ÖZEL HABER

Kuruluş Osman Reytingleri

ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman reyting sonuçları kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Kuruluş Osman reytingleri izlenme oranı rating tablosu.


Haber Tarihi : 25 Kas 2019 18:54 Son Düzenlenme Tarihi : 25 Ara 2019 21:55

Bu sayfada ATV'de yayınlanan 'Kuruluş Osman' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Kuruluş Osman reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Kuruluş Osman dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

kuruluş osman reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kuruluş Osman 20 Kasım 2019 Çarşamba günü Total'de 1. oldu. 15,73 reyting alan dizi 34,01 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 1. oldu. 13,48 reyting alan dizi 31,94 share aldı.  2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kuruluş Osman 27 Kasım 2019 Çarşamba günü Total'de 1. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 1. oldu.

3. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kuruluş Osman 4 Aralık 2019 Çarşamba günü Total'de 1. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 1. oldu.

4. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kuruluş Osman 11 Aralık 2019 Çarşamba günü Total'de 1. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 1. oldu.

5. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kuruluş Osman 18 Aralık 2019 Çarşamba günü Total'de 1. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 1. oldu.

Benzer Konular:

Diriliş Ertuğrul Reytingleri

ATV ekranlarında birinci bölümü ile 20 Kasım 2019 Çarşamba akşamı birinci bölümüyle saat 20'de seyirciye merhaba diyen Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Kuruluş Osman reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Pastel Film imzasıyla ekrana gelen, oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Ragıp Savaş, Nurettin Sönmez, Saruhan Hünel, Tuğrul Çetiner, İsmail Hakkı, Alma Terzic, Ayşegül Günay gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Ahmet Yılmaz ve Fethi Bayram'ın oturduğu Kuruluş Osman dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

kuruluş osman reyting sonuçları ne kadar izlendi

Kuruluş Osman dizisinin konusu:

Kuruluş Osman'ın ilk tanıtımında; Osman Bey sisler arasından atıyla babası Ertuğrul Bey'in otağına gelir ve kararlı biçimde bey otağına yürür. Otağın kapısını açmasıyla ışık huzmeleri arasında sahibini bekleyen tahtı görür. Tahtın üzerinde sancak, pusat ve rahnenin üzerinde Kur'an'ı Kerim vardır. Kur'an-ı Kerim'de Fetih Suresi sayfası açıktır. Osman, tahta doğru hareket ettikçe yer sarsılır. Dış sesteki Şeyh Edebali, ona iktidarı kuracağı cihan devletini müjdeler ve beylik öğütleri verir. Osman'ın göğsünde kuracağı ve nesli tarafından dünyaya yayılacak olan cihan devletini temsil eden çınar ağacı belirir. Diz çöken ve başını göğe çeviren Osman Bey, hilali görüp Allah'a teslim olur. Tahta tekrar baktığında ise taht boştur. Sancak, pusat ve Kur'an-ı Kerim, Osman'ın gönlüne işlenmiştir.

İlk bölümüyle zirvede!

Çarşamba günleri yeni bölümleriyle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman birinci bölümüyle hem tüm kişiler hem de AB grubu reyting sonuçlarında birinci olmayı başardı. 34'ün üzerinde izlenme oranına sahip olan Kuruluş Osman'ı Türkiye'de üç televizyon seyircisinden biri izledi. Mehmet Bozdağ imzasıyla TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde bir yapım olan Kuruluş Osman reytingleri ile yapımcısının yüzünü güldürdü. Hem seyirciler hem de dizi ekibi bundan sonra yapımın reytinglerde kaçıncı olacağını merakla takip edecek. kuruluş osman reyting sonuçları kuruluş osman reytingleri nasıl kuruluş osman reyting karnesi kuruluş osman reytinglerde kaçıncı oldu kuruluş osman ne kadar izlendi kuruluş osman kaç reyting aldı
Vodafone TV Kafa Doktoru ile Dijital Rekabete Katılıyor

Dijital dizi platformlarına bir yenisi daha ekleniyor. Vodafone TV, Kafa Doktoru adlı yeni internet dizisi ile dijital rekabete katılıyor.

Fanatik Oyununun Prömiyeri Kenter Tiyatrosu'nda Yapıldı

Michael Önder'in yazdığı, Salih Bademci, Neslihan Arslan ve Nurhan Özenen'in oynadığı tiyatro oyunu Fanatik'in prömiyeri yapıldı.

VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!