizin Türkçe konuşan tüm çocuklara hitap eden TRT Çocuk, yerli mobil oyun üreten de ilk çocuk kanalıdır.

Mobil içerikleri, web sitesi ve Youtube kanalı ile çağın gerekliliklerini yerine getiren TRT Çocuk, çocukları yalnız bırakmayıp temiz içerikler ile buluşturuyor. İzlenme oranları ile dijital ortamda da lider olan kanal, çocuk sineması ile de aileler ve çocuklara farklı deneyimler yaşatıyor. Rafadan Tayfa ve Bulmaca Kulesi çizgi dizilerini sinemaya taşıyan TRT Çocuk yeni filmlerini de kasım ve aralık ayında sevenleriyle buluşturacak.

Duyarlı ve farkındalık yaratan kanal: TRT Çocuk

TRT Çocuk, bugüne kadar Nasreddin Hoca ve Sürpriz Kutusu, Kardeşim Ozi gibi içerikleri ile çocukların duyarlılığının artmasına yardımcı olup, çocukları toplum hayatına hazırlayıp farkındalık yaratıyor.

Türkiye’de daha önce yapılmamış bir proje olan Çocuk Medyası Konferansı’nı da hayata geçiren kanal, ulusal ve uluslararası alanda çocukların yararına çalışmayı -11 yıldır olduğu gibi- sürdürecek.
Vodafone TV Kafa Doktoru ile Dijital Rekabete Katılıyor

Dijital dizi platformlarına bir yenisi daha ekleniyor. Vodafone TV, Kafa Doktoru adlı yeni internet dizisi ile dijital rekabete katılıyor.

Fanatik Oyununun Prömiyeri Kenter Tiyatrosu'nda Yapıldı

Michael Önder'in yazdığı, Salih Bademci, Neslihan Arslan ve Nurhan Özenen'in oynadığı tiyatro oyunu Fanatik'in prömiyeri yapıldı.

VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!