Bizim İçin Şampiyon Nerede Çekildi Hangi Şehirde İlçede Çekim Yapıldı?

Sinema filmi Bizim İçin Şampiyon nerede çekildi, çekim yeri neresi konum adres? Bizim İçin Şampiyon hangi şehirde ilçede hipodromda geçiyor?


Haber Tarihi : 05 Oca 2020 21:37

Çekimleri 50 gün süren ve gerek oyuncu kadrosu, gerek gerçek hayattan uyarlanan hikayesi gerek ise çekim mekanları ile dikkat çeken Bizim İçin Şampiyon filmi televizyonda ilk kez 6 Ocak 2020 Pazartesi akşamı FOX Türkiye'de seyirci karşısına çıkacak. Uzun süreli ve büyük bir emeğin ürünü olarak ortaya çıkan bu başarılı yapım, vizyonda kaldığı süre boyunca 2.568.572 seyirci tarafından izlendi. Başrolde Ekin Koç ile Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı Bizim İçin Şampiyon nerede çekildi, filmin çekimleri hangi şehirde ve ilçede yapıldı? Hipodrom neresi, adres ve konum bilgileri belli oldu mu? Bold Pilot ve Halis Karataş'ın destansı öyküsünün işlendiği yapımın nerede çekildiği ile ilgili tüm detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz. bizim için şampiyon nerede çekildi

Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız'ın oturduğu, kadrosunda Abdullah ve Koç'a eşlik eden isimler arasında Fikret Kuşkan, Sibel Taşçıoğlu, Erdem Akakçe, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan, Sekvan Serinkaya, Melis Sezen, Merve Altınkaya gibi oyuncuların yer aldığı Bizim İçin Şampiyon, Aralık 2018'de gösterime girmiş ve seyirciyi sinema salonuna çekmeyi başarmıştı. Biyografik dram türündeki film, Efsane yarış atı Bold Pilot ve jokeyi Halis Karataş ile büyük aşkı Begüm Atman’ın hikayesini anlatıyor. Toygar Işıklı'nın müziklerini yaptığı filmin senaryosunu Serkan Yörük ve Ahmet Katıksız kaleme aldı. Med Yapım ve Ay Yapım'ın ortak yapımcı olduğu projenin dağıtımını ise CJ Entertainment Turkey üstlendi.  Bizim İçin Şampiyon Nerede Çekildi?

bizim için şampiyon hangi şehirde ilçede çekildi

Filmin çekimleri toplamda 4 şehirde yapıldı. 50 gün süren çekimlerin yapıldığı şehirler arasında İstanbul, Bursa, Konya ve Sakarya bulunuyor. 1995-1996 senelerini beyazperdeye yansıtan bu biyografik yapım için döneme uygun mekanlar, kostümler ve araçlar kulanıldı. Bu şehirlerde film çekiminin gerçekleştiği yerler arasında şu bölgeler bulunuyor:

  • Veliefendi Hipodromu
  • Karacabey
  • Osmangazi
  • Sapanca
  • Tuzlukçu

bizim için şampiyon nerede çekildi

Bizim İçin Şampiyon filminin çekimleri nerede yapıldı sorusuna yanıt verdiğimize göre filmin konusunu şu şekilde özetleyebiliriz: Yapım, efsane yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki büyük aşkın hikayesini konu ediyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, Türk atçılığının önemli ismi Özdemir Atman’ın sahibi olduğu Bold Pilot, at yarışı ile ilgilenmeyenlerin bile sevgisini kazanan bir attır. Bold Pilot ve onun daimi jokeyi Halis Karataş, birlikte unutulmaz başarılara imza attılar. İkilinin 1996 yılı Gazi Koşusu’ndaki 2:26:22’lik rekoru hala geçilemedi. Bold Pilot'ın diğer bir başarısı da, Halis Karataş ve Begüm Atman’ın bir araya gelmesine vesile olması. Ünlü jokey ve Begüm Atman arasındaki destansı aşkın konu edildiği filmin yönetmen koltuğunda, Ahmet Katıksız oturuyor. Senaryosunu Katıksız ile Serkan Yörük’ün kaleme aldığı filmde ünlü jokey Halis Karataş’a Ekin Koç, Begüm Atman’a ise Farah Zeynep Abdullah hayat veriyor. Türkiye Jokey Kulübü eski başkanlarından Özdemir Atman’ı ise usta oyuncu Fikret Kuşkan canlandırıyor.bizim için şampiyon filmi nerede çekildi bizim için şampiyon filminin çekimleri nerede yapıldı bizim için şampiyon hangi şehirde çekildi bizim için şampiyon çekimleri hangi ilde yapıldı
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!