ÖZEL HABER

Ferhat ile Şirin Reytingleri

FOX dizisi Ferhat ile Şirin reyting sonuçları nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ferhat ile Şirin reytingleri, izlenme oranı, rating.


Haber Tarihi : 22 Kas 2019 18:30 Son Düzenlenme Tarihi : 23 Kas 2019 11:46

Bu sayfada FOX TV'de yayınlanan 'Ferhat ile Şirin' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Ferhat ile Şirin reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Ferhat ile Şirin dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

ferhat ile şirin reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Ferhat ile Şirin 22 Kasım 2019 Cuma günü Total'de 8. oldu. 4,54 reyting alan dizi 10,03 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 3. oldu. 5,59 reyting alan dizi 13,90 share aldı.  2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Ferhat ile Şirin 29 Kasım 2019 Cuma günü Total'de ----. oldu. ---- reyting alan dizi --- share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ---. oldu. --- reyting alan dizi --- share aldı. 

FOX TV ekranlarında birinci bölümü ile 22 Ekim 2019 Cuma akşamı birinci bölümüyle saat 20'de seyirciye merhaba diyen Ferhat ile Şirin reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Ferhat ile Şirin reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. O3 Medya ve Artİstanbul imzasıyla ekrana gelen, oyuncu kadrosunda Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar, Ushan Çakır, Yıldıray Şahinler, Şehsuvar Aktaş, Işıl Yücesoy, Alican Barlas, Emel Çölgeçen, Nihan Gür gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in oturduğu Ferhat ile Şirin dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

ferhat ile şirin ne kadar izlendi reytingleri

Ferhat ile Şirin dizisinin konusu:

Ahşap işleri yapan sıradan bir marangoz olan Ferhat’ın yolu, hiç ummadığı bir anda aşka, zengin ve karanlık bir dünyaya uzanır. Küçük atölyesinden Kapalı Çarşı’nın tarihi dükkanlarına adım atan Ferhat’ın yolu Karalı Köşk’üne çıkar. Hayatın onu sürüklediği Karalı Köşk’ünün duvarları Ferhat’ın izini sürdüğü geçmişinin tanıklarıdır. Ferhat, Şirin ve Banu… Aşkın mucizesini de felaketini de yaşayacakları bir girdaba sürüklendiklerinden habersizdir… Onlarınki efsanevi bir aşkın hikâyesi... Bu hikâyede herkesin mutlu olması imkânsız… Bu aşkın, en büyük trajedisi, aslında yıllar önce nefretle, acı ve intikamla közlenen bir başka aşkın küllerinden alevlenmesi. Aslında her şey yıllar önce yine aşkla başlamıştır… Uğruna canların alındığı, hayatların karartıldığı, ailelerin dağıldığı kötücül bir aşk…ferhat ile şirin reyting sonuçları ferhat ile şirin ne kadar izlendi ferhat ile şirin reytinglerde kaçıncı oldu ferhat ile şirin reyting karnesi
Şebnem Aksoy Açıkalın Star TV Drama Direktörü Oldu

Doğuş Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Star TV'nin yeni drama direktörü Şebnem Aksoy Açıkalın oldu.

Türk Dizileri 700 Milyondan Fazla Seyirciye Ulaştı

ABD'den sonra en fazla dizi ihraç eden Türkiye, Türk dizileri ile dünya genelinde 700 milyondan fazla seyirciye ulaştı.

ATV Dizileri Yurt Dışında İlgi Görmeye Devam Ediyor

Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yayınlarını sürdüren ATV'nin sevilen dizileri yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor.

Galatasaray Alanyaspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

07.12.2019 Galatasaray Alanyaspor şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? GS Alanya maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Gençlerbirliği Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

06.12.2019 Fenerbahçe Gençlerbirliği şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? FB GB maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Kayserispor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

02.12.2019 Beşiktaş Kayserispor şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta yayınlanıyor? BJK Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

01.12.2019 Trabzonspor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? TS GS maç linki canlı yayın nasıl nereden izlenir?

Hakan Albayrak Karar Gazetesi'nden Ayrıldı

Medya dünyasında sürpriz ayrılık! Hakan Albayrak, Karar Gazetesi'nden ayrıldığını açıkladı.

Bora Bayraktar TRT World ile Anlaştı

Medya dünyasının deneyimli ismi Bora Bayraktar'ın yeni adresi TRT World oldu.

Çağatay Kenarlı TJK'ya Transfer Oldu

DHA'dan ayrılan Çağatay Kenarlı'nın yeni adresi TJK oldu.

Ayşe Durmaz Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de Ayşe Durmaz ile yollar ayrıldı.

Şebnem Turhan Dünya Gazetesi Kadrosuna Katıldı

Ekonomi medyasında önemli bir paya sahip olan Dünya Gazetesi, kadrosunu Şebnem Turhan ile güçlendirdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!