Tutunamayanlar Ayşe Gerçek Adı Tarık'ın Ablası Kimdir?

Tutunamayanlar Ayşe gerçek adı asıl ismi nedir hangi oyuncu oynuyor? Tutunamayanlar Tarık'ın ablası kimdir Yeliz Kuvancı kaç yaşında nereli?


Haber Tarihi : 07 Oca 2020 15:35

Geniş oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle büyük bir kitleye ulaşması beklenen TRT'nin yeni dizisinde Tutunamayanlar Ayşe rolünü kim canlandırıyor, hangi oyuncu oynuyor sorusu yanıtını buldu. Tutunamayanlar Tarık'ın ablası gerçek ismi Yeliz Kuvancı'dır. Turuncu saçlı kadın oyuncunun asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde oynadı gibi sorular da bu sayede yanıtını bulmuş oldu. tutunamayanlar ayşe gerçek adı tarığın ablası kimdir

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve dizide kendisi için en iyi işi bulmaya çalışan Tarık'ın ablası olarak izlediğimiz Ayşe karakteri, Tutunamayanlar'ın önemli isimlerinden biri. Psikoloji bölümünden mezun olan fakat yüksek lisans yapamayan Ayşe'nin içinde eğitime devam etme arzusu vardır. Psikolog Ayşe'nin en büyük hayallerinden biri de klinik psikolog olmak ve psikolojik desteğe ihtiyacı olan bireylere yardımcı olabilmektir. Fakat imkanlar, daha doğrusu imkansızlıklar onu bakıcı olarak çalışmaya itmiştir. Mahallenin varlıklı iş kadını Belgin'in çocuğunun bakıcısı olarak çalışan güzel karakterimiz geçimini buradan kazandığı para ile sağlamaya çalışır. Tutunamayanlar Tarık'ın Ablası Ayşe Kimdir?

tutunamayanlar ayşe kimdir yeliz kuvancı

Yukarıda da belirtildiği üzere Tutunamayanlar Ayşe karakterini Yeliz Kuvancı canlandırıyor. 32 yaşında olan güzel oyuncunun doğum tarihi 28 Şubat 1987'dir. 2010 senesinden beri pek çok popüler yapımda canlandırdığı karakteri başarılı bir şekilde oynayan Kuvancı, son dönemin dikkat çeken genç kadın oyuncularından biri. Tutunamayanlar Tarık'ın ablası Ayşe gerçek adı asıl ismi nedir sorusunun yanıtı olan Yeliz Kuvancı, İstanbul'da dünyaya gelmişti. Oyuncunun daha önce oynadığı yapımlar ise şunlar:

tutunamayanlar ayşe gerçek ismi

  • Öyle Bir Geçer Zaman ki - Kanal D - İnci Öğretmen
  • Seni Bana Yazmışlar - Zeynep
  • Böyle Bitmesin - TRT 1 - Nazlı
  • Kocamın Ailesi - Fox TV - Güneş
  • Hangimiz Sevmedik - TRT 1 - Itır

Uzun ömürlü ve geniş bir seyirci kitlesine hitap etmeyi başarmış çeşitli dizilerde rol alan Kuvancı, asıl çıkışını Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Erkan Petekkaya gibi isimlerin rol aldığı Öyle Bir Geçer Zaman ki'de yapmıştı. Kocamın Ailesi'nde başrol oyuncusu olarak yer alan Kuvancı, daha sonra TRT 1'de Can Yaman'la Hangimiz Sevmedik dizisinde başrolü paylaşmıştı.tutunamayanlar yeliz kuvancı hangi rolde tutunamayanlar tarığın ablası kimdir tutunamayanlar tarıkın ablası hangi oyuncu tutunamayanlar ayşe gerçek ismi tutunamayanlar psikolog ayşe kimdir
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!