Ekotürk TV'de Küresel Bakış'ın Yeni Sunucusu Kim Oldu?

Ekotürk TV'de hafta içi her gün yayınlanan Küresel Bakış'ın yeni sunucusu kim oldu? Programın kadın spikerinin ismi belli oldu.


Haber Tarihi : 04 Oca 2020 13:29

Ekotürk televizyonunda hafta içi her gün yayınlanan Küresel Bakış programının yeni sunucusu belli oldu. Programı 6 Ocak 2020 Pazartesi’nden itibaren Burcu Çetinkaya sunacak.

Çetinkaya, hafta içi 16.00 – 17.00 aralığında, dünyada olup biten olayları, olayların ekonomi ve finans piyasalarına etkisini konuklarıyla canlı yayında değerlendirecek.

BURCU ÇETİNKAYA KİMDİR?

küresel bakış yeni sunucusu burcu çetinkaya kimdir

İstanbul doğumlu Burcu Çetinkaya dereceyle girdiği Robert  Koleji’ni bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Doğuş Holding Kurumsal iletişim ve iş geliştirme departmanında başladığı iş kariyerine başladı.

Kısa bir süre sonra sporculuk kariyerine başladı ve milli sporcu olarak dünya ralli tarihine adını yazdırdı. 6 kez Türkiye Bayanlar Ralli Şampiyonu.

Kanal 24 te 6 sene boyunca haftalık olarak ‘Otomobil Sevdası’ isimle sektörel programı hazırlayıp, sundu. Bloomberg HT’de 2 sene canlı yayında ‘Sporun Ekonomisi’ konulu programı sundu. 2013 yılında TRT Spor’da 3 dilde röportajlarla desteklediği ‘Ralli Günlüğü’ programını hazırlayıp sundu. Cine 5 için ‘Burcu ile Çetin Yollar’ isminde bir gezi-belgesel programı sundu. Gazetelerde köşe yazarlığı ve otomotiv sektörel sayfasını hazırladı. Çetinkaya, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca biliyor.burcu çetinkaya kimdir küresel bakış programını kim sunuyor
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!