ÖZEL HABER

Zemheri Reytingleri

Show TV dizisi Zemheri reytingleri nasıl kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Zemheri reyting sonuçları rating karnesi izlenme oranı ne durumda?


Haber Tarihi : 25 Oca 2020 15:08 Son Düzenlenme Tarihi : 04 Mar 2020 21:31

Bu sayfada Show TV'de yayınlanan 'Zemheri' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Zemheri reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Zemheri dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

zemheri reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Zemheri 15 Ocak 2020 Çarşamba günü Total'de 11. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 6. oldu.  2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Zemheri 22 Ocak 2020 Çarşamba günü Total'de 13. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 7. oldu.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

3. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Zemheri 29 Ocak 2020 Çarşamba günü Total'de 11. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

4. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Zemheri 5 Şubat 2020 Çarşamba günü Total'de 15. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

5. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Zemheri 12 Şubat 2020 Çarşamba günü Total'de 13. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

6. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Zemheri 19 Şubat 2020 Çarşamba günü Total'de 12. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

7. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Zemheri 26 Şubat 2020 Çarşamba günü Total'de 11. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

zemheri reyting sonuçları

Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Show TV ekranlarında birinci bölümü ile 15 Ocak 2020 Çarşamba akşamı birinci bölümüyle saat 20'de seyirciye merhaba diyen Zemheri reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Zemheri reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. AY Yapım imzasıyla ekrana gelecek olan, oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Hazal Filiz Küçükköse, Caner Cindoruk, Alperen Duymaz, Emir Çubukçu, Müfit Kayacan, Nihal Koldaş gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturduğu Zemheri dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

zemheri reyting sonuçları ne kadar izlendi

Zemheri dizisinin konusu:

Firuze ve Ayaz... İki güzel yürek, iki aile yükü taşıyan çocuk. Kaderin bir araya getirdiği yollarını saf, tertemiz aşklarıyla döşemektir tek dertleri. Taşımak zorunda oldukları yükleri, birbirlerine duydukları sevgiden aldıkları güçle omuzlarlar. Tüm bu zorlukların içinde küçücük, kendilerine ait bir geleceğin umudunu yeşertiler. Ta ki kader fikrini değiştirip yolundan dönene kadar… Ayaz öyle bir yol ayrımında kalır ki; merkezinde Firuze’nin taht kurduğu hayatından, hayallerinden, geleceğinden vazgeçmek zorunda kalır. Kalbini istemese de Berrak’a teslim eder. Bu feda annesi uğrunadır. Ancak arkasında acı ve hayal kırıklığı içinde bıraktığı Firuze’nin yüreği taşlaşır. İlk ve son defa inanmıştır, artık kalbinin kapıları inanmaya sonsuza dek kapalıdır. Fakat hayat yine bildiği gibi yazar hikâyeyi, bir kördüğüm noktasında denk getirir herkesi. Firuze babasının suçsuzluğunu ispatlamak her şeyini ortaya koyduğu anda beklemediği bir sınavdan geçmek zorunda kalır. Kalbini kıran adamı, babasının özgürlüğü için mücadele etmek zorunda kalacağı Ertan’ın yanında bulur. Hayat bu dörtlü çıkmazda Firuze’ye ne getirecektir? Bu öyküyü ekrana taşıyacak olan Zemheri reytingleri nasıl, dizi ne kadar izlendi, reyting sonuçları ne durumda?

Oyuncular Hakkında:

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 Sinop doğumludur. Babası Kastamonulu annesi ise Sinoplu’dur. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı'nda da eğitim görmüştür. 2011 yılında yayınlanan Dinle Sevgili dizisiyle televizyon dünyasına adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisinde canlandırdığı “Ada” rolüyle olmuştur. Şimdilerde Netflix’de yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinde Leyla karakterine hayat veren Ayça Ayşin Turan, 1.67 metre boyunda, 47 kilo ve Akrep burcudur. Ayça Ayşin Turan'ın yeni dizisi Zemheri reyting sonuçları nasıl, dizi kaçıncı oldu, izleme oranı ve reytingleri ile ilgili son durum.

Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. İlk dizisi, Tatlı Küçük Yalancılar ile oyunculuğa adım atan Alperen Duymaz daha Sonra Acı Aşk dizisi ile kariyerinde önemli bir çıkış yakaladı. Alperen Duymaz şimdilerde ise Show Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buse Kahraman, Furkan Kalabalık gibi isimlerin yer aldığı Çarpışma dizisinde Kerem karakterini canlandırmaktadır. Alperen Duymaz 1.82 metre boyunda, 73 kilo ve Akrep burcudur.zemheri reytingleri nasıl zemheri dizisi reytingleri ne durumda zemheri reyting sonuçları zemheri reyting karnesi zemheri izlenme oranı zemheri dizisi reytinglerde kaçıncı oldu
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!