Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 13 Oca 2020 14:04

Zafer Algöz, Asuman Dabak gibi deneyimli oyuncuların yer aldığı TRT'nin salı akşamları izleyenlerle buluşan yapımında Tutunamayanlar Eylem kimdir sorusunun yanıtı oyuncu kadrosunun netleşmesiyle birlikte belli oldu. Buna göre Tutunamayanlar Eylem gerçek adı Dilhan Naz Özgülüş'dür. Kafede çalışan kız olarak karşımıza çıkan ve ilerleyen bölümlerde İrem'in arkadaşı olarak izleyeceğimiz bu karakter, genç ve idealleri uğruna çalışmayı seven bir kızdır. Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu'nun başrol olduğu yapımda Tutunamayanlar Eylem asıl ismi nedir, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler nelerdir, nereli gibi tüm soruların yanıtlarını sizlerle buluşturuyoruz. tutunamayanlar eylem gerçek adı kimdir

Mahalledeki Kitap Kafe'de çalışan Eylem, sürpriz bir şekilde Tarık'ın hayatına giren İrem'in ev arkadaşı olacak. Asla hiç kimseye minnet etmeyen bir karaktere sahip olan genç kızımız hiçbir zaman haksızlık karşısında suskun kalamaz. Eylem ve Tarık'ın birbirine olan ilgisi konusunda önemli bir sırdaş olacak olan Eylem, yetimhanede büyümüştür. Hikmet ve Nurdagül'ün yanında çalışırken bir anda bu iki güzel insan onu kendi kızları gibi benimsemiş ve bağrına basmıştır. Devrimci ve sosyalist bir ruha sahip olan Eylem'in cinsiyet eşitliği odağındaki söylemleri de dikkat çekiyor. Tutunamayanlar Eylem gerçek adı nedir sorusuna hemen cevap verelim. Tutunamayanlar Eylem Kimdir?

tutunamayanlar eylem kimdir dilhan naz özgülüş

Salı günlerinin ilgiyle izlenen absürt komedi dizisinde bu karaktere Dilhan Naz Özgülüş can veriyor. İstanbul doğumlu olan genç ve güzel oyuncunun doğum tarihi 4 Eylül 1990'dır. İstanbul'da yer alan Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı'ndan 2015 yılında mezun olan Dilhan Naz Özgülüş Sabıkalı Kalpler ve Blu adlı tiyatro oyunlarında performans sergiledi. Yakın zamanda HSBC ve LC Waikiki reklamlarında da boy gösteren başarılı oyuncuyu Kanal D'nin ekran fenomeni olan Aşk-ı Memnu dizisinde ve FOX TV'de yayınlanan Deli Gönül ile Show TV'de ekrana gelen Şehrin Melekleri adlı yapımlarda da izledik.

tutunamayanlar eylem gerçek adı dilhan naz özgülüş

Tutunamayanlar dizisi ile birlikte ön plana çıkması beklenen genç aktris, dizide önemli bir karaktere hayat veriyor. Hikayede çok kritik bir yere sahip olan Eylem karakteri, Doğu Demirkol'un can verdiği Tarık ve Ece Çeşmioğlu'nun canlandırdığı İrem karakterinin yakınında yer alır. Ayrıca Barış Yıldız tarafından canlandırılan Şair Lütfü'nün de yakın arkadaşı olduğu için ona edebiyat yolculuğu ile ilgili çeşitli tavsiyeler verir. Ailesiz bir şekilde büyümek durumunda kalan bu genç kız, güçlü duruşuyla herkesi kendine hayran bırakır.tutunamayanlar eylem kimdir dilhan naz özgülüş tutunamayanlar dizisinde hangi rolde tutunamayanlar eylem gerçek adı nedir tutunamayanlar eylem rolünü kim canlandırıyor
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!