Saat Al


Haber Tarihi : 25 Kas 2019 13:35

“Saat kaç?” sorusuna muhatap olmayan yoktur neredeyse. Akrep ve yelkovanın bitmek bilmeyen yarışı herkesi ilgilendirmektedir. Planlar, programlar, yolculuklar, dersler, mesai başlangıç ve bitişleri, kısacası hayata dair hemen her şey saatlerle belirlenmektedir günümüzde. Saat bu denli belirleyici olunca hayatın her anında, saatsiz hareket etmekte adeta imkansız olmaktadır. Saat teknolojileri ve tasarımları ise her geçen gün daha da ilerlemektedir. Orijinal markalara ait kaliteli saatler zaman geçse de işlevini yitirmeyip saat gibi çalışmaktadır adeta. Mekanik ürünler için kullanılan “saat gibi çalışmak” terimi de bu şekilde yerleşmiştir hayatımıza. Durmadan, bozulmadan çalışan saatler esin kaynağı olmuştur bu terimin. “Şöyle sağlam bir saat al, zamanın hiç durmasın” demektedir bazı saat markaları sloganlarında. Gerçekten de sağlam ve kaliteli saat almak önemlidir zamanın durmaması adına.

Saat Tarzları

Spor ve klasik saatler her zamanın modası olmuşlardır. Bunların yanı sıra bayanlar için abiye saat modelleri de oldukça şıktır ve mükemmel görünüşleriyle yoğun ilgi görmektedirler.

Saat Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Saat alırken ilk dikkat edilmesi gereken husus saat gibi çalışan bir saat almak olmalıdır. Çakma, kopya ve taklit saatler asla tercih edilmemeli, saat tercihleri orijinal markalardan yana kullanılmalıdır. Kalitesiz saatler ömürlerini kısa sürede tamamlamakta ve görsel olarak istenen şıklığı yansıtamamaktadır. Orijinal ürünler hem işlevi hem de şıklıklarıyla ve garanti sürelerine dair güvencelerle saat al konusunda tek tercih olmalıdır. Tüm saat modelleri için https://www.saatvesaat.com.tr/ sayfası sizleri bekliyor.
Şebnem Aksoy Açıkalın Star TV Drama Direktörü Oldu

Doğuş Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Star TV'nin yeni drama direktörü Şebnem Aksoy Açıkalın oldu.

Türk Dizileri 700 Milyondan Fazla Seyirciye Ulaştı

ABD'den sonra en fazla dizi ihraç eden Türkiye, Türk dizileri ile dünya genelinde 700 milyondan fazla seyirciye ulaştı.

ATV Dizileri Yurt Dışında İlgi Görmeye Devam Ediyor

Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yayınlarını sürdüren ATV'nin sevilen dizileri yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor.

Galatasaray Alanyaspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

07.12.2019 Galatasaray Alanyaspor şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? GS Alanya maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Gençlerbirliği Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

06.12.2019 Fenerbahçe Gençlerbirliği şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? FB GB maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Kayserispor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

02.12.2019 Beşiktaş Kayserispor şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta yayınlanıyor? BJK Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

01.12.2019 Trabzonspor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? TS GS maç linki canlı yayın nasıl nereden izlenir?

Hakan Albayrak Karar Gazetesi'nden Ayrıldı

Medya dünyasında sürpriz ayrılık! Hakan Albayrak, Karar Gazetesi'nden ayrıldığını açıkladı.

Bora Bayraktar TRT World ile Anlaştı

Medya dünyasının deneyimli ismi Bora Bayraktar'ın yeni adresi TRT World oldu.

Çağatay Kenarlı TJK'ya Transfer Oldu

DHA'dan ayrılan Çağatay Kenarlı'nın yeni adresi TJK oldu.

Ayşe Durmaz Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de Ayşe Durmaz ile yollar ayrıldı.

Şebnem Turhan Dünya Gazetesi Kadrosuna Katıldı

Ekonomi medyasında önemli bir paya sahip olan Dünya Gazetesi, kadrosunu Şebnem Turhan ile güçlendirdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!