ÖZEL HABER

Kuruluş Osman Reytingleri

ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman reyting sonuçları kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Kuruluş Osman reytingleri izlenme oranı rating tablosu.


Haber Tarihi : 25 Kas 2019 18:54

Bu sayfada ATV'de yayınlanan 'Kuruluş Osman' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Kuruluş Osman reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Kuruluş Osman dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

kuruluş osman reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kuruluş Osman 20 Kasım 2019 Çarşamba günü Total'de 1. oldu. 15,73 reyting alan dizi 34,01 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 1. oldu. 13,48 reyting alan dizi 31,94 share aldı.  2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kuruluş Osman 27 Kasım 2019 Çarşamba günü Total'de ----. oldu. ---- reyting alan dizi --- share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ---. oldu. --- reyting alan dizi --- share aldı. 

 

Benzer Konular:

Diriliş Ertuğrul Reytingleri

ATV ekranlarında birinci bölümü ile 20 Kasım 2019 Çarşamba akşamı birinci bölümüyle saat 20'de seyirciye merhaba diyen Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Kuruluş Osman reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Pastel Film imzasıyla ekrana gelen, oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Ragıp Savaş, Nurettin Sönmez, Saruhan Hünel, Tuğrul Çetiner, İsmail Hakkı, Alma Terzic, Ayşegül Günay gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Ahmet Yılmaz ve Fethi Bayram'ın oturduğu Kuruluş Osman dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

kuruluş osman reyting sonuçları ne kadar izlendi

Kuruluş Osman dizisinin konusu:

Kuruluş Osman'ın ilk tanıtımında; Osman Bey sisler arasından atıyla babası Ertuğrul Bey'in otağına gelir ve kararlı biçimde bey otağına yürür. Otağın kapısını açmasıyla ışık huzmeleri arasında sahibini bekleyen tahtı görür. Tahtın üzerinde sancak, pusat ve rahnenin üzerinde Kur'an'ı Kerim vardır. Kur'an-ı Kerim'de Fetih Suresi sayfası açıktır. Osman, tahta doğru hareket ettikçe yer sarsılır. Dış sesteki Şeyh Edebali, ona iktidarı kuracağı cihan devletini müjdeler ve beylik öğütleri verir. Osman'ın göğsünde kuracağı ve nesli tarafından dünyaya yayılacak olan cihan devletini temsil eden çınar ağacı belirir. Diz çöken ve başını göğe çeviren Osman Bey, hilali görüp Allah'a teslim olur. Tahta tekrar baktığında ise taht boştur. Sancak, pusat ve Kur'an-ı Kerim, Osman'ın gönlüne işlenmiştir.

İlk bölümüyle zirvede!

Çarşamba günleri yeni bölümleriyle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman birinci bölümüyle hem tüm kişiler hem de AB grubu reyting sonuçlarında birinci olmayı başardı. 34'ün üzerinde izlenme oranına sahip olan Kuruluş Osman'ı Türkiye'de üç televizyon seyircisinden biri izledi. Mehmet Bozdağ imzasıyla TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde bir yapım olan Kuruluş Osman reytingleri ile yapımcısının yüzünü güldürdü. Hem seyirciler hem de dizi ekibi bundan sonra yapımın reytinglerde kaçıncı olacağını merakla takip edecek. kuruluş osman reyting sonuçları kuruluş osman reytingleri nasıl kuruluş osman reyting karnesi kuruluş osman reytinglerde kaçıncı oldu kuruluş osman ne kadar izlendi kuruluş osman kaç reyting aldı
Şebnem Aksoy Açıkalın Star TV Drama Direktörü Oldu

Doğuş Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Star TV'nin yeni drama direktörü Şebnem Aksoy Açıkalın oldu.

Türk Dizileri 700 Milyondan Fazla Seyirciye Ulaştı

ABD'den sonra en fazla dizi ihraç eden Türkiye, Türk dizileri ile dünya genelinde 700 milyondan fazla seyirciye ulaştı.

ATV Dizileri Yurt Dışında İlgi Görmeye Devam Ediyor

Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yayınlarını sürdüren ATV'nin sevilen dizileri yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor.

Galatasaray Alanyaspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

07.12.2019 Galatasaray Alanyaspor şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? GS Alanya maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Gençlerbirliği Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

06.12.2019 Fenerbahçe Gençlerbirliği şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? FB GB maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Kayserispor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

02.12.2019 Beşiktaş Kayserispor şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta yayınlanıyor? BJK Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

01.12.2019 Trabzonspor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? TS GS maç linki canlı yayın nasıl nereden izlenir?

Hakan Albayrak Karar Gazetesi'nden Ayrıldı

Medya dünyasında sürpriz ayrılık! Hakan Albayrak, Karar Gazetesi'nden ayrıldığını açıkladı.

Bora Bayraktar TRT World ile Anlaştı

Medya dünyasının deneyimli ismi Bora Bayraktar'ın yeni adresi TRT World oldu.

Çağatay Kenarlı TJK'ya Transfer Oldu

DHA'dan ayrılan Çağatay Kenarlı'nın yeni adresi TJK oldu.

Ayşe Durmaz Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de Ayşe Durmaz ile yollar ayrıldı.

Şebnem Turhan Dünya Gazetesi Kadrosuna Katıldı

Ekonomi medyasında önemli bir paya sahip olan Dünya Gazetesi, kadrosunu Şebnem Turhan ile güçlendirdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!