Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 12 Oca 2020 19:58 Son Düzenlenme Tarihi : 12 Oca 2020 21:30

Apartman formunda inşa edilmiş bir eğitim kurumu olan Cihangir Üniversitesi'nin sahibi olarak karşımıza çıkan Tutunamayanlar Hicabi kimdir sorusunun yanıtı belli oldu. Buna göre Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı Şinasi Yurtsever'dir. Profesör Doktor unvanına sahip olmasına rağmen küçük bir apartmanda kendi soyadıyla bir üniversite kuran ve başına adeta bela alan karakter, hem modern eğitim düzenine bir gönderme olarak hem de hikayeye eğlence katarak dizinin önemli isimlerinden biri olmayı başardı. Tutunamayanlar Hicabi asıl ismi, hangi oyuncu canlandırıyor, nereli, daha önce oynadığı diziler ve filmler nelerdir, kim oynuyor, kaç yaşında gibi soruların detaylarına hemen aşağıdan ulaşmak mümkün. tutunamayanlar hicabi gerçek adı kimdir şinasi yurtsever

50'li yaşlarında üst düzey bir akademisyen olan Hicabi Cihangir, mahallede üç katlı bir apartmanın içinde kurmuş olduğu Özel Cihangir Üniversitesi'nin hem sahibi hem de rektörü. Öğrencilerine yerine getiremeyeceği vaatler veren Hicabi, açmış olduğu okulun kar etmesi için elinden geleni yapar. Tam anlamıyla ufak hesapların adamı olan, parayı seven ve ona ulaşmak için elinden gelen her şeyi yapacak olan Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı nedir sorusuna hemen aşağıda yanıt verelim. Tutunamayanlar Hicabi Kimdir?

tutunamayanlar hicabi cihangir gerçek adı hoca kimdir üniversite sahibi

Dizide bu rolü Şinasi Yurtsever canlandırıyor. Son dönemlerin sevilen güldürü oyuncularından biri olan Yurtsever, Çalgı Çengi adlı filmde Selçuk Aydemir, Ahmet Kural ve Murat Cemcir üçlüsü ile birlikte çalışmaya başlamış, daha sonra İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek gibi yapımlarda da bu üçlü ile birlikte eğlenceli işlerde beraber olmuştu. FOX TV'de ekrana gelen İlk Buluşma adlı şaka programında Sinan Çalışkanoğlu ile birlikte sunucu olarak görev alan Yurtsever şu an 46 yaşında. Ünlü oyuncunun doğum tarihi ise 16 Temmuz 1973. Nereli diye merak ediyorsanız Yurtsever'in memleketinin Erzincan olduğunu söyleyebiliriz. Can verdiği Yapımcı Hakkı ve Büyük Hilmi gibi karakterlerle Türk dizi tarihinin unutulmaz tiplemelerine can veren Yurtsever'in rol aldığı diğer yapımlar ise şu şekilde:

tutunamayanlar hicabi kimdir hangi oyuncu canlandırıyor şinasi yurtsever

 • Bir Bulut Olsam
 • Avrupa Yakası
 • Ayışığı
 • Ramazan Güzeldir
 • Aşk ve Ceza
 • Hokkabaz
 • Vavien
 • Geniş Aile Her Türlü
 • Olur Olur
 • Dengi Dengine
 • Hadi İnşallah
 • Yabancı Damat
 • Kınalı Kar


tutunamayanlar hicabi kimdir tutunamayanlar hicabi cihangir asıl ismi tutunamayanlar hicabi gerçek adı nedir tutunamayanlar dizisinde şinasi yurtsever hangi rolde tutunamayanlar hicabi karakterini kim canlandırıyor
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!