Aşk Ağlatır Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Show TV'de yayınlanan Aşk Ağlatır dizisi neden final yaptı, niye bitti, sona erdi? Aşk Ağlatır yayından kalktı mı, kaldırıldı mı?


Haber Tarihi : 22 Ara 2019 16:11

MF Yapım imzasıyla Show TV'de yaklaşık dört aydır seyirci ile buluşan dram dizisi Aşk Ağlatır'dan final haberi geldi. Genç başrol oyuncuları ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve Japon yapımı Love That Makes You Cry adlı diziden Türk televizyonlarına uyarlanan Aşk Ağlatır dizisi neden final yaptı? Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan, Eda Şölenci, Yağız Can Konyalı, Oktay Çabuk gibi genç oyuncuların ana karakterlere hayat verdiği Aşk Ağlatır dizisi neden sona erdi, niye bitti, yayından kalktı mı? İşte tüm detaylar...

aşk ağlatır neden final yaptı niye bitti

Taşradan İstanbul'a göç eden ve bir başlarına ayakta kalmaya çalışan gençlerin öyküsünü işleyen Aşk Ağlatır dizisinde Ada ve Yusuf'un vicdan ve aşkları arsaında yaşadıkları çatışma ele alınıyordu. Gökçen Usta'nın yönetmen koltuğunda oturduğu yapımın senaryosunu ise Yelda Erdoğan kaleme alıyordu.  Aşk Ağlatır dizisinin final bölümü konusu:

Nalan’dan Ada’nın Rüzgar’la evlenmek üzere olduğunu öğrenen Yusuf, deliye döner. Ada’nın servetinin peşine düşen İsmail ise Erdem’in karısına ulaşmak için çıktığı yolda Hünkar’la karşılaşınca büyük bir şok yaşar. Hünkar, ona Ada’ya yaptıklarının hesabını sorar. Ada’nın sevdiklerinin zarar görmemesi için kendisinden vazgeçtiğini öğrenen Yusuf, onu Rüzgar’ın ellerinden kurtarmak için hemen harekete geçer. Yusuf ve sevdiklerinin hayatı için Rüzgar’la evlenmeyi kabul eden Ada’yı babası ile ilgili çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Diğer yandan Zeynep ise kocasının kendisine söz vermesine rağmen neden yeniden Özben’lerin peşine düştüğünü sorgulamaya başlar. Hünkar’ın Ada ile ilgili sırrını öğrenmeye çok yaklaşır.

Aşk Ağlatır Kaçıncı Bölümde Final Yaptı?

Sevilen dizi 16. bölümüyle ekranlara veda etti. Kısa sürede önemli bir hayran kitlesi elde eden dizi, toplamda 16 bölümlük bir ekran macerasına sahip oldu.  Aşk Ağlatır Dizisi Neden Final Yaptı?

Dizinin uyarlandığı Japon yapımı Love That Makes You Cry dizisi toplamda 10 bölüm sürmüştü. Hem orijinal dizinin bölüm sayısının az olması hem de Aşk Ağlatır'ın birincilikle başladığı reyting performansında son haftalarda düşüş görülmesi final kararının alınmasında etkili oldu. Bu sayede hem orijinal senaryodan fazla uzaklaşmadan dizi sona ermiş oldu hem de yapım şirketi ve kanal, reytinglerde daha büyük bir düşüş yaşanmadan aldığı final kararı ile hikayeyi tadında bitirmiş oldu. Dolayısıyla Aşk Ağlatır dizisi için yayından kalktı, erken final kararıyla yayından kaldırıldı gibi sözler söylemek mümkün görünmüyor. Bu noktada dizi, final senaryosu hazırlanarak izleyenlere veda etti.aşk ağlatır niye bitti aşk ağlatır dizisi yayından kalktı mı aşk ağlatır neden sona erdi aşk ağlatır niye yayından kalktı
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!