Gökhan Telkenar beIN Sports'a Transfer Oldu

Spor medyasında sürpriz transfer! Gökhan Telkenar beIN Sports'a transfer oldu.


Haber Tarihi : 16 Ara 2019 14:02

beIN Medya Grubu tarafından satın alınan Digitürk'ün spor kanalı beIN Sports, eski adıyla Lig TV, sürpriz bir transfer ile spor medyasına damga vurdu. Deneyimli spiker Gökhan Telkenar, beIN Sports ile anlaştı.

Bu gelişmeyi Gökhan Telkenar, sosyal medya hesabından duyurdu. Ayrıca Telkenar'ın uzun yıllardır arkadaşı olan Yalçın Çetin ise "27 yıldır arkadaş, dost, meslektaş... Yeniden buluştuk. Hayırlı olsun, aramıza hoşgeldin Gökhan" şeklinde paylaşım yaptı.

gökhan telkenar

Telkenar ise "Ebedi dostum ile aynı çatı altında çalışmak büyük şeref" ifadelerine yer verdi. Tecrübeli spiker, sosyal medyadan çok sayıda tebrik mesajı aldı.

GÖKHAN TELKENAR KİMDİR?

1967, Ankara doğumlu. İzmir Karataş Lisesinin ardından önce Eskişehir Anadolu Üniversitesiİşletme Fakültesi Ön Lisans programını ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini, daha sonra da İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde Yönetim Ekonomisi mastırınıbölüm birincisi olarak tamamladı.1985 yılında TRT’de Haber-Program Spikerliğine başladı.

Trabzon, İzmir ve Ankara Radyolarındaki görevinin ardından, Haber Dairesi Başkanlığı nezdinde ana haber spikerliği, redaktör ve spor spikerliği yaptı. O dönemde Spor Stüdyosu, 7 Metre, Spor Panorama, 2.Lig Dosyası, Telesmaç gibi sayısız program sundu. TRT’de görevde kaldığı 12 yıl boyunca Avrupa Futbol ve Dünya Futbol Şampiyonaları ile Olimpiyat Oyunlarında bizzat görevlendirildi.

1997 yılında transfer olduğu Kanal D’de Televole, Spor Manşet, Top Ağlarda, Neler Oluyor Hayatta, 3’ncü Devre, Avrupa’dan Futbol gibi yine sayısız program sunarken, Şampiyonlar ve UEFA Avrupa Ligi dahil, bugüne kadar 7 bine yakın spor karşılaşmasını anlatma fırsatı yakaladı. 6 yıl boyunca Doğan Grubu adına UEFA’nın Türkiye ayağında lojistik vekoordinasyon görevini üstlendi. 2011 yılında Tivibu Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlenen Telkenar, IPTV yayıncılığı konusunda önemli çalışmalar yaptı.bein sports ligtv lig tv gökhan telkenar kimdir gökhan telkenar hangi kanallarda çalıştı
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!