Ferhat ile Şirin Nerede Çekiliyor? Hangi Şehirde Geçiyor?

FOX TV'de yayınlanan Ferhat ile Şirin nerede çekiliyor, çekim yeri konum adres neresi? Ferhat ile Şirin dizisi hangi şehirde ilçede geçiyor?


Haber Tarihi : 23 Kas 2019 12:16

FOX TV ekranlarında 22 Kasım 2019 Cuma akşamı birinci bölümüyle izleyenlere merhaba diyen, O3 Medya ile Artİstanbul'un ortaklığında seyirci ile buluşan ve başrol oyuncuları arasında Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar'ın yer aldığı Ferhat ile Şirin dizisi nerede çekiliyor? Destansı bir aşk hikayesinin modern uyarlaması olarak karşımıza çıkan ve dram türünde cuma akşamının güçlü temsilcilerinden biri olarak önemli bir kitle yaratmak isteyen Ferhat ile Şirin hangi şehirde, ilçede, mahallede geçiyor? Dizinin çekim yeri neresi, setin kurulduğu adres ve konum nedir? Ekranların sevilen yapımındaki sahil, ev, yalı, köşk, iş yeri, çarşı sahnelerinin çekildiği yerler hakkında bilgi var mı? İşte bütün detaylar...  ferhat ile şirin nerede çekiliyor

Genel hikayesini Gökhan Horzum'un senaryosunu Savaş Korkmaz'ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in oturduğu Ferhat ile Şirin çekim yerleri ile de dikkat çekiyor. Çarpıcı hikayesi ile birlikte başarılı mekan çekimleri, seyircilerin Ferhat ile Şirin nerede çekiliyor sorusunu sormasına sebep oluyor. Tanlar, Sarıtaş ve Dere'ye Ushan Çakır, Işıl Yücesoy, Yıldıray Şahinler, Alican Barlas, Nihan Gür, Emel Çölgeçen, Şehsuvar Aktaş gibi isimlerin eşlik ettiği dizi şu anda iki farklı şehirde çekiliyor.

Ferhat ile Şirin Hangi Şehirde İlçede Çekiliyor?

Genelde Ferhat, Şirin ve Banu'nun etrafında dönen bir öyküye sahip olan dizi İstanbul ve İzmir şehirlerinde çekiliyor. Kapalı Çarşı'nın öyküde önemli bir yere sahip olduğu proje, Fatih ilçesindeki Beyazıt semtinde de çeşitli noktalarda çekiliyor. Ayrıca İstanbul çekimlerinin önemli kısmı boğaz kıyısında gerçekleştiriliyor. Dizideki ev ve diğer mekanların deniz ve boğaz manzarası olması öykünün atmosferine farklı bir hava katıyor.  Dizinin konusu:

ferhat ile şirin hangi şehirde ilçede çekiliyor

Kapalı Çarşı’nın en kudretli ailelerinden Karalı’ların son temsilcisi Banu, babasından miras kalan işini, soyadını, yuvasını her şeyin önünde tutan güçlü bir kadındır. Ailesinden kalan, gözü gibi baktığı tarihi köşkün tadilatı için kapısını çalan marangoz Ferhat ile görüşür. Başlarına gelen talihsiz bir olay onları yeniden karşılaştırır. Zengin ve görkemli hayatlarının içinde yapayalnız olan iki kardeş, Banu ve Şirin; kendi halinde, mütevazı bir marangoz olan Ferhat’ın hayatlarını değiştireceğinden habersizdir. Ailesini yıllar önce trajik bir olay ile kaybeden Ferhat’ı, ömrünü kardeşi Şirin’e adayan Banu’yu, hapsolduğu altın kafesin içinde çırpınan Şirin’i artık yeni bir hayat beklemektedir. İki farklı dünyanın çarpıştığı, Ferhat’ın Şirin ve Banu Karalı ile yollarının kesiştiği o an, efsanevi bir aşkın fitilini ateşleyecektir. Aşılması imkânsız dağlarla, engellerle dolu olan bu aşk, herkesin kalbi ile sınanacağı zorlu bir sınava dönüşecektir.

Benzer Konular:

Ferhat ile Şirin reytingleriferhat ile şirin çekim yerleri ferhat ile şirin hangi şehirde çekiliyor ferhat ile şirin dizisinin çekildiği mekanlar
2 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

02.06.2020 Salı reytingleri açıklandı. 2 Haziran 2020 reyting sonuçlarında Survivor, Çarkıfelek, Doktor Strange, Kral Şakir kaçıncı oldu?

1 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

1 Haziran 2020 reyting sonuçları açıklandı.

Farklı Pikap Seçenekleri

31 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

31 Mayıs 2020 reyting sonuçları: John Wick, Survivor, ÇGH 2, Kayıp Balık Dori, Özgür Dünya kaçıncı oldu? İşte pazarın reytingleri.

30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 Mayıs 2020 reyting sonuçlarına göre birinci hangi kanal oldu? Cumartesi akşamı en çok izlenen diziler ve programlar açıklandı.

29 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

29 Mayıs 2020 reyting sonuçları açıklandı. Cuma akşamının en çok izlenen yapımları ve kanalları belli oldu. Arka Sokaklar kaçıncı oldu?

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?

18-23 Mayıs 2020 Tiraj Sonuçları

Tiraj sonuçları belli oldu. 18-23 Mayıs 2020 haftasında en çok hangi gazeteler okundu?

Türk Dizilerinin Pakistan Seyircisi Üzerindeki Etkisi

TRT World önemli bir çalışmaya imza attı ve Türk dizilerinin Pakistan seyircisi üzerindeki etkisini inceledi.

Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.

27 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

27.05.2020 Çarşamba reytingleri belli oldu. 27 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında Survivor mı yoksa Kuruluş Osman mı birinci oldu? Sıralama...

26 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

26.05.2020 Salı reytingleri belli oldu mu? 26 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında hangi yapım kaçıncı oldu? İşte günün birincisi...Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!