ÖZEL HABER

Doğduğun Ev Kaderindir Reytingleri

TV8 dizisi Doğduğun Ev Kaderindir reytingleri, reyting sonuçları, izlenme oranı, kaçıncı oldu? Doğduğun Ev Kaderindir ne kadar izlendi?


Haber Tarihi : 25 Ara 2019 20:02 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Ara 2019 10:56

Bu sayfada TV8'de yayınlanan 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Doğduğun Ev Kaderindir reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Doğduğun Ev Kaderindir dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

doğduğun ev kaderindir reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Doğduğun Ev Kaderindir 25 Aralık 2019 Çarşamba günü Total'de 11. oldu.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 5. oldu. 25 Aralık 2019 gününün tüm reyting sonuçları için TIKLAYINIZ!

2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Doğduğun Ev Kaderindir 1 Ocak 2019 Çarşamba günü Total'de ???. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

doğduğun ev kaderindir reyting sonuçları

TV8 ekranlarında birinci bölümü ile 25 Aralık 2019 Çarşamba akşamı birinci bölümüyle saat 20'de seyirciye merhaba diyen Doğduğun Ev Kaderindir reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Doğduğun Ev Kaderindir reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. OGM Pictures Türkiye imzasıyla ekrana gelen, oyuncu kadrosunda İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Engin Hepileri, Helin Kandemir, Zuhal Gencer, Fatih Koyunoğlu gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu Doğduğun Ev Kaderindir dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

İlgili Haberler:

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlama?

Doğduğun Ev Kaderindir Nerede Çekiliyor?

doğduğun ev kaderindir reyting sonuçları ne kadar izlendi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin konusu:

Camdaki Kız adlı kitaptan Türk televizyonlarına uyarlanan dizinin ana karakterleri Mehdi ile Zeynep. Çocukluklarında derin yaralar alan bu iki genç, birbirlerine deliler gibi aşık olur ama önlerine binbir türlü engel çıkar. Zorlu, imkansız, engellerle dolu bir aşk öyküsünü ekrana getirecek olan yapımda zorlu bir sevda hikayesi izleyenlerin karşısına çıkacak. Her ne kadar zorlu süreçlerin üzerinden yıllar geçse de iki genç aşığın da ruhlarında yaralar sabittir. Birbirlerinin ruh eşi olduğunu anlayacak olan Zeynep ile Mehdi, aşkın tanımını seyirciler için bir kez daha yeniden yapacaklar. Böylesine büyük bir sevgiyi ekrana taşıyacak olan Doğduğun Ev Kaderindir reytingleri nasıl, dizi ne kadar izlendi, reyting sonuçları ne durumda?

Oyuncular Hakkında:

26 Şubat 1992 de Kocaeli’nde dünyaya gelen Demet Özdemir 27 yaşındadır. 2013 yılından beri sanat camiası içinde yer alan Demet Özdemir 1.70 boyu ile kısa ama iyi bir dansçı ve oyuncudur. Son dönemde Erkenci Kuş dizisinden partneri olan Can Yaman ile yaşadığı iddia edilen aşk ile gündeme gelen Demet Özdemir parçalanmış aile çocuğudur. Anen babası ayrıldıkra sonra anne ve ablası ile İstanbul’da yaşamıştır. Demet Özdemir ilk olarak dansçı olarak ekranlada yer almış ve şarkıcı Bengü’nün dans ekibinde yer alarak Bengü’nün arkasında dans etmiştir. Kimder di ki o küçük dansçı kız bu gün dünyanın tanıdığı bir oyuncu olacaktır. Güzelliği dansının önüne geçen Demet Özdemir’e 2 yıl boyunca yoğun bir oyunculuk eğitimi almış ve ilk dizisi Sanar Bir Sır Vereceğim’de yer almıştır. Demet Özdemir o dönemde daha 21 yaşındadır. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura dizisinde yer almış ir çok ünlü ismin yer aldığı dizi tutmasa da Demet Özdemir yapımcıların gözdesi haline gelmiştir. Daha sonra bir çok başrol teklifi alan Demet Özdemir ilk başrol deneyimini Yusuf Çim ile Çilek Kokusu isimli yaz dizisinde yaşamıştır. 2017 de ise No:309 dizisinde Lale karakteri ile yer almıştır. 2018 da ise Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterine hayat vermiştir. Özellikle Ortadoğu da milyonlarca hayrana sahiptir. Özdemir'in yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir reyting sonuçları nasıl, dizi kaçıncı oldu, izleme oranı ve reytingleri ile ilgili son durum.

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol 1982 Kocaeli doğumludur ve şuanda 37 yaşındadır. İlk olarak model olarak sektöre giren İbrahim Çelikkol gençlik döneminde uzun boyu ile basketbol oynamış ve başarılı olarak basketbolda milli olmuştur. İbrahim Çelikkol modellik yaparken Osman Sınav’ın onun yeteneğini keşfetmiş ve İbrahim Çelikkol’dan oyunculuk dersleri almasını istemiştir. İbrahim Çelikkol’un ilk projesi Pars Narkoterör isimli sinema filmidir. Pars Narkoterör filmi ile çok beğenilen İbrahim Çelikkol daha sonra Merhamet dizisinde erkek başrol de yer alarak artık herkes tarafından tanınan bir oyuncu olmuştur. 2017'de Seddülbahir 32 Saat’te ve 2018 de Siyah Beyaz Aşk dizisinde yer alan İbrahim Çelikkol son olarak Muhteşem İkili dizisinde yer almış ama dizisi tutmamıştır. İbrahim Çelikkol şuanda mimar Mihre Mutlu ile evlidir.doğduğun ev kaderindir reytingleri nasıl doğduğun ev kaderindir reyting sonuçları doğduğun ev kaderindir izlenme oranı doğduğun ev kaderindir reytinglerde kaçıncı oldu doğduğun ev kaderindir ne kadar izlendi doğduğun ev kaderindir kaçıncı sırada doğduğun ev kaderindir reyting karnesi
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!