Nedim Şener, Hürriyet'e Transfer Oldu

Demirören Medya bünyesindeki Posta'dan ayrılan Nedim Şener, aynı grubun gazetelerinden Hürriyet'e transfer olduğunu açıkladı.


Haber Tarihi : 16 Ara 2019 14:17 Son Düzenlenme Tarihi : 16 Ara 2019 14:18

Posta Gazetesi yazarı Nedim Şener, bugünkü köşe yazısında okurlarına teşekkür ederek Hürriyet Gazetesi'ne transfer olduğunu duyurdu. Demirören Medya Grubu'nun bir gazetesinden diğerine transfer olan Nedim Şener, sosyal medya hesabından, "9 yıldır yazdığım Posta Gazetesi'ndeki köşeme veda ve teşekkür... Aynı binada aynı katta Hürriyet'te bu şerefli milletin güvenine, FETÖ'cüsünden PKK yardakçısına tüm düşmanların da nefretine layık olmaya çalışacağım" diye yazdı.

İşte Nedim Şener'in bugünkü köşe yazısından bir bölüm;

nedim şener

FETÖ’cü polis ve savcılar, “kitabın kendisinde olmayan ifadenin benim yazımda bulunmasını” “Ergenekon örgütünün faaliyeti” olarak sayıp, kitabı aslında benim yazdığımı iddia ederek tutuklayıp yargılamıştı. Tüm dava boyunca mahkemede bunu hiç söylemedim.

Onun da başı ağrısın istemiyordum. Duruşmada konu ne zaman açılsa, Ababay aklıma gelir gülerdim. Onun açtığı bu köşede acı tatlı tam dokuz yıl doldu. Ve artık bu yazı ile köşeme veda ediyorum. Ahmet Hakan’ın daveti ve yönetmenim Emre İskeçeli’nin desteğiyle Hürriyet’te yazmaya başlayacağım.

Bu köşeye veda ediyorum ama gazeteme ve arkadaşlarıma değil, çünkü aynı binada aynı mekanda aynı insanlarla beraber olmaya devam edeceğim. Buradan sadece üzerimde hakkı olan tüm çalışma arkadaşlarıma ve yönetmenlerime teşekkür ederken, okurlarıma Hürriyet gazetesinden seslenmeye devam edeceğim.

İlgili Haberler:

Nedim Şener'in 15 Temmuz'daki görüntülerinedim şener posta gazetesi hürriyet gazetesi demirören medya grubu
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!