Aşk Ağlatır Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Show TV'de yayınlanan Aşk Ağlatır dizisi neden final yaptı, niye bitti, sona erdi? Aşk Ağlatır yayından kalktı mı, kaldırıldı mı?


Haber Tarihi : 22 Ara 2019 16:11

MF Yapım imzasıyla Show TV'de yaklaşık dört aydır seyirci ile buluşan dram dizisi Aşk Ağlatır'dan final haberi geldi. Genç başrol oyuncuları ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve Japon yapımı Love That Makes You Cry adlı diziden Türk televizyonlarına uyarlanan Aşk Ağlatır dizisi neden final yaptı? Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan, Eda Şölenci, Yağız Can Konyalı, Oktay Çabuk gibi genç oyuncuların ana karakterlere hayat verdiği Aşk Ağlatır dizisi neden sona erdi, niye bitti, yayından kalktı mı? İşte tüm detaylar...

aşk ağlatır neden final yaptı niye bitti

Taşradan İstanbul'a göç eden ve bir başlarına ayakta kalmaya çalışan gençlerin öyküsünü işleyen Aşk Ağlatır dizisinde Ada ve Yusuf'un vicdan ve aşkları arsaında yaşadıkları çatışma ele alınıyordu. Gökçen Usta'nın yönetmen koltuğunda oturduğu yapımın senaryosunu ise Yelda Erdoğan kaleme alıyordu.  Aşk Ağlatır dizisinin final bölümü konusu:

Nalan’dan Ada’nın Rüzgar’la evlenmek üzere olduğunu öğrenen Yusuf, deliye döner. Ada’nın servetinin peşine düşen İsmail ise Erdem’in karısına ulaşmak için çıktığı yolda Hünkar’la karşılaşınca büyük bir şok yaşar. Hünkar, ona Ada’ya yaptıklarının hesabını sorar. Ada’nın sevdiklerinin zarar görmemesi için kendisinden vazgeçtiğini öğrenen Yusuf, onu Rüzgar’ın ellerinden kurtarmak için hemen harekete geçer. Yusuf ve sevdiklerinin hayatı için Rüzgar’la evlenmeyi kabul eden Ada’yı babası ile ilgili çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Diğer yandan Zeynep ise kocasının kendisine söz vermesine rağmen neden yeniden Özben’lerin peşine düştüğünü sorgulamaya başlar. Hünkar’ın Ada ile ilgili sırrını öğrenmeye çok yaklaşır.

Aşk Ağlatır Kaçıncı Bölümde Final Yaptı?

Sevilen dizi 16. bölümüyle ekranlara veda etti. Kısa sürede önemli bir hayran kitlesi elde eden dizi, toplamda 16 bölümlük bir ekran macerasına sahip oldu.  Aşk Ağlatır Dizisi Neden Final Yaptı?

Dizinin uyarlandığı Japon yapımı Love That Makes You Cry dizisi toplamda 10 bölüm sürmüştü. Hem orijinal dizinin bölüm sayısının az olması hem de Aşk Ağlatır'ın birincilikle başladığı reyting performansında son haftalarda düşüş görülmesi final kararının alınmasında etkili oldu. Bu sayede hem orijinal senaryodan fazla uzaklaşmadan dizi sona ermiş oldu hem de yapım şirketi ve kanal, reytinglerde daha büyük bir düşüş yaşanmadan aldığı final kararı ile hikayeyi tadında bitirmiş oldu. Dolayısıyla Aşk Ağlatır dizisi için yayından kalktı, erken final kararıyla yayından kaldırıldı gibi sözler söylemek mümkün görünmüyor. Bu noktada dizi, final senaryosu hazırlanarak izleyenlere veda etti.aşk ağlatır niye bitti aşk ağlatır dizisi yayından kalktı mı aşk ağlatır neden sona erdi aşk ağlatır niye yayından kalktı
2 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

02.06.2020 Salı reytingleri açıklandı. 2 Haziran 2020 reyting sonuçlarında Survivor, Çarkıfelek, Doktor Strange, Kral Şakir kaçıncı oldu?

1 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

1 Haziran 2020 reyting sonuçları açıklandı.

Farklı Pikap Seçenekleri

31 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

31 Mayıs 2020 reyting sonuçları: John Wick, Survivor, ÇGH 2, Kayıp Balık Dori, Özgür Dünya kaçıncı oldu? İşte pazarın reytingleri.

30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 Mayıs 2020 reyting sonuçlarına göre birinci hangi kanal oldu? Cumartesi akşamı en çok izlenen diziler ve programlar açıklandı.

29 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

29 Mayıs 2020 reyting sonuçları açıklandı. Cuma akşamının en çok izlenen yapımları ve kanalları belli oldu. Arka Sokaklar kaçıncı oldu?

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?

18-23 Mayıs 2020 Tiraj Sonuçları

Tiraj sonuçları belli oldu. 18-23 Mayıs 2020 haftasında en çok hangi gazeteler okundu?

Türk Dizilerinin Pakistan Seyircisi Üzerindeki Etkisi

TRT World önemli bir çalışmaya imza attı ve Türk dizilerinin Pakistan seyircisi üzerindeki etkisini inceledi.

Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.

27 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

27.05.2020 Çarşamba reytingleri belli oldu. 27 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında Survivor mı yoksa Kuruluş Osman mı birinci oldu? Sıralama...

26 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

26.05.2020 Salı reytingleri belli oldu mu? 26 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında hangi yapım kaçıncı oldu? İşte günün birincisi...Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!