Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 12 Oca 2020 21:28

TRT ekranlarında salı akşamları izleyici karşısına yeni bölümleri ile çıkan dizide Tutunamayanlar Yağız kimdir sorusunun yanıtı belli oldu. Zengin olmasına rağmen fakirlere özenen tavrı ile dikkat çeken Tutunamayanlar Yağız gerçek adı Bora Akkaş'dır. Eski bir magazin figürü olarak karşımıza çıkan Belgin'in kardeşi olarak izlediğimiz bu tipleme, dizinin birinci bölümüyle birlikte sosyal medyanın en çok konuşulanlarından biri oldu. Tutunamayanlar Yağız'ı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Tutunamayanlar Yağız asıl ismi nedir, kaç yaşında ve nereli gibi bütün soruların cevapları hemen aşağıda sizler için sıralandı. tutunamayanlar yağız gerçek adı belginin kardeşi kimdir

Tarık'ın mahalleden arkadaşı olan ve uzun süredir aynı bölgede ikamet eden Yağız, Belgin'in kardeşi olan zengin bir karakter olarak izleyici karşısına çıktı. Çocukluktan beri fakirlerin hayatına özenen, onlar gibi yaşamak isteyen Yağız, zenginlerin alışkanlıklarından hoşlanmaz hatta bazı zamanlar onların kötü insanlar olduğunu düşünür. Bunu da dışarıda ya da zenginlerin içinde dile getirmekten çekinmez. Yağız'ın dönüm noktası ise Tarık'ın ilk görüşte aşık olduğu İrem'i görmesi olacak. İlerleyen bölümlerde İrem için Tarık ile karşı karşıya gelecek olan Tutunamayanlar Yağız gerçek adı nedir sorusunun yanıtına bakalım. Tutunamayanlar Yağız Kimdir?

tutunamayanlar yağız kimdir zengin çocuk kaç yaşında nereli

Dizide bu karaktere can veren oyuncu Bora Akkaş'tır. İstanbul doğumlu olan 29 yaşındaki genç oyuncu 12 Ekim 1990 tarihinde dünyaya geldi. Geniş Aile dizisinde can verdiği "ergen gerisi" Zekai rolüyle büyük bir başarı elde eden Bora Akkaş, şehir tiyatrolarında eğitim aldıktan sonra ilk oyunculuk deneyimini Gönlümdeki Köşk Olmazsa adlı filmde gerçekleştirdi. Bu yapımda sergilediği performans ile Altın Portakal ödülü almayı başaran Belgin'in kardeşi Tutunamayanlar Yağız gerçek ismi Bora Akkaş, müzisyen kimliğiyle de tanınıyor. Kendisi gibi oyuncu olan Seda Türkmen ile iki senelik bir evlilik yaşayan Bora Akkaş, pek çok dizide ve sinema filminde başarılı bir şekilde yer aldı.

tutunamayanlar yağız gerçek adı belginin kardeşi hangi oyuncu bora akkaş

Akkaş'ın daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında şu yapımlar bulunuyor:

 • Unutma Beni
 • Geniş Aile
 • Annem Uyurken
 • Herşey Yolunda Merkez
 • Yüksek Giriş
 • Boynu Bükükler
 • Bebek İşi
 • Çifte Saadet
 • Ruhumun Aynası
 • Aslan Ailem
 • Kurşun
 • Çalgı Çengi
 • Öğrenci İşleri
 • Annemin Yarası
 • Kocan Kadar Konuş
 • Taş Mektep
 • Yavuz
 • Memleket Meselesi
 • Adab-ı Muaşeret


tutunamayanlar yağız kimdir tutunamayanlar belginin kardeşi hangi oyuncu tutunamayanlar yağız gerçek ismi tutunamayanlar dizisinde bora akkaş hangi rolde
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!