ÖZEL HABER

Tutunamayanlar Oyuncuları Kimdir Karakterleri Gerçek Adı

TRT dizisi Tutunamayanlar oyuncuları kimdir? Tutunamayanlar Eylem Cemile İlhan İrem Tarık Ayşe Hicabi Belgin Yağız Lütfü Hikmet gerçek adı.


Haber Tarihi : 05 Oca 2020 18:20 Son Düzenlenme Tarihi : 13 Oca 2020 15:01

TRT 1 ekranlarında salı akşamları saat 20'de ekrana gelecek olan yeni komedi dizisi Tutunamayanlar'ın oyuncu kadrosu hangi isimlerden oluşuyor? Doğu Demirkol'dan Ece Çeşmioğlu'na birçok genç yeteneğin yanı sıra Zafer Algöz'den Asuman Dabak'a tecrübeli isimlerin de boy gösterdiği Tutunamayanlar'ın karakterleri ve gerçek adı nedir? Dizi oyuncuları kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında, nereli ve daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Kadın ve erkek oyuncular, genç ve yaşlı sanatçılara ve karakterlere dair bütün detaylara aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Tutunamayanlar Dizisinde Tarık Kimdir?

tutunamayanlar dizisi tarık gerçek adı kimdir kaç yaşında

Tutunamayanlar Tarık gerçek ismi Doğu Demirkol'dur. Hayatı boyunca hiç çalışmamış olan Tarık annesinin ısrarlarına dayanamayarak iş aramaya karar verir. Yine bir iş görüşmesinde tanıştığı İrem’e aşık olan Tarık, İrem’i etkilemenin yolunun zengin ve başarılı olmaktan geçtiğini düşünüp kendi işini kurma girişimlerinde bulunur. Bu iş girişimlerinde İlham Perisi İlhan’ın yardımını alacaktır.

Komedyen olarak yola çıkan Aydın Doğu Demirkol, 6 Eylül 1985 tarihinde dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında seyirci tarafından yuhalanan fakat sonrasında güldürü alanında oldukça başarılı çalışmalara imza atarak adeta küllerinden yeniden doğan Demirkol, Tutunamayanlar dizisinde İrem'in sevgilisi Tarık rolü ile karşımıza çıkıyor. Çerkes kökenli Balıkesirli bir babanın oğlu olarak gözlerini açan Doğu Demirkol, BKM'ye bağlı olarak çıktığı stand-up gösterlerine ek olarak televizyonda Güldür Güldür Show'da da performans sergilemişti. Ali Atay'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Ölümlü Dünya filmiyle başarılı bir komedi oyunculuğu sergileyen Demirkol, Nuri Bilge Ceylan'ın Ahlat Ağacı filmindeki performansı ile Cannes'da uzun süre ayakta alkışlanmıştı.  Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Nedir?

tutunamayanlar irem gerçek ismi tarık'ın sevgilisi hangi oyuncu nereli

Tutunamayanlar İrem karakterini hangi oyuncu canlandırıyor diye merak ediyorsanız bu karaktere can veren genç kadın oyuncu Ece Çeşmioğlu'dur. İlerleyen bölümlerde Tarık'ın sevgilisi olması beklenir. Zengin bir ailede dünyaya gelen İrem, babasının her şeyi kaybetmesiyle sıfırdan bir hayat kurmak için çabalar. Babasının kötü şöhreti yüzünden bir türlü iş bulamayan İrem’in hayatı yine böyle bir iş görüşmesinde tanıştığı Tarık’la beraber değişir. Tarık sayesinde bir iş ve kalacak bir yer bulan İrem Tarık’ın yaşadığı mahalleye taşınır ve mahallenin kitap kafesinde çalışmaya başlar.

26 Kasım 1990 tarihinde dünyaya gelen Ece Çeşmioğlu'nun boyu 1.63'dür. Tutunamayanlar İrem gerçek ismi, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı gibi soruların yanıtını merak eden okurlarımız için Çeşmioğlu'nun kariyeri ile ilgili diğer detaylara geçelim. 2002'de bu yana oyuncu olarak çeşitli yapımlarda rol alan İstanbul doğumlu güzel oyuncu, ilk performansını Çocuklar Duymasın dizisi ile sergiledi. Daha sonra Çocuğun Var Derdin Var, Nehir, Gümüş gibi yapımlarda da rol alan Ece Çeşimoğlu, asıl başarısını İki Aile dizisindeki Ceren karakteriyle elde etti. Bu performansla birlikte yükselişe geçen Tutunamayanlar dizisinin İrem'i; Firar, Eyvah Halam, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Yaz'ın Öyküsü, Kalbim Yangın Yeri, Yüz Yüze, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Söz, Yuvamdaki Düşman gibi yapımlarda da rol aldı. Tutunamayanlar İrem kimdir sorusuna yanıt verdiğimize göre diğer karakter-oyuncu eşleştirmeleri ile devam edelim.

Tutunamayanlar Dizisinde İlhan'ı Hangi Oyuncu Oynuyor?

tutunamayanlar ilhan kimdir ilham perisi hangi oyuncu nereli

Tutunamayanlar İlhan gerçek adı Zafer Algöz'dür. İlham perisi İlhan karakteri dizinin önemli tiplerinden biridir. On iki bin yaşındaki İlhan vizyonsuz bir ilham perisidir. Yıllarca Anadolu’da kala kala asimile olan İlhan’ın tüm davranışları ve görüntüsü tipik bir Orta Anadoluluya dönüşmüştür. Sürekli çekirdek yiyen, Orta Anadolu şivesiyle konuşan İlhan, Tarık’a başarılı olacağına inandığı iş girişimi fikirleri verecektir ve geçmişe gitme yeteneğini bu uğurda kullanacaktır.

30 Ağustos 1961 tarihinde Kars'ta dünyaya gelen tecrübeli oyuncu Zafer Algöz şu an 58 yaşında. Bir süredir Kafa Dergisi'nde yazan ve Can Yılmaz ile birlikte "Burda Olan Burda Kalır" adlı YouTube programı ve sahne gösterisi yapan Zafer Algöz, 1985 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk kariyerini sürdürüyor. Tutunamayanlar dizisinin İlham Perisi İlhan karakteri olarak TRT 1'de seyirciyle buluşan Zafer Algöz, en son Karakomik Filmler'de rol aldı. Börü adlı televizyon dizisi ve sinema filminde de son derece önemli bir karaktere can veren Algöz, Muhteşem İkili, Görevimiz Tatil, Arif V 216, Deli Aşk, Bir Deli Sevda, Kaçma Birader, Hayatımın Aşkı, Tut Sözünü, Ali Baba ve 7 Cüceler, Küçük Ağa, Pek Yakında, Beni Böyle Sev, İntikam, Mihrap Yerinde, İbreti Ailem gibi yapımlarda da rol aldı.

Tutunamayanla Tarık'ın Annesi Cemile Kimdir?

tutunamayanlar cemile kimdir tarığın annesi gerçek ismi hangi oyuncu

Tutunamayanlar Tarık'ın annesi gerçek adı Asuman Dabak'tır. Tarık ve Ayşe’nin annesi Cemile’nin evlatlarının mürüvvetini görmekten başka gayesi yoktur. Fakat çocuklarına uygun birer kısmet bulamamaktadır. Tarık’ın İrem’e olan ilgisini fark eden Cemile, İrem’i oğluna layık görmez ve aralarını bozmak için elinden geleni yapar. 

1 Şubat 1970 tarihinde Manisa'nın Akhisar ilçesinde dünyaya gelen 49 yaşındaki tecrübeli oyuncu, 1990 yılından beri çeşitli projelerde rol almaya devam ediyor. Türk dizilerinin aranan isimlerinden biri olan Dabak, TRT'nin yeni dizisi Tutunamayanlar'da Tarık'ın annesi Cemile karakterine hayat veriyor. Birçok tiyatro oyununda da boy gösteren Dabak'ı yakın dönemde Ezra, Acı Aşk, Seni Seviyorum Adamım, Nuri, Leyla ile Mecnun, Geniş Aile, Çakıl Taşları, Pis Yedili, Haneler, Yalancı Romantik, Süper Babaanne, Ayda, Tövbe, Dayı, Şans Kapıyı Kırınca gibi dizilerde ve sinema filmlerinde rol aldı. Tutunamayanlar Cemile gerçek isminin Asuman Dabak olduğunu aktardığımıza göre Tarık'ın ablası, kız kardeşi ve Cemile'nin kızı Ayşe'nin kim olduğu ile devam edebiliriz.

Tutunamayanlar Ayşe Kimdir?

tutunamayanlar ayşe gerçek adı tarık'ın ablası hangi oyuncu

Tutunamayanlar Tarık’ın ablası Ayşe gerçek ismi Yeliz Kuvancı'dır. Psikoloji bölümü bitirmiş ancak yüksek lisansını yapamamıştır. En büyük hayali bir gün klinik psikolog olmakken mahallede yaşayan zengin iş kadını Belgin’in çocuğuna bakıcılık yapmak zorunda kalmıştır. Bakıcı olarak para kazanır ve geçimini sağlamaya çalışır. Turuncu renk saçları ile dikkat çeken Ayşe, dizinin en önemli karakterlerinden biri. 

28 Şubat 1987 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu şu an 32 yaşında. Salı günleri yayınlanan TRT dizisi Tutunamayanlar Ayşe gerçek ismi olarak karşımıza çıkan Yeliz Kuvancı, 2010 yılından bu yana çeşitli yapımlarda görev alarak karşımıza çıkıyor. İstanbul doğumlu başarılı oyuncu, babasının teşvikleriyle tiyatro eğitimi aldı ve aktris oldu. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde İnci Öğretmen karakterini canlandırarak sektöre iyi bir giriş yapan Kuvancı, daha sonra Seni Bana Yazmışlar'da Zeynep, Böyle Bitmesin'de Nazlı, Kocamın Ailesi'nde Güneş, Hangimiz Sevmedik'de ise Itır rollerini canlandırdı.

Tutunamayanlar Dizisi Hicabi Gerçek Adı Nedir?

tutunamayanlar hicabi kimdir rektör hoca gerçek ismi

Tutunamayanlar Hicabi asıl ismi Şinasi Yurtsever'dir. 50 yaşlarında bir profesör olan Hicabi Cihangir, mahallede kurulan 3 katlı bir apartman üniversitesi olan Özel Cihangir Üniversitesi’nin sahibi ve rektörüdür. Üniversiteyi para kazanmak için kurmuş olan Hicabi üniversitesini kar eden bir kurum haline getirmek için çaba gösterecektir.

46 yaşında olan Şinasi Yurtsever, 16 Temmuz 1973 tarihinde Erzincan'da dünyaya geldi. 1996'dan beri kariyerini sürdüren Yurtsever, pek çok yapımda rol alsa da İşler Güçler'de can verdiği Yapımcı Hakkı karakteri ile önemli bir çıkış yakalamıştı. Daha sonra Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği Düğün Dernek serisinde, Kardeş Payı dizisinde ve Çalgı Çengi yapımlarında da rol alan Yurtsever bu dizide Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı olarak karşımıza çıkıyor. Geniş Aile Her Türlü, Olur Olur, Hadi İnşallah, Hokkabaz, Vavien gibi sinema filmlerinde de oynayan Yurtsever'in oynadığı diğer diziler arasında Sen de Gitme, Aşk ve Ceza, Ramazan Güzeldir, Dengi Dengine, Ayışığı, Bir Bulut Olsam, Avrupa Yakası, Yabancı Damat, Kınalı Kar gibi yapımlar bulunuyor. Sıra geldi Tutunamayanlar Belgin kimdir konusuna.

Tutunamayanlar Belgin Hangi Oyuncu?

tutunamayanlar belgin gerçek ismi kimdir hangi oyuncu

Yağız'ın ablası ve Barkın'ın annesi olarak izlediğimiz Tutunamayanlar Belgin gerçek ismi Hande Katipoğlu'dur. Eski bir ünlü ve magazin figürü olan Belgin mahallede büyük bir malikanede kardeşi Yağız ve oğlu Barkın’la yaşamaktadır. Oğlu Barkın’ın bakıcılığını Ayşe yapmaktadır. Tek tutkusu yeniden gündeme gelmek olan kendini gündeme getireceğini inandığı girişimler için Tarık’a destek olacaktır. 

13 Mart 1982 tarihinde dünyaya gelen 37 yaşındaki güzel oyuncu, sarışın saçları ile dikkat çekiyor. 2003'den bu yana oyuncu olarak çeşitli film ve dizilerde oynayan Hande Katipoğlu, Bambaşka Biri adlı televizyon programında sunucu olarak görev almıştı. Yahşi Cazibe'de hayat verdiği Simge karakteriyle çıkışa geçen Tutunamayanlar Belgin gerçek adı Hande Katipoğlu, Alemin Kıralı, Pis Yedili, Harem, Hayat Sana Güzel, Ah Neriman, Dostlar Mahallesi, Arkadaşım Max, Görevimiz Tatil, Sümela'nın Şifresi 3, Çakallarla Dans 5, Ağlak Arif, Benden Bu Kadar, Hareket Sekiz, Hababam Sınıfı Yeniden gibi yapımlarda da rol almıştı. Sıra geldi Tutunamayanlar Yağız kimdir sorusunun yanıtını vermeye.

Tutunamayanlar Yağız Asıl İsmi Nedir?

tutunamayanlar yağız kimdir belgin'in kardeşi gerçek adı

Belgin'in kardeşi Tutunamayanlar Yağız gerçek ismi Bora Akkaş'dır. Ablası Belgin’le birlikte yaşayan Yağız, çocukluğunda Tarık ve diğerlerinin kendini dışlaması nedeniyle mahalleliye fakirler gibi yaşadığını göstermeye çalışan bir gençtir. Tarık’ın gözüne girmekte zaten başarısız olan Yağız’ın İrem’e karşı hissetmeye başladığı aşk Tarık’ın kendisinden daha da uzaklaşmasına neden olur.

1990 doğumlu olmasına rağmen uzun süredir ünlü bir oyuncu olarak hayatımızda yer edinen Bora Akkaş şu an 29 yaşında. İstanbul doğumlu Bora Akkaş, Seda Türkmen ile evlenmişti. İkili 2019'da boşanma kararı aldı. Dişi Kuş, Son Tercih, Cesaretin Var mı Aşka, Yağmur Zamanı gibi dizilerde oynadıktan sonra belki de kariyerini borçlu olduğu fenomen dizi Geniş Aile'de Zekai rolüne can veren Bora Akkaş daha sonra Annem Uyurken, Çifte Saadet, Boynu Bükükler, Bebek İşi, Her Şey Yolunda, Kurşun, Aslan Ailem, Ruhumun Aynası gibi televizyon dizilerinde ve Annemin Yarası, Kocan Kadar Konuş, Öğrenci İşleri, Geniş Aile film serisi, Taş Mektep gibi sinema filmlerinde de boy göstermişti. Peki Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir, hangi oyuncu oynuyor, şimdi bunun cevabını bulalım.

Tutunamayanlar Şair Lütfü'yü Hangi Oyuncu Oynuyor?

tutunamayanlar lütfü kimdir şair lütfü gerçek ismi

Tutunamayanlar Şair Lütfü gerçek ismi Barış Yıldız'dır. Büyük bir şair olmak isteyen Lütfü’nün bugüne kadar yazdığı tüm şiirleri bastırdığı şiir kitabı hiç satmamıştır. Annesinin memleketten yolladığı erzaklar ve harçlıklarla geçinen Lütfü, Tarık’a iş kurma girişimlerinde destek olurken ve kendi şiirleri için de ilham arar.

2003'den bu yana oyuncu olarak kariyerini sürdüren Barış Yıldız, 17 Eylül 1982 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi ve şu an 37 yaşında. Tutunamayanlar Lütfü gerçek ismi Barış Yıldız, Mimar Sinan Üniversitesi'nde tiyatro bölümünde eğitimini tamamladı. İşler Güçler'de can verdiği Senarist Tekin karakteriyle kariyerinde önemli bir dönüm noktası yaşayan Barış Yıldız, daha sonra Kardeş Payı, Familya, Düğün Dernek, Çalgı Çengi İkimiz, Feride gibi dizi ve filmlerde oynamıştı. Peki, Tutunamayanlar Hikmet hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Hikmet Hangi Oyuncu?

tutunamayanlar hikmet kimdir nurdagül'ün kocası kafe sahibi hangi oyuncu

Nurdagül'ün kocası, eşi Tutunamayanlar Hikmet gerçek adı Uğur Serhan'dır. Mahalledeki kitap kafenin sahibi Hikmet, hırsları ve para kazanma derdi olmayan, babacan biridir. Nurdagül’le mutlu bir evliliği olan Hikmet’in bir türlü çocuğu olmamaktadır.

1973 senesinde Malatya'da dünyaya gelen Uğur Serhan, radyo programcısı ve sunucu kimliğiyle de tanınıyor. Oldu Teşekkürler adlı dizide Cemil Sonses rolüne can veren ve büyük beğeni toplayan Serhan, geçmişte Ağa Kızı, Sayın Bakanım, Mert ile Gert, Aramızda Kalsın, Dengi Dengine, Hırsız Var, Canavar Gibi adlı sinema filmlerinde ve televizyon dizilerinde oynamıştı. Peki, dizide Hikmet'in karısı olarak izlediğimiz Tutunamayanlar Nurdagül'ü hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor, kaç yaşında, nereli?

Tutunamayanlar Nurdagül Kimdir?

tutunamayanlar nurdagül kimdir hikmetin karısı eşi gerçek ismi

Hikmet'in karısı Tutunamayanlar Nurdagül gerçek adı Dilek Çelebi'dir. Hikmet’le evli olan Nurdagül, Cemile’nin en yakın arkadaşı ve mahallenin ayaklı gazetesidir. Mahallede olan biten her şeyden ilk Nurdagül’ün haberi olur. Bir türlü çocuğu olmayan Nurdagül Cemile’nin tüm ikazlarına rağmen şifacı şifacı dolaşarak bu derdine bir derman arayacaktır.

39 yaşında olan Ankara doğumlu Dilek Çelebi 1 Mayıs 1980'de hayata gözlerini açtı. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Çelebi, Mahşer-i Cümbüş programındaki performansıyla da tanınıyor. Pek çok tiyatro oyununda rol alan Çelebi; 6 Mantı, Kadim Dostum, Vezir Parmağı, Yahşi Batı, Halam Geldi gibi yapımlarda performans sergilemişti. Peki, dizinin genç ve güzel karakteri Tutunamayanlar Eylem kimdir?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Nedir?

tutunamayanlar eylem gerçek ismi iremin arkadaşı kaç yaşında kimdir

İrem'in arkadaşı Tutunamayanlar Eylem gerçek ismi Dilhan Naz Özgülüş'tür. Eylem, güçlü, kimseye minnet duymayan, haksızlığa gelemeyen biridir. Yetimhanede büyümüştür. Tek başına yaşamaya alışkın olan Eylem elinde olmayan sebeplerden dolayı yeni iş arkadaşı İrem’le ev arkadaşı olur. Tarık ve İrem’in birbirine olan ilgisini fark eden Eylem, her iki tarafın da bu konuda sırdaşı olacaktır.

4 Eylül 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen genç oyuncu 29 yaşında. 2015 senesinde Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan mezun olan Özgülüş, Blu ve Sabıkalı Kalpler gibi tiyatro oyunlarında boy gösterdi. Beren Saat, Hazal Kaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre gibi isimlerin rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisinde de rol alan Özgülüş daha sonra Deli Gönül ve Şehrin Melekleri gibi dizlerde, LCW ve HSBC reklamlarında da görev aldı. Tutunamayanlar Edgar gerçek adı nedir sorusuna hemen bir alt başlıkta yanıt verelim.

Tutunamayanlar Edgar Allen Poe Kimdir?

tutunamayanlar egar gerçek adı kimdir

Dizide bu rolü Bülent Çolak canlandırıyor. Geniş Aile dizisinde Ulvi karakteriyle izlediğimiz Çolak, bu sefer tarihi bir karaktere hayat veriyor. İlham Perisi ile Şair Lütfü'nün zaman yolculuğu yapması ile birlikte karşımıza çıkan Edgar, İlhan'ın tavsiyeleri ile geçmiş dönemde karşılaşmış bir yazardır. Şu an dünya çapında tanınan ünlü bir yazar olan Edgar, gençliğini sefillik içinde yaşamayı göze alarak edebiyat sevdasının peşinden giderek geçirmiştir. 42 yaşındaki Bülent Çolak, 20 Eylül 1977 tarihinde dünyaya geldi.

Tutunamayanlar Vedat Şekercioğlu Kimdir?

İrem'in babası olarak ilerleyen bölümlerde karşımıza çıkacak olan Vedat, hile hurda çevirdiği için ortadan kaybolmak durumunda kalan bir iş adamı. İlk bölümde Tarık'ın da anlattığı üzere ülkede bazı kurumları "soyup soğana çeviren" Vedat'ı hangi oyuncunun canlandıracağı şu an belli değil.

Tutunamayanlar oyuncu kadrosu, cast, başrol oyuncuları kimdir, hangi oyuncu hangi rolde? Dizideki karakterlerin annesi babası abisi ablası oğlu kızı kız kardeşi dayısı halası amcası sevgilisi karısı kocası eşi hanımı beyi kimdir, dedesi patronu hocası öğretmeni yeğeni torunu arkadaşı kankası komşusu rolünü kim oynuyor gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın esmer kumral gözlüklü sakallı bıyıklı oyuncu hangi rolde?tutunamayanlar dizisinde kim kimdir tutunamayanlar oyuncu kadrosu tutunamayanlar cast tutunamayanlar tarık gerçek ismi tutunamayanlar irem gerçek adı tutunamayanlar tarığın sevgilisi kimdir tutunamayanlar tarığın annesi hangi oyuncu tutunamayanlar ayşe kim oynuyor tutunamayanlar lütfü kimdir tutunamayanlar belgin kaç yaşında tutunamayanlar ilhan hangi oyuncu tutunamayanlar eylem kimdir
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!