Star ve Güneş Gazetesi İçin Yeni Dönem Başladı

Türk medyasında dönüşüm devam ediyor. Star Gazetesi artık basılmayacak. Güneş Gazetesi ise Akşam'ın eki olarak devam edecek.


Haber Tarihi : 31 Ara 2019 13:28

TürkMedya Grubu bünyesinde yer alan Star Gazetesi ve Güneş Gazetesi, 2019'un son günü itibarıyla son kez basıldı ve okura veda etti. İki gazete de kapanmadı, yoluna yeni çizgilerinde devam etme kararı aldı.

Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi ile birlikte İBB'den gelen reklam akışının durması TürkMedya Grubu'na zor anlar yaşatmıştı. Hem gelir kaybı hem de dijital dönüşüme ayak uydurmak isteyen medya grubu yönetimi Star ve Güneş gazeteleri için 2020 öncesinde yeni bir karar aldı.

Bu karara göre Güneş Gazetesi bundan böyle Akşam'ın bir eki olarak yoluna devam edecek, aynı zamanda internet sitesi üzerinden hizmet vermeyi sürdürecek.

Star Gazetesi ise bütünüyle dijitale yönelecek ve okurlarıyla internet üzerinden buluşmaya devam edecek.

Her iki gazetenin de son baskısı şu şekildeydi:

star gazetesi güneş gazetesi son baskı

31 Aralık 2019 tarihli baskısı ile yeni sürecin başladığını bildiren Star Gazetesi kağıt baskıya "Artık 24 Saat Sizlerleyiz" başlığı ile veda ederken Akşam'ın bir eki olarak yayın hayatını sürdürecek olan Güneş Gazetesi ise "yazılı basın serüvenine yeni bir solukla devam" kararı aldığını duyurdu.star gazetesi güneş gazetesi türkmedya grubu star gazetesi kapandı mı güneş gazetesi neden kapandı
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!