Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 13 Oca 2020 21:34

Leyla ile Mecnun'dan sonra yeni bir absürt komedi dizisini izleyenlerle buluşturan TRT 1'in yeni yapımında Tutunamayanlar İrem kimdir sorusu nihayet yanıtını buldu. Kadrosu açıklanan dizide Tutunamayanlar İrem gerçek adı Ece Çeşmioğlu'dur. İlerleyen bölümlerde Tarık'ın sevgilsi olarak da seyredeceğimiz Vedat'ın kızı, zengin olmasına rağmen tüm varlığını kaybeden sarışın genç kızı hangi oyuncunun canlandırıyor olduğu belli oldu. Salı akşamları yayınlanan dizide Tutunamayanlar İrem asıl ismi, kim oynuyor, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

tutunamayanlar irem gerçek adı ece çeşmioğlu kimdir kaç yaşında nereli

Varlıklı bir ailede dünyaya gelen fakat babası her şeyini kaybettikten sonra koca İstanbul'da bir başına kalan İrem, kendine iyi bir hayat kurma peşindedir. Sürekli iş görüşmelerine katılan genç ve güzel kadın, Doğu Demirkol'un can verdiği Tarık karakteriyle de bir mülakat esnasında tanışır. Kalacak yeri olmadığı için Tarık onu mahalleye davet eder, o da Eylem'in ev arkadaşı olarak yeni yerini bulur. Başarılı, iş deneyimi olan, kalifiye bir genç kız olduğunu her hareketiyle ispatlayan İrem, aynı zamanda bir şiir sevdalısıdır. Sarı saçları, sevimli yüzü ve eğlenceli halleriyle ön plana çıkan karakterin ilerleyen bölümlerde Tarık'la nasıl bir ilişkiye sahip olacağı büyük merak konusu. Peki, Tutunamayanlar İrem gerçek adı nedir, asıl ismi ve karakteri hangi oyuncu canlandırıyor sorularının yanıtına geçelim. Tutunamayanlar İrem Kimdir?

tutunamayanlar irem kimdir hangi oyuncu gerçek ismi

Dizide İrem rolünü Ece Çeşmioğlu canlandırıyor. Senelerdir Türk televizyon dizilerinde yer alan genç oyuncu ile ilgili pek çok seyirci kaç yaşında olduğunu merak ediyor. 29 yaşında olan güzel oyuncu, 26 Kasım 1990 doğumlu olmasına rağmen 2002'den beri aktif olarak oyunculuk yapıyor. Emre Kınay ve İclal Aydın'ın başrolde yer aldığı Star TV'nin aile dizisi İki Aile'de can verdiği Ceren rolüyle tanımaya başlayan başarılı oyuncu daha önce Çocuklar Duymasın'da da rol aldı. Son olarak Star TV'nin askeri dizisi Söz'de de yer alan Ece Çeşmioğlu, bu yapımda ise Melisa Yılmaz karakterine can vermişti. 2015 sezonunda Kanal D'de yaz sezonunda ekrana gelen dram dizisi Yaz'ın Öyküsü'nde Yaz rolünü canlandıran Tutunamayanlar İrem gerçek adı Ece Çeşmioğlu'nun daha önce oynadığı diziler ve filmler şu şekildedir: tutunamayanlar irem gerçek adı

 • Çocuklar Duymasın
 • Çocuğun Var Derdin Var
 • Nehir
 • Gümüş
 • İki Aile
 • Eyvah Halam
 • Firar
 • Öyle Bir Geçer Zaman ki
 • Yaz'ın Öyküsü
 • Kalbim Yangın Yeri
 • Muhteşem Yüzyıl Kösem
 • Yüz Yüze
 • Yuvamdaki Düşman
 • Söz


tutunamayanlar başroldeki sarışın kız kimdir tutunamayanlar dizisinde irem'i kim oynuyor ece çeşmioğlu tutunamayanlar'da hangi rolde tutunamayanlar irem kimdir tutunamayanlar irem gerçek adı tutunamayanlar irem asıl ismi
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!