ÖZEL HABER

Babil Reytingleri

Star dizisi Babil reytinglerde kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı. Babil reytingleri rating sonuçları nasıl? Sıralaması ne durumda?


Haber Tarihi : 25 Oca 2020 12:52 Son Düzenlenme Tarihi : 25 Oca 2020 14:55

Bu sayfada Star TV'de yayınlanan 'Babil' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Babil reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Babil dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

babil reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Babil 17 Ocak 2020 Salı günü Total'de 7. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 1. oldu. 2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Babil 24 Ocak 2020 Cuma günü Total'de 7. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 1. oldu.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

3. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Babil 31 Ocak 2020 Cuma günü Total'de ???. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

babil reyting sonuçları

Doğuş Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Star TV ekranlarında birinci bölümü ile 17 Ocak 2020 Cuma akşamı ilk bölümüyle saat 20'de seyirciye merhaba diyen Babil reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Babil reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. AY Yapım imzasıyla ekrana gelecek olan, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, Ozan Güven, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu, Beren Kasımoğulları gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar'ın oturduğu Babil dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

babil reyting sonuçları ne kadar izlendi

Babil dizisinin konusu:

İdealist, çalışkan ve dürüst bir ekonomi profesörü olan İrfan, uğradığı bir iftiranın sonucu işini kaybeder. Yaşadığı haksızlığı sindiremeden oğlu Deniz’in ölümcül hastalığı ortaya çıkar. İrfan’ın kısa sürede çocuğunun ameliyatı için gerekli olan parayı bulması gerekmektedir. Çaldığı tüm kapılar birer birer yüzüne kapanırken, İrfan’ın son bir umut olarak çocukluk arkadaşı Egemen’e gider. İki dostun yolları yıllar sonra yeniden birleştirir.Paranın peşinde macera başlıyor. Egemen, neşeli, eğlenceli, kurnaz, İrfan’ın her anlamda tam zıttı. Çocukluğundan beri tek hayali zengin olmak. Bu uğurda elini kirletmekten, insan kullanmaktan çekinmez. İrfan para bulmak için kapısına geldiğinde Egemen bunu son bir yırtma şansı olarak görür. İki can dostu paranın peşinde karanlık bir maceraya atılırken, geçmişten gelen sır en büyük sınavları olacaktır. Bu öyküyü ekrana taşıyacak olan Babil reytingleri nasıl, dizi ne kadar izlendi, reyting sonuçları ne durumda?

Oyuncular Hakkında:

Halit Ergenç, 30 Nisan 1970 de İstanbul'da dünyaya geldi. Beşiktaş Atatürk Lisesi'nde orta öğretim eğitimini tamamladı. Ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Bölümü'ne kaydolan Halit Ergenç, ikinci sınıfta okulu bıraktı. Aynı yıl Mimar Sinan Üniversitesi Opera ve Tiyatro Bölümü’ne girdi ve mezun oldu. 2006 yılında Binbir Gece adlı dizide canlandırdığı Onur karakteriyle büyük bir çıkış yapan Halit Ergenç, 2011 yılında yayınlanmaya başlayan Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Kanuni Sultan Süleyman karakteri ile izleyicilerin büyük beğenisini toplamıştır. 2007-2008 yılları arasında uzun süre beraberlik yaşadığı Gizem Soysaldı ile evli kalan ve bir yıllık evliliğin ardından boşanan Halit Ergenç, daha sonra yine kendisi gibi oyuncu olan Bergüzar Korel ile evlendi. Halit Ergenç’in bu evlilikten bir oğlu vardır. Tatlı Kaçıklar, Kara Melek, Böyle mi Olacaktı, Gurbetçiler, Ölümün El Yazısı, Dedem, Goffret ve Ben, Kumsaldaki İzler, Zerda, Esir Şehrin İnsanları, Aliye, Babam ve Oğlum, Binbir Gece, Devrim Arabaları, Acı Aşk, Muhteşem Yüzyıl, Vatanım Sensin gibi yapımlarda rol alan Halit Ergenç şimdilerde, Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinde İrfan karakterine hayat vermektedir. Halit Ergenç, 1.83 metre boyunda, 82 kilo ve Boğa burcudur. Halit Ergenç'in yeni dizisi Babil reyting sonuçları nasıl, dizi kaçıncı oldu, izleme oranı ve reytingleri ile ilgili son durum.

Ozan Güven, 19 Mayıs 1975 tarihinde Almanya'nın Nürnberg şehrinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nden mezundur. İzmir Belediye Konservatuar'ında oyunculuk dersleri alan Ozan Güven, Şahika Tekand Tiyatrosu'nda çalıştı. Bugüne kadar Çiçeği Büyütmek, İkinci Bahar, Dünya Varmış, Bana Abi De, Havada Bulut, Aslı ile Kerem, Koçum Benim, Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis, Canım Ailem, Muhteşem Yüzyıl, Koyu Kırmızı, GORA, AROG, Yahşi Batı, Pek Yakında, Arif V 216 ve Fi gibi yapımlarda rol almıştır. 2005 yılında, İkinci Bahar dizisi sırasında tanıştığı yönetmen Türkan Derya ile evlendi, 2010 yılında ise boşandılar. Ozan Güven’in bu evlilikten Ali Ateş isminde oğlu bulunmaktadır. Ozan Güven şimdilerde, yapımcı, senarist ve oyuncu ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler adlı sinema filminde Mülakatçi karakterine hayat vermektedir. Ozan Güven, 1.75 metre boyunda, 67 kilo ve Boğa burcudur.babil reyting sonuçları babil reytingleri nasıl babil dizisi reytingleri babil reyting karnesi babil ne kadar izlendi babil dizisi izlenme oranı babil reytinglerde kaçıncı oldu
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!