Tutunamayanlar Belgin Gerçek Adı Hande Katipoğlu Kimdir?

Tutunamayanlar Belgin gerçek adı hangi oyuncu oynuyor kim canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız'ın ablası kimdir asıl ismi kaç yaşında nereli?


Haber Tarihi : 07 Oca 2020 17:52

Salı günlerinin yeni komedi dizisi Tutunamayanlar Belgin gerçek adı Hande Katipoğlu'dur. Sarışın karakter, hikayede zengin bir iş kadını olarak öne çıkıyor. Birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı kadrosu ve karakterleri ile dikkat çeken dizide Tutunamayanlar Belgin kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Her bölümü yaklaşık bir saat uzunluğunda olan dizide Tutunamayanlar Yağız'ın ablası, Barkın'ın annesi ve Ayşe'nin patronu olarak izlediğimiz Belgin kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? İşte bütün detaylar... tutunamayanlar belgin gerçek adı yağızın ablası kimdir hande katipoğlu

Eski dönemlerin ünlü bir magazin figürü olarak karşımıza çıkan Belgin, kardeşi Yağız ve biricik yavrusu Barkın ile birlikte kocaman bir malikanede yaşamını sürdürür. Oğlu Barkın'a bakıcılık yapması için psikoloji mezunu Ayşe'yi işe alan Belgin, sarı saçları, şımarık tavırları ve zaman zaman da eğlenceli yönleriyle hikayede dikkatleri üzerine toplamayı başarır. En büyük tutkusu tekrar gündeme gelmek ve herkesin ilgi odağı olmak olan Belgin, dönem dönem Tarık'la birlikte girişimlerde bulunur. İş kadını kimliği başarılı olacak mıdır, kurnaz karakterimiz geçmiş günlerindeki şöhretine kavuşacak mıdır?

Tutunamayanlar Dizisinde Belgin Kimdir?

tutunamayanlar belgin kimdir hande katipoğlu kaç yaşında nereli

Başrolde Doğu Demirkol, Ece Çeşimoğlu, Zafer Algöz, Barış Yıldız gibi isimlerin yer aldığı ekranların sevilen dizisinde Tutunamayanlar Belgin gerçek adı Hande Katipoğlu'dur. Yağız'ın ablası, kız kardeşi olarak karşımıza çıkan bu karaktere can veren Katipoğlu şu anda 37 yaşında. Güzel oyuncunun doğum tarihi ise 13 Mart 1982'dir. 2003 senesinden beri çeşitli televizyon dizileri ve sinema filmlerinde boy gösteren ünlü oyuncu, sunucu kimliğiyle de tanınıyor. TV dünyasında Bambaşka Biri adlı programda sunuculuk yaparak beğeni toplayan Katipoğlu, asıl ününü ise Hakan Yılmaz ve Aslıhan Gürbüz'le başrolü paylaştığı Yahşi Cazibe'de can verdiği Simge karakteriyle kazandı. Çakallarla Dans serisindeki performansıyla komedi sinemasında başarılı bir performans sergileyen Katipoğlu'nun yakın dönemde rol aldığı yapımlar şu şekilde: tutunamayanlar belgin gerçek ismi barkının annesi hangi oyuncu

Hareket Sekiz

Jet Sosyete - Ela - TV8

Hababam Sınıfı Yeniden

Çakallarla Dans 5 - Tavşan Zeynep

Ağlak Arif - Mualla

Görevimiz Tatil - Hande

Dostlar Mahallesi - Füsun

Bilfen Kolejinden mezun olduktan sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde yüksek eğitim hayatına başlamış; ancak, yalnızca bir yıl sonra eğitimini yarım bırakarak İstanbul'a dönmüş ve TÜRVAK Sinema/TV Eğitim Merkezi Sunuculuk Bölümü'nden mezun olmuştur.tutunamayanlar dizisinde belgin kimdir tutunamayanlar belgin gerçek ismi hande katipoğlu tutunamayanlar'da hangi rolde tutunamayanlar yağızın ablası hangi oyuncu tutunamayanlar sarışın kadın kimdir
Galatasaray Yeni Malatya Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

16.02.2020 Galatasaray Yeni Malatya şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Malatya maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

NTV'de Levent Ertem'in Yerine Eren Güler Geçti

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki NTV'de önemli bir gelişme yaşandı. Levent Ertem'in yerine Eren Güler'in geçtiği öğrenildi.

Ankaragücü Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

15.02.2020 Ankaragücü Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Ankaragücü FB maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

14.02.2020 Başakşehir Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo'da

Kafa Radyo kadrosunu Ceyhun Yılmaz ile güçlendirdi.

Didem Ural Gücüm, Turkuvaz Medya'da Hangi Göreve Getirildi?

Turkuvaz Medya Grubu'nda önemli atama! Didem Ural Gücüm hangi göreve getirildi?

Şebnem Hoşgör, Milliyet'in Ankara Haber Müdürü Oldu

Demirören Medya Grubu'nda Rıdvan Tezel'den boşalan Ankara Haber Müdürü koltuğuna Şebnem Hoşgör getirildi.

Ferda Öngün Sözcü'den Ayrıldı mı?

Medya dünyasının önde gelen gazetelerinden Sözcü'nün Yazı İşleri Müdürü Ferda Öngün ile yollar ayrıldı mı?

Ayşe Vecihe Sözeri Lezzet Dergisi'nden Ayrıldı

Lezzet Dergisi'nin genel yayın yönetmenliği görevini üstlenen Ayşe Vecihe Sözeri, dergi ile yollarını ayırdı.

2020 Oscar Ödülleri'nde Kazananlar Belli Oldu

2020 Oscar Ödülleri'nde kazananlar belli oldu. 92. Akademi Ödülleri'nde hangi film ve oyuncular ödül aldı?

Kasımpaşa Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

09.02.2020 Kasımpaşa Galatasaray maçı şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda? Kasımpaşa GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Alanyaspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

08.02.2020 Fenerbahçe Alanyaspor maçı şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? FB Alanya maç linki canlı yayın nasıl izlenir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!