Elimi Bırakma Neden Final Yaptı Kaç Bölüm Sürdü?

TRT 1 dizisi Elimi Bırakma neden final yaptı, niye bitti, yayından kalktı mı? Elimi Bırakma kaç bölüm sürdü, niye sona erdi, kaldırıldı mı?


Haber Tarihi : 24 Ara 2019 15:35

TRT 1 ekranlarında ÜS Yapım imzası ile seyirci karşısına çıkan Elimi Bırakma final yaparak seyirciye veda etti. Temmuz 2018'den bu yana izleyiciyle buluşan dram dizisi geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyordu. Başrolde Alina Boz ile Alp Navruz'un yer aldığı Elimi Bırakma neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm ve sezon sürdü, yayından kalktı mı? Dizinin final kararına dair bütün detaylar...

elimi bırakma neden final yaptı niye bitti kaç bölüm sürdü

Süreyya Yaşar Önal'ın yapımcısı olduğu dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen otururken senaryosunu Nilüfer Aydın ile Volkan Yazıcı kaleme alıyordu. Geniş oyuncu kadrosunda Boz ve Navruz'a eşlik eden isimler arasında Dolunay Soysert, Seray Gözler, Batuhan Ekşi, Gökçe Yanardağ, Emre Bey, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç gibi oyuncular bulunuyordu.

Yayın hayatına başladığı andan itibaren pazar akşamları yayınlanan Elimi Bırakma dizisi geçtiğimiz haftalarda salı gününe çekilmiş ve TRT 1'in bir başka iddialı dizisi Şampiyon ile gün değiştirmişti. Bu durumla birlikte Şampiyon pazar gününe, Elimi Bırakma ise salı gününe taşınmıştı. Sevilen dizi 24 Aralık 2019 Salı akşamı yayınlanacak olan 59. bölümüyle final yaparak ekran macerasını noktaladı.  Elimi Bırakma Neden Final Yaptı?

İlk günden bu yana kendine ait geniş bir seyirci kitlesi yaratmayı başaran Elimi Bırakma dizisi, hem reytinglerde bir süredir yaşadığı düşüş yüzünden hem de yapım ekibinin hikayeyi daha fazla uzatarak yapıma zarar vermek istememesi sebebiyle final kararı aldı. Diğer taraftan TRT 1'in yeni diziler için hazırlıklara başladığı ve salı gününe kısa bir süre içerisinde yeni bir dizi koyacağı da kulislerden gelen bilgiler arasında. Dolayısıyla hem reytinglerin düşmesi hem de yeni dizi projelerinin hazırlanması Elimi Bırakma dizisinin sezon sonunu göremeden ekrana veda etmesine neden oldu.   

ELİMİ BIRAKMA REYTİNGLERİ

Elimi Bırakma Başka Kanalda Devam Edecek mi?

Toplamda 2 sezon ve 59 bölümlük bir ekran macerasıyla TRT 1'de final yaparak yolculuğunu noktalayan Elimi Bırakma dizisinin başka bir kanalda devam etme ihtimali bulunmuyor. Yapımın final kararı ile birlikte bu hikayenin yeni bölümlerle seyirci karşısına çıkma ihtimali de noktalanmış oldu. Fakat Elimi Bırakma'nın yurt dışı satışları sürüyor. Bu sayede dizi yabancı ülkelerde seyircilerle buluşmaya devam edecek.

ELİMİ BIRAKMA KAÇ ÜLKEDE YAYINLANIYOR?elimi bırakma niye final yaptı elimi bırakma dizisi neden bitti elimi bırakma yayından kalktı mı elimi bırakma neden yayından kaldırıldı elimi bırakma kaç bölüm sürdü
Doğa ile cilt bakımı

Sanatsal Malzeme Çeşitleri

Alanyaspor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.02.2020 Alanyaspor Beşiktaş şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Alanya BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir Sporting Lizbon Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yolları

27.02.2020 Medipol Başakşehir Sporting Lizbon maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Başakşehir Sporting maç linki.

Fenerbahçe Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

23.02.2020 Fenerbahçe Galatasaray maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? FB GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

22.02.2020 Beşiktaş Trabzonspor maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? BJK TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sporting Lizbon Başakşehir Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

20.02.2020 Sporting Lizbon Başakşehir maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda? Sporting Başakşehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Galatasaray Yeni Malatya Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

16.02.2020 Galatasaray Yeni Malatya şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Malatya maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

NTV'de Levent Ertem'in Yerine Eren Güler Geçti

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki NTV'de önemli bir gelişme yaşandı. Levent Ertem'in yerine Eren Güler'in geçtiği öğrenildi.

Ankaragücü Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

15.02.2020 Ankaragücü Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Ankaragücü FB maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

14.02.2020 Başakşehir Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo'da

Kafa Radyo kadrosunu Ceyhun Yılmaz ile güçlendirdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!