ÖZEL HABER

Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?


Haber Tarihi : 14 Oca 2020 17:19 Son Düzenlenme Tarihi : 15 Oca 2020 10:10

Bu sayfada Show TV'de yayınlanan 'Ramo' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Ramo reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Ramo dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

ramo reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Ramo 14 Ocak 2020 Salı günü Total'de 3. oldu. Dizi 7,03 reyting, 14,92 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 4. oldu. Dizi 6,27 reyting, 13,90 share aldı. Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Ramo 21 Ocak 2020 Salı günü Total'de ???. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

ramo reyting sonuçları

Show TV ekranlarında birinci bölümü ile 14 Ocak 2020 Salı akşamı ilk bölümüyle saat 20'de seyirciye merhaba diyen Ramo reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Ramo reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. BKM imzasıyla ekrana gelecek olan, oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu Ramo dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

ramo reyting sonuçları ne kadar izlendi

Ramo dizisinin konusu:

Ramo ve ailesi, Adana’da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşarlar. Cesareti ve zekâsıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo’dur. Gözükara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir. Ramo, çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir. Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar. Bu yolda Ramo’yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel’dir. Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır zira. Ramo tüm aksiliklere rağmen hedefine doğru adım adım ilerlerken, en yakın arkaşı Boz’un yaptığı bir hata tüm planlarını alt üst eder.Can dostunun yaptığı hata yüzünden, Ramo hayatının en zor kararıyla karşı karşıyla kalacaktır. Bu öyküyü ekrana taşıyacak olan Ramo reytingleri nasıl, dizi ne kadar izlendi, reyting sonuçları ne durumda?

Oyuncular Hakkında:

1979 senesinde Konya'da dünyaya gelen Murat Yıldırım, en son ATV'nin fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster sunucusu olarak görev alıyordu. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde makine mühendisliği bölümünü bitiren yakışıklı oyuncu, bu okulda amatör olarak tiyatro çalışmaları yaptı. 2004 senesinde Kadir İnanır'ın başrol olduğu Bütün Çocuklarım adlı televizyon dizisiyle ekran yolculuğuna başlayan Yıldırım, daha sonra Asi, Fırtına, Aşk ve Ceza, Suskunlar gibi çeşitli yapımlarda rol aldı. Murat Yıldırım'ın yeni dizisi Ramo reyting sonuçları nasıl, dizi kaçıncı oldu, izleme oranı ve reytingleri ile ilgili son durum.

1992 senesinde dünyaya gelen 27 yaşındaki güzel oyuncu Esra Bilgiç ise geçtiğimiz yıl ünlü futbolcu Gökhan Töre ile evlenmişti. İlk dizisi Diriliş Ertuğrul'da can verdiği Halime Sultan karakteri ile milyonların kalbini fethetmeyi başaran Esra Bilgiç, Ankara Yenimahalle'de dünyaya geldi. 2011 yılında Ankara'da yer alan Bilkent Üniversitesi'nde uluslararası ilişkiler bölümünü kazanan Bilgiç, Londra'da drama ve ses eğitimi de aldı. Esra Bilgiç, Bir Umut Yeter ve Adanış Kutsal Kavga gibi yapımlarda da boy gösterdi.ramo dizisi reytingleri ramo reyting sonuçları ramo reyting karnesi ramo ne kadar izlendi ramo reytinglerde kaçıncı oldu
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!