Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?


Haber Tarihi : 12 Oca 2020 19:20 Son Düzenlenme Tarihi : 12 Oca 2020 21:31

Son zamanların sevilen genç komedyenlerinden Doğu Demirkol'un Ece Çeşmioğlu ile birlikte başrolde yer aldığı dizinin önemli karakterlerinden Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir sorusunun yanıtı belli oldu. Kadrosunda birçok sevilen oyuncunun yer aldığı dizide Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı Barış Yıldız'dır. Edebi kişiliği, yazar kimliği ile mahallenin dikkat çeken karakterlerinden biri olan Lütfü, Tarık'ın da abi diye seslendiği yakın arkadaşlarından biridir. Sevimli halleri, mücadeleci tavrı ve eğlenceli yönleriyle ilgileri ilk bölümden itibaren üzerinde toplamayı başaran Tutunamayanlar Lütfü asıl ismi nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, kaç yaşında, nereli, karakteri hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor gibi tüm soruların yanıtlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. tutunamayanlar şair lütfü gerçek adı lütfü kimdir hangi oyuncu

Her zaman büyük bir şair olma hayaliyle yanıp tutuşan Lütfü, bugüne kadar kaleme aldığı bütün şiirlerini tek bir kitapta toplamış olsa da henüz hiç kimse bu kitabı satın almamıştır. Mahalledeki kitap kafede de satışa sunulan bu kitapla ilgili Lütfü'nün en büyük merakı ne zaman satılacağıdır. Edebiyattan para kazanamayan ve annesinin memleketten göndermiş olduğu ürünler ve harçlıklarla hayatını sürdürmeye çalışan Şair Lütfü, bir yandan İlham Perisi İlhan'ın kendisine destek vermesini beklerken diğer taraftan Tarık ile birlikte yeni iş girişimlerinde bulunarak başarılı olmaya çalışır. Tutunamayanlar Şair Lütfü Kimdir?

tutunamayanlar lütfü gerçek adı şair kimdir barış yıldız

Tutunamayanlar Şair Lütfü gerçek ismi Barış Yıldız'dır. Son dönem komedi yapımlarının aranan yüzlerinden biri olan Barış Yıldız, asıl büyük çıkışını İşler Güçler dizisinde canlandırdığı Senarist Tekin karakteriyle yakalamıştı. Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz üçlüsü ve diğer oyuncularla iyi bir kimya yakalayan Yıldız, aynı zamanda bu ekibin çektiği diğer projeler arasında yer alan Düğün Dernek, Kardeş Payı, Çalgı Çengi İkimiz gibi işlerde de yer almıştı. 17 Eylül 1982 tarihinde hayata gözlerini açan İstanbul doğumlu Barış Yıldız, şu an 37 yaşında. Aliye, Benim Annem Bir Melek, Ah İstanbul, Mutlu Aile Defteri, Peri Tozu, Okul, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, Feride, Familya gibi yapımlarda da oynadı.

tutunamayanlar şair lütfü kimdir hangi oyuncu canlandırıyor

Kardeş Payı dizisinde hayat verdiği Mafya Barış karakteri ise Türk dizi tarihine geçti. Dizideki mafya tipleri öylesine sevildi ki yapım ekibi bir ara mafyalar için spin-off çekmeyi bile düşünmüştü. Selçuk Aydemir'le kimyası tutan oyunculardan biri olan Barış Yıldız, bu sefer senaryosu ve yönetimi Aydemir'e ait olmayan bir absürt komedi ile ekranda izleyici karşısına çıktı ve can verdiği rol ile yine izleyenin kalbine girmeyi başardı.barış yıldız tutunamayanlar dizisinde hangi rolde tutunamayanlar şair lütfü gerçek adı tutunamayanlar şair lütfü hangi oyuncu tutunamayanlar lütfü kimdir
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!