Elimi Bırakma Neden Final Yaptı Kaç Bölüm Sürdü?

TRT 1 dizisi Elimi Bırakma neden final yaptı, niye bitti, yayından kalktı mı? Elimi Bırakma kaç bölüm sürdü, niye sona erdi, kaldırıldı mı?


Haber Tarihi : 24 Ara 2019 15:35

TRT 1 ekranlarında ÜS Yapım imzası ile seyirci karşısına çıkan Elimi Bırakma final yaparak seyirciye veda etti. Temmuz 2018'den bu yana izleyiciyle buluşan dram dizisi geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyordu. Başrolde Alina Boz ile Alp Navruz'un yer aldığı Elimi Bırakma neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm ve sezon sürdü, yayından kalktı mı? Dizinin final kararına dair bütün detaylar...

elimi bırakma neden final yaptı niye bitti kaç bölüm sürdü

Süreyya Yaşar Önal'ın yapımcısı olduğu dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen otururken senaryosunu Nilüfer Aydın ile Volkan Yazıcı kaleme alıyordu. Geniş oyuncu kadrosunda Boz ve Navruz'a eşlik eden isimler arasında Dolunay Soysert, Seray Gözler, Batuhan Ekşi, Gökçe Yanardağ, Emre Bey, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç gibi oyuncular bulunuyordu.

Yayın hayatına başladığı andan itibaren pazar akşamları yayınlanan Elimi Bırakma dizisi geçtiğimiz haftalarda salı gününe çekilmiş ve TRT 1'in bir başka iddialı dizisi Şampiyon ile gün değiştirmişti. Bu durumla birlikte Şampiyon pazar gününe, Elimi Bırakma ise salı gününe taşınmıştı. Sevilen dizi 24 Aralık 2019 Salı akşamı yayınlanacak olan 59. bölümüyle final yaparak ekran macerasını noktaladı.  Elimi Bırakma Neden Final Yaptı?

İlk günden bu yana kendine ait geniş bir seyirci kitlesi yaratmayı başaran Elimi Bırakma dizisi, hem reytinglerde bir süredir yaşadığı düşüş yüzünden hem de yapım ekibinin hikayeyi daha fazla uzatarak yapıma zarar vermek istememesi sebebiyle final kararı aldı. Diğer taraftan TRT 1'in yeni diziler için hazırlıklara başladığı ve salı gününe kısa bir süre içerisinde yeni bir dizi koyacağı da kulislerden gelen bilgiler arasında. Dolayısıyla hem reytinglerin düşmesi hem de yeni dizi projelerinin hazırlanması Elimi Bırakma dizisinin sezon sonunu göremeden ekrana veda etmesine neden oldu.   

ELİMİ BIRAKMA REYTİNGLERİ

Elimi Bırakma Başka Kanalda Devam Edecek mi?

Toplamda 2 sezon ve 59 bölümlük bir ekran macerasıyla TRT 1'de final yaparak yolculuğunu noktalayan Elimi Bırakma dizisinin başka bir kanalda devam etme ihtimali bulunmuyor. Yapımın final kararı ile birlikte bu hikayenin yeni bölümlerle seyirci karşısına çıkma ihtimali de noktalanmış oldu. Fakat Elimi Bırakma'nın yurt dışı satışları sürüyor. Bu sayede dizi yabancı ülkelerde seyircilerle buluşmaya devam edecek.

ELİMİ BIRAKMA KAÇ ÜLKEDE YAYINLANIYOR?elimi bırakma niye final yaptı elimi bırakma dizisi neden bitti elimi bırakma yayından kalktı mı elimi bırakma neden yayından kaldırıldı elimi bırakma kaç bölüm sürdü
2 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

02.06.2020 Salı reytingleri açıklandı. 2 Haziran 2020 reyting sonuçlarında Survivor, Çarkıfelek, Doktor Strange, Kral Şakir kaçıncı oldu?

1 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

1 Haziran 2020 reyting sonuçları açıklandı.

Farklı Pikap Seçenekleri

31 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

31 Mayıs 2020 reyting sonuçları: John Wick, Survivor, ÇGH 2, Kayıp Balık Dori, Özgür Dünya kaçıncı oldu? İşte pazarın reytingleri.

30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 Mayıs 2020 reyting sonuçlarına göre birinci hangi kanal oldu? Cumartesi akşamı en çok izlenen diziler ve programlar açıklandı.

29 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

29 Mayıs 2020 reyting sonuçları açıklandı. Cuma akşamının en çok izlenen yapımları ve kanalları belli oldu. Arka Sokaklar kaçıncı oldu?

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?

18-23 Mayıs 2020 Tiraj Sonuçları

Tiraj sonuçları belli oldu. 18-23 Mayıs 2020 haftasında en çok hangi gazeteler okundu?

Türk Dizilerinin Pakistan Seyircisi Üzerindeki Etkisi

TRT World önemli bir çalışmaya imza attı ve Türk dizilerinin Pakistan seyircisi üzerindeki etkisini inceledi.

Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.

27 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

27.05.2020 Çarşamba reytingleri belli oldu. 27 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında Survivor mı yoksa Kuruluş Osman mı birinci oldu? Sıralama...

26 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

26.05.2020 Salı reytingleri belli oldu mu? 26 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında hangi yapım kaçıncı oldu? İşte günün birincisi...Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!