Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo'da

Kafa Radyo kadrosunu Ceyhun Yılmaz ile güçlendirdi.


Haber Tarihi : 13 Şub 2020 12:07

13 Şubat 2019 tarihinde kurulan ve bugün birinci yaşını kutlayan Kafa Radyo, dinleyenlerine yeni yaşında büyük bir sürpriz yaptı.

Sabah yayınlarında Nihat Sırdar, Güçlü Mete ve Candaş Tolga Işık'ın dinleyenleri saat 12'deki sürprize yönlendirmesi ile radyonun sıkı takipçileri ailenin yeni üyesini büyük bir heyecanla beklemeye başladı.

12.00 itibarıyla mikrofon başına sevilen radyocu Ceyhun Yılmaz geçti.

ceyhun yılmaz kafa radyo

Yakın zamanda Best FM ve Alem FM'de de eğlenceli programlara imza atan Ceyhun Yılmaz, bundan böyle hafta içi her gün Kafa Radyo'da dinleyenlere hitap edecek.

Kafa Radyo'da Nihat Sırdar, Sivrisinek, Zeki Kayahan Coşkun, Güçlü Mete, Ceyda Düvenci, Eren Demir, Candaş Tolga Işık, Bedia Ceylan Güzelce, Pınar İnanç Akar, İlber Ortaylı, Sunay Akın, Cenker Bayrak, Rauf Gerz, Oğuz Atay gibi isimler de program yapıyor.
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!