Berat Aşıcıoğlu CNN Türk'e Transfer Oldu

Son olarak TV100'de çalışan sunucu Berat Aşıcıoğlu, Demirören Medya'nın haber kanalı CNN Türk'e transfer oldu. Berat Aşıcıoğlu kimdir?


Haber Tarihi : 05 Oca 2020 18:34 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Oca 2020 18:35

Temmuz 2019'da 3N Medya bünyesindeki TV100'ün sunucu kadrosuna dahil olan Berat Aşıcıoğlu'nun yeni adresi Demirören Medya Grubu bünyesindeki haber kanalı CNN Türk oldu. 

TV100 ana haber bültenlerini sunan Aşıcıoğlu, CNN Türk ekranlarında hafta içi her gün 'Afiş' programı ve pazar günleri 'Özel Sektör' programı ile seyircilerin karşısına çıkacak.

Haberi kişisel Instagram hesabından duyuran Aşıcıoğlu şunları söyledi:

"Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Hafta içi her gün AFİŞ programı ve pazar günleri Özel Sektör programıyla artık CNN Türk ekranında karşınızda olacağım."

Berat Aşıcıoğlu Kimdir?

berat aşıcıoğlu kimdir

İstanbul Ticaret Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun oldu. Başkent İletişim Akademisi Diksiyon ve Spikerlikten derece ile sertifika aldı. 2014’te tvem’de haber muhabirliği yaptı. 2016’da tvem’de hafta içi her gün canlı yayın ile sağlık programı hazırlayıp sundu. 2017’de CEM TV’ye başladı. Hafta içi her gün haber programı hazırlayıp sundu canlı yayınlar yaptı. Hafta sonu Ana Haber Bültenini sunuyordu.berat aşıcıoğlu kimdir demirören medya grubu afiş yeni sunucu kimdir özel sektör programını kim sunuyor özel sektör sunucusu kimdir
25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?

Blutv Koronavirüs Sonrası İzleme Alışkanlığı Raporunu Paylaştı

Koronavirüs salgını yüzünden halk evden çıkmamaya başladı. Blutv'ye olan ilgi ise arttı.

Koronavirüs Medyayı Vurdu: Reklamlar Geri Çekildi

Koronavirüs salgını yüzünden halk evde kalmaya başladı ama radyo ve televizyonlar reklam kaybı yaşıyor. Salgın medya sektörünü de vurdu.

Yeni Yaşam Gazetesi Korona Virüs Yüzünden Baskıya Ara Verdi

Korona virüs salgını medya dünyasını da vurdu. Yeni Yaşam gazetesi, salgın yüzünden baskıya ara verdiğini açıkladı.

RTÜK'den 3 Kanala Korona Virüs Cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, üç televizyon kanalına korona virüs yayınları yüzünden yaptırım uyguladı.

Yüzük

Şık Saat Modelleri Bayan

Maybelline

Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?

ÖZEL HABER
Baraj Reytingleri

FOX dizisi Baraj reytingleri nasıl ne kadar izlendi kaçıncı sırada? Baraj reyting sonuçları rating karnesi izlenme oranı kaç reyting aldı?

Ya İstiklal Ya Ölüm Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor Sene Kaç?

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi dönemi zamanı anlatıyor hangi yılda geçiyor? Tarihi dizi Ya İstiklal Ya Ölüm'de sene kaç anlatılan dönem?

ÖZEL HABER
Ya İstiklal Ya Ölüm Reytingleri

TRT 1 dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları izlenme oranı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!