Berat Aşıcıoğlu CNN Türk'e Transfer Oldu

Son olarak TV100'de çalışan sunucu Berat Aşıcıoğlu, Demirören Medya'nın haber kanalı CNN Türk'e transfer oldu. Berat Aşıcıoğlu kimdir?


Haber Tarihi : 05 Oca 2020 18:34 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Oca 2020 18:35

Temmuz 2019'da 3N Medya bünyesindeki TV100'ün sunucu kadrosuna dahil olan Berat Aşıcıoğlu'nun yeni adresi Demirören Medya Grubu bünyesindeki haber kanalı CNN Türk oldu. 

TV100 ana haber bültenlerini sunan Aşıcıoğlu, CNN Türk ekranlarında hafta içi her gün 'Afiş' programı ve pazar günleri 'Özel Sektör' programı ile seyircilerin karşısına çıkacak.

Haberi kişisel Instagram hesabından duyuran Aşıcıoğlu şunları söyledi:

"Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Hafta içi her gün AFİŞ programı ve pazar günleri Özel Sektör programıyla artık CNN Türk ekranında karşınızda olacağım."

Berat Aşıcıoğlu Kimdir?

berat aşıcıoğlu kimdir

İstanbul Ticaret Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun oldu. Başkent İletişim Akademisi Diksiyon ve Spikerlikten derece ile sertifika aldı. 2014’te tvem’de haber muhabirliği yaptı. 2016’da tvem’de hafta içi her gün canlı yayın ile sağlık programı hazırlayıp sundu. 2017’de CEM TV’ye başladı. Hafta içi her gün haber programı hazırlayıp sundu canlı yayınlar yaptı. Hafta sonu Ana Haber Bültenini sunuyordu.berat aşıcıoğlu kimdir demirören medya grubu afiş yeni sunucu kimdir özel sektör programını kim sunuyor özel sektör sunucusu kimdir
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!