Tutunamayanlar Ayşe Gerçek Adı Tarık'ın Ablası Kimdir?

Tutunamayanlar Ayşe gerçek adı asıl ismi nedir hangi oyuncu oynuyor? Tutunamayanlar Tarık'ın ablası kimdir Yeliz Kuvancı kaç yaşında nereli?


Haber Tarihi : 07 Oca 2020 15:35

Geniş oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle büyük bir kitleye ulaşması beklenen TRT'nin yeni dizisinde Tutunamayanlar Ayşe rolünü kim canlandırıyor, hangi oyuncu oynuyor sorusu yanıtını buldu. Tutunamayanlar Tarık'ın ablası gerçek ismi Yeliz Kuvancı'dır. Turuncu saçlı kadın oyuncunun asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde oynadı gibi sorular da bu sayede yanıtını bulmuş oldu. tutunamayanlar ayşe gerçek adı tarığın ablası kimdir

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve dizide kendisi için en iyi işi bulmaya çalışan Tarık'ın ablası olarak izlediğimiz Ayşe karakteri, Tutunamayanlar'ın önemli isimlerinden biri. Psikoloji bölümünden mezun olan fakat yüksek lisans yapamayan Ayşe'nin içinde eğitime devam etme arzusu vardır. Psikolog Ayşe'nin en büyük hayallerinden biri de klinik psikolog olmak ve psikolojik desteğe ihtiyacı olan bireylere yardımcı olabilmektir. Fakat imkanlar, daha doğrusu imkansızlıklar onu bakıcı olarak çalışmaya itmiştir. Mahallenin varlıklı iş kadını Belgin'in çocuğunun bakıcısı olarak çalışan güzel karakterimiz geçimini buradan kazandığı para ile sağlamaya çalışır. Tutunamayanlar Tarık'ın Ablası Ayşe Kimdir?

tutunamayanlar ayşe kimdir yeliz kuvancı

Yukarıda da belirtildiği üzere Tutunamayanlar Ayşe karakterini Yeliz Kuvancı canlandırıyor. 32 yaşında olan güzel oyuncunun doğum tarihi 28 Şubat 1987'dir. 2010 senesinden beri pek çok popüler yapımda canlandırdığı karakteri başarılı bir şekilde oynayan Kuvancı, son dönemin dikkat çeken genç kadın oyuncularından biri. Tutunamayanlar Tarık'ın ablası Ayşe gerçek adı asıl ismi nedir sorusunun yanıtı olan Yeliz Kuvancı, İstanbul'da dünyaya gelmişti. Oyuncunun daha önce oynadığı yapımlar ise şunlar:

tutunamayanlar ayşe gerçek ismi

  • Öyle Bir Geçer Zaman ki - Kanal D - İnci Öğretmen
  • Seni Bana Yazmışlar - Zeynep
  • Böyle Bitmesin - TRT 1 - Nazlı
  • Kocamın Ailesi - Fox TV - Güneş
  • Hangimiz Sevmedik - TRT 1 - Itır

Uzun ömürlü ve geniş bir seyirci kitlesine hitap etmeyi başarmış çeşitli dizilerde rol alan Kuvancı, asıl çıkışını Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Erkan Petekkaya gibi isimlerin rol aldığı Öyle Bir Geçer Zaman ki'de yapmıştı. Kocamın Ailesi'nde başrol oyuncusu olarak yer alan Kuvancı, daha sonra TRT 1'de Can Yaman'la Hangimiz Sevmedik dizisinde başrolü paylaşmıştı.tutunamayanlar yeliz kuvancı hangi rolde tutunamayanlar tarığın ablası kimdir tutunamayanlar tarıkın ablası hangi oyuncu tutunamayanlar ayşe gerçek ismi tutunamayanlar psikolog ayşe kimdir
Galatasaray Yeni Malatya Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

16.02.2020 Galatasaray Yeni Malatya şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Malatya maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

NTV'de Levent Ertem'in Yerine Eren Güler Geçti

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki NTV'de önemli bir gelişme yaşandı. Levent Ertem'in yerine Eren Güler'in geçtiği öğrenildi.

Ankaragücü Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

15.02.2020 Ankaragücü Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Ankaragücü FB maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

14.02.2020 Başakşehir Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo'da

Kafa Radyo kadrosunu Ceyhun Yılmaz ile güçlendirdi.

Didem Ural Gücüm, Turkuvaz Medya'da Hangi Göreve Getirildi?

Turkuvaz Medya Grubu'nda önemli atama! Didem Ural Gücüm hangi göreve getirildi?

Şebnem Hoşgör, Milliyet'in Ankara Haber Müdürü Oldu

Demirören Medya Grubu'nda Rıdvan Tezel'den boşalan Ankara Haber Müdürü koltuğuna Şebnem Hoşgör getirildi.

Ferda Öngün Sözcü'den Ayrıldı mı?

Medya dünyasının önde gelen gazetelerinden Sözcü'nün Yazı İşleri Müdürü Ferda Öngün ile yollar ayrıldı mı?

Ayşe Vecihe Sözeri Lezzet Dergisi'nden Ayrıldı

Lezzet Dergisi'nin genel yayın yönetmenliği görevini üstlenen Ayşe Vecihe Sözeri, dergi ile yollarını ayırdı.

2020 Oscar Ödülleri'nde Kazananlar Belli Oldu

2020 Oscar Ödülleri'nde kazananlar belli oldu. 92. Akademi Ödülleri'nde hangi film ve oyuncular ödül aldı?

Kasımpaşa Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

09.02.2020 Kasımpaşa Galatasaray maçı şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda? Kasımpaşa GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Alanyaspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

08.02.2020 Fenerbahçe Alanyaspor maçı şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? FB Alanya maç linki canlı yayın nasıl izlenir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!