ÖZEL HABER

Güvercin Reytingleri

Star'da yayınlanan Güvercin dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı, reyting sonuçları. Güvercin reytingleri, kaçıncı sırada, rating puanı.


Haber Tarihi : 24 Kas 2019 14:46 Son Düzenlenme Tarihi : 25 Kas 2019 13:20

Bu sayfada Star TV'de yayınlanan 'Güvercin' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Güvercin reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Güvercin dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

güvercin reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Güvercin 24 Kasım 2019 Pazar günü Total'de 10. oldu. 3,72 reyting alan dizi 8,23 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 7. oldu. 3,79 reyting alan dizi 9,01 share aldı.  2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Güvercin 1 Aralık 2019 Pazar günü Total'de ----. oldu. ---- reyting alan dizi --- share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ---. oldu. --- reyting alan dizi --- share aldı. 

 

Benzer Yazılar:

Güvercin Nerede Çekiliyor?

Güvercin Dizisinde Kim Kimdir?

Star TV ekranlarında birinci bölümü ile 24 Kasım 2019 Pazar akşamı birinci bölümüyle saat 20'de seyirciye merhaba diyen Güvercin reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Güvercin reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Pastel Film imzasıyla ekrana gelen, oyuncu kadrosunda Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam, Osman Albayrak, Gülen Kahraman Yıldır, Eslem Akar, Genco Özak, Işıl Dayıoğlu, Bülent Bilgiç, Berke Üsdiken, İdil Memi, Sabri Memi, Sabri Memi, Dilan Telkök, Gözde Fidan, Tolga Pancaroğlu, Enver Akbaş gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu Güvercin dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

güvercin ne kadar izlendi reytingleri

Güvercin dizisinin konusu:

Bedir Kavvi, on beş yıl sonra yakın arkadaşı Ahmet Cibranoğlu’nun cinayetiyle suçlanarak girdiği cezaevinden çıkar. Amacı kızı Zülüf, oğlu Müslüm ve karısıyla beraber hayatına kaldığı yerden devam etmektir. Bedir’in hapisten çıktığı haberi Cibranoğulları’nın Bey Mahallesi’ndeki büyük konağına ateş gibi düşer. Cibranlar’ın küçük oğlu Ökkeş, Bedir’e karşı intikam yeminleri ederken, babası Ahmet’in ölümünden sonra işlerin başına geçip ailenin reisi olan Kenan onu durdurmaya çalışır. Ancak birbirine düşman bu iki ailenin hiç bilmedikleri bir gerçek vardır. Kavvilerin oğlu Müslüm ile Cibranoğulları’nın kızı Nefise liseden beri birbirlerini sevmektedir. Müslüm ve Nefise ailelerinin evlenmelerine izin vermeyeceklerini düşünerek gizlice kaçınca iki aile yeniden karşı karşıya gelir. Oğlunun ne yaptığından habersiz Bedir, olanları öğrenince ne yapacağını bilemez. Ökkeş belinde tabancası ve yanına aldığı adamlarla Nefise’yi kaçıran Müslüm’ün peşine düşünce olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır. Bir tarafta Bedir, diğer tarafta Kenan olayın kan davasına dönüşmesini engellemek için elinden geleni yapmaya çalışır.güvercin dizisi reyting sonuçları güvercin dizisi reyting karnesi güvercin reytinglerde kaçıncı oldu güvercin izlenme oranı güvercin reytinglerde kaçıncı sırada
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!