Tutunamayanlar Belgin Gerçek Adı Hande Katipoğlu Kimdir?

Tutunamayanlar Belgin gerçek adı hangi oyuncu oynuyor kim canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız'ın ablası kimdir asıl ismi kaç yaşında nereli?


Haber Tarihi : 07 Oca 2020 17:52

Salı günlerinin yeni komedi dizisi Tutunamayanlar Belgin gerçek adı Hande Katipoğlu'dur. Sarışın karakter, hikayede zengin bir iş kadını olarak öne çıkıyor. Birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı kadrosu ve karakterleri ile dikkat çeken dizide Tutunamayanlar Belgin kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Her bölümü yaklaşık bir saat uzunluğunda olan dizide Tutunamayanlar Yağız'ın ablası, Barkın'ın annesi ve Ayşe'nin patronu olarak izlediğimiz Belgin kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? İşte bütün detaylar... tutunamayanlar belgin gerçek adı yağızın ablası kimdir hande katipoğlu

Eski dönemlerin ünlü bir magazin figürü olarak karşımıza çıkan Belgin, kardeşi Yağız ve biricik yavrusu Barkın ile birlikte kocaman bir malikanede yaşamını sürdürür. Oğlu Barkın'a bakıcılık yapması için psikoloji mezunu Ayşe'yi işe alan Belgin, sarı saçları, şımarık tavırları ve zaman zaman da eğlenceli yönleriyle hikayede dikkatleri üzerine toplamayı başarır. En büyük tutkusu tekrar gündeme gelmek ve herkesin ilgi odağı olmak olan Belgin, dönem dönem Tarık'la birlikte girişimlerde bulunur. İş kadını kimliği başarılı olacak mıdır, kurnaz karakterimiz geçmiş günlerindeki şöhretine kavuşacak mıdır?

Tutunamayanlar Dizisinde Belgin Kimdir?

tutunamayanlar belgin kimdir hande katipoğlu kaç yaşında nereli

Başrolde Doğu Demirkol, Ece Çeşimoğlu, Zafer Algöz, Barış Yıldız gibi isimlerin yer aldığı ekranların sevilen dizisinde Tutunamayanlar Belgin gerçek adı Hande Katipoğlu'dur. Yağız'ın ablası, kız kardeşi olarak karşımıza çıkan bu karaktere can veren Katipoğlu şu anda 37 yaşında. Güzel oyuncunun doğum tarihi ise 13 Mart 1982'dir. 2003 senesinden beri çeşitli televizyon dizileri ve sinema filmlerinde boy gösteren ünlü oyuncu, sunucu kimliğiyle de tanınıyor. TV dünyasında Bambaşka Biri adlı programda sunuculuk yaparak beğeni toplayan Katipoğlu, asıl ününü ise Hakan Yılmaz ve Aslıhan Gürbüz'le başrolü paylaştığı Yahşi Cazibe'de can verdiği Simge karakteriyle kazandı. Çakallarla Dans serisindeki performansıyla komedi sinemasında başarılı bir performans sergileyen Katipoğlu'nun yakın dönemde rol aldığı yapımlar şu şekilde: tutunamayanlar belgin gerçek ismi barkının annesi hangi oyuncu

Hareket Sekiz

Jet Sosyete - Ela - TV8

Hababam Sınıfı Yeniden

Çakallarla Dans 5 - Tavşan Zeynep

Ağlak Arif - Mualla

Görevimiz Tatil - Hande

Dostlar Mahallesi - Füsun

Bilfen Kolejinden mezun olduktan sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde yüksek eğitim hayatına başlamış; ancak, yalnızca bir yıl sonra eğitimini yarım bırakarak İstanbul'a dönmüş ve TÜRVAK Sinema/TV Eğitim Merkezi Sunuculuk Bölümü'nden mezun olmuştur.tutunamayanlar dizisinde belgin kimdir tutunamayanlar belgin gerçek ismi hande katipoğlu tutunamayanlar'da hangi rolde tutunamayanlar yağızın ablası hangi oyuncu tutunamayanlar sarışın kadın kimdir
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!