Kadın Dizisi Cem Gerçek Adı Patron Kimdir? Hakan Kurtaş

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde Cem kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Kadın Cem gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 04 Kas 2019 21:19

Salı akşamları FOX TV ekranlarında yayınlanan, MF Yapım ile Medyapım'ın imzasıyla seyirci karşısına çıkan Kadın dizisine bir başarılı erkek oyuncu daha katılıyor. 5 Kasım 2019 Salı günü yayınlanacak olan 70. bölümde hikayeye Cem karakteri dahil oluyor. Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk'un başrol olduğu Kadın dizisinde Cem kimdir, bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Hande Altaylı'nın senaryosunu kaleme aldığı dram dizisi Kadın'da Cem gerçek adı, asıl ismi nedir? Genişleyen oyuncu kadrosuyla yeni sezonda da iddialı bir başlangıç yapan dizi, senaryosuna yeni karakterler eklemeye devam ediyor.  kadın dizisi cem gerçek adı patron kimdir hangi oyuncu

Fatih Aksoy ve Faruk Bayhan'ın ortak yapımcı olduğu, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu, müziklerini Cem Tuncer ile Ercüment Orkut'un hazırladığı dizinin yeni bölümünde Cem karakteri izleyenlerin karşısına çıkacak. Berşan'ın patronu olarak hikayede yer alması beklenen bu karakteri Hakan Kurtaş canlandırıyor. 

Kadın Dizisi Cem Kimdir?

Kadın dizisinde Cem'i canlandıran Hakan Kurtaş, 7 Eylül 1988 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Şu an 31 yaşında olan başarılı oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi'nin tiyatro bölümünden mezun oldu.   kadın dizisi cem kimdir hakan kurtaş

Leman ve Uykusuz gibi mizah dergilerinde karikatürleri de yayımlanan Hakan Kurtaş, en son Show TV'de yayınlanan ve oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak gibi isimlerin yer aldığı Çarpışma dizisinde Demir rolüne can vermişti. Yakın dönemde 8. Gün, Dolunay, Filinta, Analar ve Anneler, Seddülbahir 32 Saat, Bir Çocuk Sevdim, A.Ş.K., Ezel gibi dizilerde rol alan Hakan Kurtaş çeşitli ödüller de kazandı. 

Kadın dizisi 70. bölüm konusu:

Arif’e karşı bir anda davranışları değişen Şirin’in aklında bir plan vardır. Arif’e daha yakın olmaya çalışan Şirin, bu şekilde Bahar’dan mı yoksa Arif’ten mi intikam almayı planlıyor? Bahar ve Ceyda’nın Berşan’ın yardımıyla bulduğu iş ise Bahar’ı şüphelendirmiştir. Bir şeylerin ters gittiğini düşünse de çocukları için bu işten vazgeçmek istemez. Yeni tanıştığı yemek işinin patronu olan Cem ise çok ilginç bir karakterdir ve Bahar bunun farkına varmıştır. İş ile ilgili iletişim kurduğu insanlar da onu daha çok şüphelendirmeye başlar. Bunun üzerine Bahar ve Ceyda’nın evine baskın olması onları daha çok korkutacak ve kafalarını iyice karıştıracaktır. Yeni gizemli patron Cem gerçekten tehlikeli biri midir?kadın dizisi cem kimdir kadın dizisi hakan kurtaş hangi karakteri canlandırıyor kadın dizisi cem gerçek ismi
Vodafone TV Kafa Doktoru ile Dijital Rekabete Katılıyor

Dijital dizi platformlarına bir yenisi daha ekleniyor. Vodafone TV, Kafa Doktoru adlı yeni internet dizisi ile dijital rekabete katılıyor.

Fanatik Oyununun Prömiyeri Kenter Tiyatrosu'nda Yapıldı

Michael Önder'in yazdığı, Salih Bademci, Neslihan Arslan ve Nurhan Özenen'in oynadığı tiyatro oyunu Fanatik'in prömiyeri yapıldı.

VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!