Ferhat ile Şirin'de Kim Kimdir? Karakterleri ve Gerçek Adı

Ferhat ile Şirin'de kim kimdir hangi oyuncu? Ferhat ile Şirin Banu Hüsrev Sadık Hayriye Salim Şehnaz Yiğit Sıla gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 23 Kas 2019 13:10

Cuma akşamları FOX TV'de seyirci ile buluşan Ferhat ile Şirin dizisinde kim kimdir, hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor? Geniş bir oyuncu kadrosuna ve çarpıcı bir öyküye sahip olan Ferhat ile Şirin dizisi karakterleri ve oyuncuları kimdir, karakterlerin gerçek adı asıl ismi nedir? İşte dizinin oyuncu kadrosu ve karakter listesine dair bütün detaylar...

Ferhat ile Şirin Banu Kimdir?

ferhat ile şirin banu gerçek adı şirin'in ablası kimdir

Ferhat ile Şirin Banu gerçek adı Cansu Dere'dir. Şirin'in ablası. Güçlü, akıllı, son derece çekici ve güzel bir kadın olan Banu, hayatı boyunca aşkı hiç tatmayan, erkeklerin dünyasında, silahların gölgesinde yaşayan bir kadındır. Ailesini kaybettikten sonra ömrünü kardeşi Şirin’e adamıştır. Kapalı Çarşı’nın en güçlü ailesi Karalı’ların mirası bugün Banu’nun elindedir. Babasının adına, ailesinin mirasına layık olmak için çalışan Banu için aile her şeyden önce gelir, en başta da kız kardeşi Şirin. Ama ilk defa önceliği değişecek, hayatına hesapta olmayan biri girecektir. Banu, hayatında ilk kez kendisi için bir şey isteyecektir: Ferhat’ı.  Ferhat ile Şirin Ferhat Hangi Oyuncu?

ferhat ile şirin ferhat gerçek adı kimdir sarışın erkek oyuncu gerçek ismi

Dizide bu karakteri Tolga Sarıtaş canlandırıyor. Günümüzde zanaatı ile tanınan ve şehrin en iyi ahşap işlerini yapan Ferhat, babası ile bir atölye işletmektedir. Lafını esirgemeyen, aklına geleni hemen söyleyebilen, dobra ve dürüst bir gençtir. En belirgin özelliği cesaretidir. Yumruğu sert olan Ferhat, bugüne dek eline silah almamıştır. Ancak iyi dövüşür. Dövüşmeyi eski lisanslı boksör olan babası Salim’den öğrenmiştir. Kitap okumayı sever, başucundan babasının öğrettiği tasavvuf ilmi üzerine kitaplar ve şiir eksik olmaz. Ailesini trajik bir olay sonucu kaybetmiştir. Ferhat’ın geçmişine dair puslu anılarının arasında bir söz dün gibi aklındadır. “Bir insan ölürse çok insan ölür”. Ölüm onun hayatını henüz çocuk yaştayken altüst etmiştir, kalbindeki boşlukla büyür. Ferhat, içindeki o boşluğu aşkla dolduracaktır.  Ferhat ile Şirin'de Şirin'i Kim Oynuyor?

ferhat ile şirin gerçek adı kimdir banu'nun kardeşi hangi oyuncu kaç yaşında

Karakteri canlandıran genç kadın oyuncunun asıl ismi Leyla Tanlar'dır. Banu'nun kız kardeşi, Hayriye'nin torunu. Ferhat'ın sevgilisi. Karalı ailesinin prensesi. Takı tasarım okuyan Şirin aynı zamanda bir Mevlevihane’nin müzik grubunda ney üflemektedir. Çocuk yaşta geçirdiği hastalık yüzünden ablası Banu ona hep narin bir çiçek gibi davranmış bu yüzden hayatın sert yüzüyle hiç yüzleşememiştir. Kafeste bir kuş gibi yaşayan, hayatla tek başına savaşmayı bilmeyen, duygularını hiç ifade edemeyen Şirin, Ferhat ile aşkı dahası yaşamayı öğrenecektir. Şirin’in aşkının en büyük engeli ise canından çok sevdiği ablası Banu olacaktır.

Ferhat ile Şirin Sadık Gerçek İsmi

ferhat ile şirin sadık gerçek ismi asıl adı kimdir

Dizide Sadık rolünü Ushan Çakır oynuyor. İsmiyle müsemma olan Sadık’ın hayattaki en büyük amacı Banu Karalı’yı korumaktır. Delikanlı, atak ve gözü pek bir adamdır. Ömer Kralı’nın ani ölümü sonrası Hayriye Hanım ona kol kanat germiştir. Banu’nun sağ kolu, Şirin’in ağabey yerine koyduğu isimdir. Banu’nun karanlık yüzünün en yakın tanığı odur, onun için canını bile vermeye hazırdır. Söz konusu Banu olunca gözünü budaktan esirgemez. Bedeli ne olursa olsun.

Ferhat ile Şirin Hüsrev Gerçek Adı

ferhat ile şirin hüsrev kimdir yiğitin babası gerçek adı hangi oyuncu

Dizide Hüsrev rolüne can veren oyuncunun ismi Yıldıray Şahinler'dir. Yiğit'in babası. Güçlü, iktidar için her şeyi göze alabilecek, hırslı bir adamdır. Yalnızlık en büyük korkusudur. Kaybetmeye tahammülü yoktur. Kendine çocukluğundan beri verdiği bir sözü tutmak için yaşar. İstediği her şeye ulaşmak için önüne gelen tüm engelleri, ne pahasına olursa olsun aşmaya yemin etmiştir, yapmıştır da.

Ferhat ile Şirin Hayriye'yi Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

ferhat ile şirin hayriye gerçek adı babaanne kimdir

Ferhat ile Şirin Hayriye Hanım gerçek ismi Işıl Yücesoy'dur. Karalı ailesinin başındaki isimdir. Torunları Şirin ve Banu’yu, ailesini korumak için gözünü karartabilir. Banu yetişene kadar aileyi koruyan, kollayan o olmuştur. Banu'yu bugünkü Banu yapan onun dik duruşudur. Dediğim dedik, otoriter bir kadındır.

Ferhat ile Şirin Salim Kimdir?

ferhat ile şirin salim kimdir ferhatın babası hangi oyuncu

Salim karakterini Şehsuvar Aktaş oynuyor. Ferhat’a baba olan, onu yetiştiren, zanaat öğreten kişidir. Eski lisanslı boksördür, marangoz, oymacılık ustasıdır. İnançlı bir adam olan Salim kimseyi bir diğerinden ayırmadan, kimseyi incitmeden, iyi bir insan olmak için çabalayarak yaşamıştır. Salim’in en büyük hayali, oğlunun geçmişi unutup mutlu bir adam olduğunu, evlenip barklandığını, bir aile kurduğunu görmektir. En büyük korkusuysa Ferhat’ı kaybetmektir.

Ferhat ile Şirin Şehnaz'ı Kim Oynuyor?

ferhat ile şirin şehnaz gerçek adı ferhat'ın annesi kimdir

Şehnaz karakterini canlandıran kadın oyuncu Emel Çölgeçen'dir. Ferhat’ın annesi. Dillere destan güzelliği ile tanınır. Kocasının ölümü ile hayatı darmadağın olmuştur. Oğlunu kaybettiği o geceyi hiç unutamaz. Tek hayali oğlunu bir kez olsun görebilmektir. Bu uğurda her şeyi yapmaya hazırdır, ancak içinde bulunduğu hayat onun oğluna ulaşmasını imkânsız hale getirir.

Ferhat ile Şirin Yiğit Gerçek Adı

ferhat ile şirin yiğit gerçek ismi nişanlısı hangi oyuncu

Yiğit karakterini canlandıran erkek oyuncu Alican Barlas'tır. Şirin’in nişanlısı, Hüsrev’in oğludur. Yiğit, hayatında her şeyi altın tepsi içinde almaya alışmıştır. Hüsrev, oğlunun bugünkü kaybetmeye tahammülü olmayan, saldırgan ve tatminsiz karakterinin sebebidir.

Ferhat ile Şirin Sıla Kimdir?

ferhat ile şirin sıla gerçek adı yiğit'in sevgilisi kimdir

Sıla karakterinin gerçek ismi Nihan Gür'dür. Güzelliği, zekâsı ve hırsıyla erkekleri kendine hayran bırakan oldukça çekici bir kadın olmasına rağmen gözü Yiğit’ten başkasını görmez. Yiğit’le yaşadığı gizli aşk aslında fırtınalı bir serüvenin ilk adımıdır.

Diğer Oyuncular

  • Zeynep Özyağcılar
  • Serdar Akülger
  • Ecenaz Uçer
  • Durukan Çelikkaya
  • Melisa Değer

Benzer Konular

Ferhat ile Şirin nerede çekiliyor?

Ferhat ile Şirin reytingleri

Ferhat ile Şirin dizisinde karakterlerin annesi babası abisi ablası oğlu kızı sevgilisi karısı kocası nişanlısı eşi hanımı beyi kimdir? Dizide patron işçi çalışan koruma rolünü hangi oyuncu canlandırıyor? Sarışın esmer kumral genç yaşlı çocuk anane anneanne babaanne nine dede gerçek ismi asıl adı nedir, arkadaşı kankası dostu komşusu öğrencisi öğretmen hakim savcı polis doktor hemşire psikolog rolünü kim oynuyor?ferhat ile şirin banu gerçek adı ferhat ile şirin dizisinde kim kimdir ferhat ile şirin karakterleri ferhat ile şirin oyuncu kadrosu ferhat ile şirin cast ferhat ile şirin kadın oyuncular ferhat ile şirin erkek oyuncular ferhat ile şirin ferhat'ın babası kimdir ferhat ile şirin ferhat'ın annesi hangi oyuncu ferhat ile şirin sıla gerçek ismi ferhat ile şirin yiğit gerçek adı ferhat ile şirin salim hangi oyuncu ferhat ile şirin sadık kimdir ferhat ile şirin hüsrev rolünü kim oynuyor ferhat ile şirin şehnaz karakterini canlandıran kadın oyuncu
2 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

02.06.2020 Salı reytingleri açıklandı. 2 Haziran 2020 reyting sonuçlarında Survivor, Çarkıfelek, Doktor Strange, Kral Şakir kaçıncı oldu?

1 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

1 Haziran 2020 reyting sonuçları açıklandı.

Farklı Pikap Seçenekleri

31 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

31 Mayıs 2020 reyting sonuçları: John Wick, Survivor, ÇGH 2, Kayıp Balık Dori, Özgür Dünya kaçıncı oldu? İşte pazarın reytingleri.

30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 Mayıs 2020 reyting sonuçlarına göre birinci hangi kanal oldu? Cumartesi akşamı en çok izlenen diziler ve programlar açıklandı.

29 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

29 Mayıs 2020 reyting sonuçları açıklandı. Cuma akşamının en çok izlenen yapımları ve kanalları belli oldu. Arka Sokaklar kaçıncı oldu?

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?

18-23 Mayıs 2020 Tiraj Sonuçları

Tiraj sonuçları belli oldu. 18-23 Mayıs 2020 haftasında en çok hangi gazeteler okundu?

Türk Dizilerinin Pakistan Seyircisi Üzerindeki Etkisi

TRT World önemli bir çalışmaya imza attı ve Türk dizilerinin Pakistan seyircisi üzerindeki etkisini inceledi.

Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.

27 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

27.05.2020 Çarşamba reytingleri belli oldu. 27 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında Survivor mı yoksa Kuruluş Osman mı birinci oldu? Sıralama...

26 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

26.05.2020 Salı reytingleri belli oldu mu? 26 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında hangi yapım kaçıncı oldu? İşte günün birincisi...Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!