Tutunamayanlar Nerede Çekiliyor Hangi İlçede Mahallede Adres

TRT 1 dizisi Tutunamayanlar nerede çekiliyor çekim yeri hangi şehirde ilçede? Ev sahil mahalle sokak kafe sahnesi adres ve konum bilgileri.


Haber Tarihi : 07 Oca 2020 14:43

Doğu Demirkol ve Ece Çeşimoğlu'nun başrolde yer aldığı TRT 1'in salı akşamları yayınlanan güldürü dizisi Tutunamayanlar'ın nerede çekiliyor olduğu merak konusu oldu. Çekimleri İstanbul'da yapılan Tutunamayanlar dizisi, kitap kafe sahneleri, Tarık'ın evi, sahil başta olmak üzere pek çok çekim yeri ile dikkat çekiyor. Leyla ile Mecnun'dan sonra ilk kez benzer tarzda bir proje ile seyirciye açılan TRT 'nin yeni yapımı Tutunamayanlar hangi şehirde ilçede mahallede çekiliyor? Ev hangi sokakta, kafe sahnelerinin çekildiği mahalle neresi, adres ve konum bilgilerine nasıl ulaşılır? tutunamayanlar nerede çekiliyor hangi mahallede

Salı günleri ekrana gelecek olan ve bir bölümü ortalama 60 dakika uzunluğunda olan dizide, bu yaşına kadar hiçbir işte çalışmayan Tarık'ın katıldığı bir iş görüşmesinde İrem'le tanışması ile birlikte başlayan öykü seyircilere anlatılıyor. Babasının işleri kötü gittiği için görkemli hayatını kaybeden İrem'e aşık olan Tarık onu mahallesine davet eder. Bu mahallede yer alan kitap kafede çalışmaya başlayan İrem ise yeniden eski günlere dönme hayaliyle yanıp tutuşur. Bir an önce başarılı olmak ve kendi işini kurduktan sonra tekrar o eski güzel günlere doğru yelken açma arzusunda olan güzel kızımız bu hayalini gerçekleştirebilecek midir? Diğer yandan genç ve güzel kızı etkilemek için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olan Tarık, vizyonsuz ve bağnaz karakteriyle dikkat çeken İlhan adlı İlham Perisi ile tanışır. Bu periden alacağı fikirlerle başarılı olmak isteyen Tarık'ın işleri pek de yolunda gitmez.

Tutunamayanlar Dizisi Nerede Çekiliyor?

tutunamayanlar hangi mahallede çekiliyor nerede geçiyor

Tutunamayanlar'ın hangi ilçede ve mahallede çekildiği ile ilgili sorular ilk fragmandan bu yana fazlasıyla geliyor. Dizinin çekim yerleri ile ilgili en doğru bilgilere bu yazı sayesinde ulaşabileceksiniz. İstanbul'da tüm çekimleri gerçekleştirilen Tutulamayanlar dizisi için Beykoz ağırlıklı bir set kuruldu. Gümüşsuyu Mahallesi'ndeki Taşocağı Sokak üzerinde yer alan evde de bazı sahnelerin çekildiği dizide Tekke Camii'nin de içinde yer aldığı Tekke Mevkii set ekibinin çalışma yaptığı yerlerden birisi. Hem yeşil alanlarıyla hem de sahiliyle diziler için oldukça uygun bir ilçe olan Beykoz, bu diziye ev sahipliği yapıyor. Dizinin çekimlerinin yapıldığı Tekke Mevkii'ne ulaşmak için 15E numaralı İETT otobüs hattını kullanarak toplu taşıma ile Üsküdar'dan mahalleye ulaşabilirsiniz. Taşocağı Sokak civarına gidebilmek için ise 15TY ve 15Y otobüslerine ya da Hekimbaşı - Çavuşbaşı hattı arası git-gel yapan minübüslere binmeniz gerekir. İlerleyen bölümlerde dizi setinin başka bölümlere taşınması halinde detaylara yine bu yazıdan ulaşıyor olacaksınız.

Tutunamayanlar Dizisi Hakkında

tutunamayanlar hangi ilçede çekiliyor konum adres mahalle

Tarık'tan İrem'e, İlhan'dan Şair Lütfü'ye, Belgin'den Hicabi'ye çok renkli bir karakter havuzuna sahip olan dizinin oyuncu kadrosunda Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Ece Çeşmioğlu, Yeliz Kuvancı, Hande Katipoğlu, Şinasi Yurtsever, Barış Yıldız, Asuman Dabak, Bora Akkaş, Dilhan Naz Özgülüş, Dilek Çelebi, Uğur Serhan gibi isimler yer alıyor. Tutunamayanlar nerede çekiliyor, çekimleri hangi mahallede ve ilçede yapılıyor sorusuna bir üst başlıkta yanıt verdiğimiz bu dizi hem eğlenceli hikayesi hem de başarılı oyuncuları ile kısa sürede ilgi çekeceğe benziyor. Salı akşamları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Çocuk, Kadın, Ramo gibi dizilerle reyting yarışına girecek olan yapım, Türk seyircisinin özlem duyduğu güldürü dizisi boşluğunu doldurabilecek mi? Jet Sosyete'nin dijitale transfer olmasıyla birlikte komedi dizisi alanında geniş bir boşluğa düşen Türk televizyon sektörü, TRT 1 öncülüğünde yeniden fenomen bir yapım üretebilecek mi? Şüphesiz ki bu sorunun yanıtını Tutunamayanlar reytingleri açıklandıktan sonra birlikte göreceğiz.

Komedi alanında başarılı işlerde yer alan oyuncuların kadroda yer aldığı yapımda Doğu Demirkol stand-up gösterileri ve Ölümlü Dünya'daki performansı ile öne çıkarken Zafer Algöz yakın dönemde Kaçma Birader, AROG, Pek Yakında, Arif V 216, Karakomik Filmler, Ali Baba ve Yedi Cüceler gibi yapımlarda oynadı. Geniş Aile'deki performansıyla öne çıkan Bora Akkaş'a ek olarak Mahşeri Cümbüş'ün yıldızlarından Dilek Çelebi, Yahşi Cazibe'nin parlattığı Hande Katipoğlu, İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek, Çalgı Çengi yapımlarından tanıdığımız Şinasi Yurtsever ve Barış Yıldız da dizinin deneyimli güldürü oyuncuları arasında. Tutunamayanlar hangi mahallede çekiliyor, çekim yeri set nerede, adres ve konum soruları bu içerikte yanıt buldu. İstanbul Medya Akademisi ile Neden Film ortaklığında çekilen Tutunamayanlar'ın yönetmenleri arasında Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu yer alıyor. Dizinin senaryosunu ise Mustafa Karataş ve Osman Nail Doğan kaleme alıyor.tutunamayanlar hangi ilçede çekiliyor tutunamayanlar dizisi nerede çekiliyor tutunamayanlar çekimleri hangi mahallede yapılıyor tutunamayanlar çekim yeri neresi tutunamayanlar kitap kafe nerede tutunamayanlar dizisindeki ev hangi sokakta adres ve konum
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!