Bizim İçin Şampiyon Nerede Çekildi Hangi Şehirde İlçede Çekim Yapıldı?

Sinema filmi Bizim İçin Şampiyon nerede çekildi, çekim yeri neresi konum adres? Bizim İçin Şampiyon hangi şehirde ilçede hipodromda geçiyor?


Haber Tarihi : 05 Oca 2020 21:37

Çekimleri 50 gün süren ve gerek oyuncu kadrosu, gerek gerçek hayattan uyarlanan hikayesi gerek ise çekim mekanları ile dikkat çeken Bizim İçin Şampiyon filmi televizyonda ilk kez 6 Ocak 2020 Pazartesi akşamı FOX Türkiye'de seyirci karşısına çıkacak. Uzun süreli ve büyük bir emeğin ürünü olarak ortaya çıkan bu başarılı yapım, vizyonda kaldığı süre boyunca 2.568.572 seyirci tarafından izlendi. Başrolde Ekin Koç ile Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı Bizim İçin Şampiyon nerede çekildi, filmin çekimleri hangi şehirde ve ilçede yapıldı? Hipodrom neresi, adres ve konum bilgileri belli oldu mu? Bold Pilot ve Halis Karataş'ın destansı öyküsünün işlendiği yapımın nerede çekildiği ile ilgili tüm detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz. bizim için şampiyon nerede çekildi

Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız'ın oturduğu, kadrosunda Abdullah ve Koç'a eşlik eden isimler arasında Fikret Kuşkan, Sibel Taşçıoğlu, Erdem Akakçe, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan, Sekvan Serinkaya, Melis Sezen, Merve Altınkaya gibi oyuncuların yer aldığı Bizim İçin Şampiyon, Aralık 2018'de gösterime girmiş ve seyirciyi sinema salonuna çekmeyi başarmıştı. Biyografik dram türündeki film, Efsane yarış atı Bold Pilot ve jokeyi Halis Karataş ile büyük aşkı Begüm Atman’ın hikayesini anlatıyor. Toygar Işıklı'nın müziklerini yaptığı filmin senaryosunu Serkan Yörük ve Ahmet Katıksız kaleme aldı. Med Yapım ve Ay Yapım'ın ortak yapımcı olduğu projenin dağıtımını ise CJ Entertainment Turkey üstlendi.  Bizim İçin Şampiyon Nerede Çekildi?

bizim için şampiyon hangi şehirde ilçede çekildi

Filmin çekimleri toplamda 4 şehirde yapıldı. 50 gün süren çekimlerin yapıldığı şehirler arasında İstanbul, Bursa, Konya ve Sakarya bulunuyor. 1995-1996 senelerini beyazperdeye yansıtan bu biyografik yapım için döneme uygun mekanlar, kostümler ve araçlar kulanıldı. Bu şehirlerde film çekiminin gerçekleştiği yerler arasında şu bölgeler bulunuyor:

  • Veliefendi Hipodromu
  • Karacabey
  • Osmangazi
  • Sapanca
  • Tuzlukçu

bizim için şampiyon nerede çekildi

Bizim İçin Şampiyon filminin çekimleri nerede yapıldı sorusuna yanıt verdiğimize göre filmin konusunu şu şekilde özetleyebiliriz: Yapım, efsane yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki büyük aşkın hikayesini konu ediyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, Türk atçılığının önemli ismi Özdemir Atman’ın sahibi olduğu Bold Pilot, at yarışı ile ilgilenmeyenlerin bile sevgisini kazanan bir attır. Bold Pilot ve onun daimi jokeyi Halis Karataş, birlikte unutulmaz başarılara imza attılar. İkilinin 1996 yılı Gazi Koşusu’ndaki 2:26:22’lik rekoru hala geçilemedi. Bold Pilot'ın diğer bir başarısı da, Halis Karataş ve Begüm Atman’ın bir araya gelmesine vesile olması. Ünlü jokey ve Begüm Atman arasındaki destansı aşkın konu edildiği filmin yönetmen koltuğunda, Ahmet Katıksız oturuyor. Senaryosunu Katıksız ile Serkan Yörük’ün kaleme aldığı filmde ünlü jokey Halis Karataş’a Ekin Koç, Begüm Atman’a ise Farah Zeynep Abdullah hayat veriyor. Türkiye Jokey Kulübü eski başkanlarından Özdemir Atman’ı ise usta oyuncu Fikret Kuşkan canlandırıyor.bizim için şampiyon filmi nerede çekildi bizim için şampiyon filminin çekimleri nerede yapıldı bizim için şampiyon hangi şehirde çekildi bizim için şampiyon çekimleri hangi ilde yapıldı
2 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

02.06.2020 Salı reytingleri açıklandı. 2 Haziran 2020 reyting sonuçlarında Survivor, Çarkıfelek, Doktor Strange, Kral Şakir kaçıncı oldu?

1 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

1 Haziran 2020 reyting sonuçları açıklandı.

Farklı Pikap Seçenekleri

31 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

31 Mayıs 2020 reyting sonuçları: John Wick, Survivor, ÇGH 2, Kayıp Balık Dori, Özgür Dünya kaçıncı oldu? İşte pazarın reytingleri.

30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 Mayıs 2020 reyting sonuçlarına göre birinci hangi kanal oldu? Cumartesi akşamı en çok izlenen diziler ve programlar açıklandı.

29 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

29 Mayıs 2020 reyting sonuçları açıklandı. Cuma akşamının en çok izlenen yapımları ve kanalları belli oldu. Arka Sokaklar kaçıncı oldu?

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?

18-23 Mayıs 2020 Tiraj Sonuçları

Tiraj sonuçları belli oldu. 18-23 Mayıs 2020 haftasında en çok hangi gazeteler okundu?

Türk Dizilerinin Pakistan Seyircisi Üzerindeki Etkisi

TRT World önemli bir çalışmaya imza attı ve Türk dizilerinin Pakistan seyircisi üzerindeki etkisini inceledi.

Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.

27 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

27.05.2020 Çarşamba reytingleri belli oldu. 27 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında Survivor mı yoksa Kuruluş Osman mı birinci oldu? Sıralama...

26 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

26.05.2020 Salı reytingleri belli oldu mu? 26 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında hangi yapım kaçıncı oldu? İşte günün birincisi...Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!