Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 12 Oca 2020 21:28

TRT ekranlarında salı akşamları izleyici karşısına yeni bölümleri ile çıkan dizide Tutunamayanlar Yağız kimdir sorusunun yanıtı belli oldu. Zengin olmasına rağmen fakirlere özenen tavrı ile dikkat çeken Tutunamayanlar Yağız gerçek adı Bora Akkaş'dır. Eski bir magazin figürü olarak karşımıza çıkan Belgin'in kardeşi olarak izlediğimiz bu tipleme, dizinin birinci bölümüyle birlikte sosyal medyanın en çok konuşulanlarından biri oldu. Tutunamayanlar Yağız'ı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Tutunamayanlar Yağız asıl ismi nedir, kaç yaşında ve nereli gibi bütün soruların cevapları hemen aşağıda sizler için sıralandı. tutunamayanlar yağız gerçek adı belginin kardeşi kimdir

Tarık'ın mahalleden arkadaşı olan ve uzun süredir aynı bölgede ikamet eden Yağız, Belgin'in kardeşi olan zengin bir karakter olarak izleyici karşısına çıktı. Çocukluktan beri fakirlerin hayatına özenen, onlar gibi yaşamak isteyen Yağız, zenginlerin alışkanlıklarından hoşlanmaz hatta bazı zamanlar onların kötü insanlar olduğunu düşünür. Bunu da dışarıda ya da zenginlerin içinde dile getirmekten çekinmez. Yağız'ın dönüm noktası ise Tarık'ın ilk görüşte aşık olduğu İrem'i görmesi olacak. İlerleyen bölümlerde İrem için Tarık ile karşı karşıya gelecek olan Tutunamayanlar Yağız gerçek adı nedir sorusunun yanıtına bakalım. Tutunamayanlar Yağız Kimdir?

tutunamayanlar yağız kimdir zengin çocuk kaç yaşında nereli

Dizide bu karaktere can veren oyuncu Bora Akkaş'tır. İstanbul doğumlu olan 29 yaşındaki genç oyuncu 12 Ekim 1990 tarihinde dünyaya geldi. Geniş Aile dizisinde can verdiği "ergen gerisi" Zekai rolüyle büyük bir başarı elde eden Bora Akkaş, şehir tiyatrolarında eğitim aldıktan sonra ilk oyunculuk deneyimini Gönlümdeki Köşk Olmazsa adlı filmde gerçekleştirdi. Bu yapımda sergilediği performans ile Altın Portakal ödülü almayı başaran Belgin'in kardeşi Tutunamayanlar Yağız gerçek ismi Bora Akkaş, müzisyen kimliğiyle de tanınıyor. Kendisi gibi oyuncu olan Seda Türkmen ile iki senelik bir evlilik yaşayan Bora Akkaş, pek çok dizide ve sinema filminde başarılı bir şekilde yer aldı.

tutunamayanlar yağız gerçek adı belginin kardeşi hangi oyuncu bora akkaş

Akkaş'ın daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında şu yapımlar bulunuyor:

 • Unutma Beni
 • Geniş Aile
 • Annem Uyurken
 • Herşey Yolunda Merkez
 • Yüksek Giriş
 • Boynu Bükükler
 • Bebek İşi
 • Çifte Saadet
 • Ruhumun Aynası
 • Aslan Ailem
 • Kurşun
 • Çalgı Çengi
 • Öğrenci İşleri
 • Annemin Yarası
 • Kocan Kadar Konuş
 • Taş Mektep
 • Yavuz
 • Memleket Meselesi
 • Adab-ı Muaşeret


tutunamayanlar yağız kimdir tutunamayanlar belginin kardeşi hangi oyuncu tutunamayanlar yağız gerçek ismi tutunamayanlar dizisinde bora akkaş hangi rolde
Sporting Lizbon Başakşehir Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

20.02.2020 Sporting Lizbon Başakşehir maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda? Sporting Başakşehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Galatasaray Yeni Malatya Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

16.02.2020 Galatasaray Yeni Malatya şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Malatya maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

NTV'de Levent Ertem'in Yerine Eren Güler Geçti

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki NTV'de önemli bir gelişme yaşandı. Levent Ertem'in yerine Eren Güler'in geçtiği öğrenildi.

Ankaragücü Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

15.02.2020 Ankaragücü Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Ankaragücü FB maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

14.02.2020 Başakşehir Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo'da

Kafa Radyo kadrosunu Ceyhun Yılmaz ile güçlendirdi.

Didem Ural Gücüm, Turkuvaz Medya'da Hangi Göreve Getirildi?

Turkuvaz Medya Grubu'nda önemli atama! Didem Ural Gücüm hangi göreve getirildi?

Şebnem Hoşgör, Milliyet'in Ankara Haber Müdürü Oldu

Demirören Medya Grubu'nda Rıdvan Tezel'den boşalan Ankara Haber Müdürü koltuğuna Şebnem Hoşgör getirildi.

Ferda Öngün Sözcü'den Ayrıldı mı?

Medya dünyasının önde gelen gazetelerinden Sözcü'nün Yazı İşleri Müdürü Ferda Öngün ile yollar ayrıldı mı?

Ayşe Vecihe Sözeri Lezzet Dergisi'nden Ayrıldı

Lezzet Dergisi'nin genel yayın yönetmenliği görevini üstlenen Ayşe Vecihe Sözeri, dergi ile yollarını ayırdı.

2020 Oscar Ödülleri'nde Kazananlar Belli Oldu

2020 Oscar Ödülleri'nde kazananlar belli oldu. 92. Akademi Ödülleri'nde hangi film ve oyuncular ödül aldı?

Kasımpaşa Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

09.02.2020 Kasımpaşa Galatasaray maçı şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda? Kasımpaşa GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!