Ferhat ile Şirin Nerede Çekiliyor? Hangi Şehirde Geçiyor?

FOX TV'de yayınlanan Ferhat ile Şirin nerede çekiliyor, çekim yeri konum adres neresi? Ferhat ile Şirin dizisi hangi şehirde ilçede geçiyor?


Haber Tarihi : 23 Kas 2019 12:16

FOX TV ekranlarında 22 Kasım 2019 Cuma akşamı birinci bölümüyle izleyenlere merhaba diyen, O3 Medya ile Artİstanbul'un ortaklığında seyirci ile buluşan ve başrol oyuncuları arasında Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar'ın yer aldığı Ferhat ile Şirin dizisi nerede çekiliyor? Destansı bir aşk hikayesinin modern uyarlaması olarak karşımıza çıkan ve dram türünde cuma akşamının güçlü temsilcilerinden biri olarak önemli bir kitle yaratmak isteyen Ferhat ile Şirin hangi şehirde, ilçede, mahallede geçiyor? Dizinin çekim yeri neresi, setin kurulduğu adres ve konum nedir? Ekranların sevilen yapımındaki sahil, ev, yalı, köşk, iş yeri, çarşı sahnelerinin çekildiği yerler hakkında bilgi var mı? İşte bütün detaylar...  ferhat ile şirin nerede çekiliyor

Genel hikayesini Gökhan Horzum'un senaryosunu Savaş Korkmaz'ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in oturduğu Ferhat ile Şirin çekim yerleri ile de dikkat çekiyor. Çarpıcı hikayesi ile birlikte başarılı mekan çekimleri, seyircilerin Ferhat ile Şirin nerede çekiliyor sorusunu sormasına sebep oluyor. Tanlar, Sarıtaş ve Dere'ye Ushan Çakır, Işıl Yücesoy, Yıldıray Şahinler, Alican Barlas, Nihan Gür, Emel Çölgeçen, Şehsuvar Aktaş gibi isimlerin eşlik ettiği dizi şu anda iki farklı şehirde çekiliyor.

Ferhat ile Şirin Hangi Şehirde İlçede Çekiliyor?

Genelde Ferhat, Şirin ve Banu'nun etrafında dönen bir öyküye sahip olan dizi İstanbul ve İzmir şehirlerinde çekiliyor. Kapalı Çarşı'nın öyküde önemli bir yere sahip olduğu proje, Fatih ilçesindeki Beyazıt semtinde de çeşitli noktalarda çekiliyor. Ayrıca İstanbul çekimlerinin önemli kısmı boğaz kıyısında gerçekleştiriliyor. Dizideki ev ve diğer mekanların deniz ve boğaz manzarası olması öykünün atmosferine farklı bir hava katıyor.  Dizinin konusu:

ferhat ile şirin hangi şehirde ilçede çekiliyor

Kapalı Çarşı’nın en kudretli ailelerinden Karalı’ların son temsilcisi Banu, babasından miras kalan işini, soyadını, yuvasını her şeyin önünde tutan güçlü bir kadındır. Ailesinden kalan, gözü gibi baktığı tarihi köşkün tadilatı için kapısını çalan marangoz Ferhat ile görüşür. Başlarına gelen talihsiz bir olay onları yeniden karşılaştırır. Zengin ve görkemli hayatlarının içinde yapayalnız olan iki kardeş, Banu ve Şirin; kendi halinde, mütevazı bir marangoz olan Ferhat’ın hayatlarını değiştireceğinden habersizdir. Ailesini yıllar önce trajik bir olay ile kaybeden Ferhat’ı, ömrünü kardeşi Şirin’e adayan Banu’yu, hapsolduğu altın kafesin içinde çırpınan Şirin’i artık yeni bir hayat beklemektedir. İki farklı dünyanın çarpıştığı, Ferhat’ın Şirin ve Banu Karalı ile yollarının kesiştiği o an, efsanevi bir aşkın fitilini ateşleyecektir. Aşılması imkânsız dağlarla, engellerle dolu olan bu aşk, herkesin kalbi ile sınanacağı zorlu bir sınava dönüşecektir.

Benzer Konular:

Ferhat ile Şirin reytingleriferhat ile şirin çekim yerleri ferhat ile şirin hangi şehirde çekiliyor ferhat ile şirin dizisinin çekildiği mekanlar
Şebnem Aksoy Açıkalın Star TV Drama Direktörü Oldu

Doğuş Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Star TV'nin yeni drama direktörü Şebnem Aksoy Açıkalın oldu.

Türk Dizileri 700 Milyondan Fazla Seyirciye Ulaştı

ABD'den sonra en fazla dizi ihraç eden Türkiye, Türk dizileri ile dünya genelinde 700 milyondan fazla seyirciye ulaştı.

ATV Dizileri Yurt Dışında İlgi Görmeye Devam Ediyor

Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yayınlarını sürdüren ATV'nin sevilen dizileri yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor.

Galatasaray Alanyaspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

07.12.2019 Galatasaray Alanyaspor şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? GS Alanya maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Gençlerbirliği Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

06.12.2019 Fenerbahçe Gençlerbirliği şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? FB GB maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Kayserispor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

02.12.2019 Beşiktaş Kayserispor şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta yayınlanıyor? BJK Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

01.12.2019 Trabzonspor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? TS GS maç linki canlı yayın nasıl nereden izlenir?

Hakan Albayrak Karar Gazetesi'nden Ayrıldı

Medya dünyasında sürpriz ayrılık! Hakan Albayrak, Karar Gazetesi'nden ayrıldığını açıkladı.

Bora Bayraktar TRT World ile Anlaştı

Medya dünyasının deneyimli ismi Bora Bayraktar'ın yeni adresi TRT World oldu.

Çağatay Kenarlı TJK'ya Transfer Oldu

DHA'dan ayrılan Çağatay Kenarlı'nın yeni adresi TJK oldu.

Ayşe Durmaz Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de Ayşe Durmaz ile yollar ayrıldı.

Şebnem Turhan Dünya Gazetesi Kadrosuna Katıldı

Ekonomi medyasında önemli bir paya sahip olan Dünya Gazetesi, kadrosunu Şebnem Turhan ile güçlendirdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!