Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo'da

Kafa Radyo kadrosunu Ceyhun Yılmaz ile güçlendirdi.


Haber Tarihi : 13 Şub 2020 12:07

13 Şubat 2019 tarihinde kurulan ve bugün birinci yaşını kutlayan Kafa Radyo, dinleyenlerine yeni yaşında büyük bir sürpriz yaptı.

Sabah yayınlarında Nihat Sırdar, Güçlü Mete ve Candaş Tolga Işık'ın dinleyenleri saat 12'deki sürprize yönlendirmesi ile radyonun sıkı takipçileri ailenin yeni üyesini büyük bir heyecanla beklemeye başladı.

12.00 itibarıyla mikrofon başına sevilen radyocu Ceyhun Yılmaz geçti.

ceyhun yılmaz kafa radyo

Yakın zamanda Best FM ve Alem FM'de de eğlenceli programlara imza atan Ceyhun Yılmaz, bundan böyle hafta içi her gün Kafa Radyo'da dinleyenlere hitap edecek.

Kafa Radyo'da Nihat Sırdar, Sivrisinek, Zeki Kayahan Coşkun, Güçlü Mete, Ceyda Düvenci, Eren Demir, Candaş Tolga Işık, Bedia Ceylan Güzelce, Pınar İnanç Akar, İlber Ortaylı, Sunay Akın, Cenker Bayrak, Rauf Gerz, Oğuz Atay gibi isimler de program yapıyor.
25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?

Blutv Koronavirüs Sonrası İzleme Alışkanlığı Raporunu Paylaştı

Koronavirüs salgını yüzünden halk evden çıkmamaya başladı. Blutv'ye olan ilgi ise arttı.

Koronavirüs Medyayı Vurdu: Reklamlar Geri Çekildi

Koronavirüs salgını yüzünden halk evde kalmaya başladı ama radyo ve televizyonlar reklam kaybı yaşıyor. Salgın medya sektörünü de vurdu.

Yeni Yaşam Gazetesi Korona Virüs Yüzünden Baskıya Ara Verdi

Korona virüs salgını medya dünyasını da vurdu. Yeni Yaşam gazetesi, salgın yüzünden baskıya ara verdiğini açıkladı.

RTÜK'den 3 Kanala Korona Virüs Cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, üç televizyon kanalına korona virüs yayınları yüzünden yaptırım uyguladı.

Yüzük

Şık Saat Modelleri Bayan

Maybelline

Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?

ÖZEL HABER
Baraj Reytingleri

FOX dizisi Baraj reytingleri nasıl ne kadar izlendi kaçıncı sırada? Baraj reyting sonuçları rating karnesi izlenme oranı kaç reyting aldı?

Ya İstiklal Ya Ölüm Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor Sene Kaç?

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi dönemi zamanı anlatıyor hangi yılda geçiyor? Tarihi dizi Ya İstiklal Ya Ölüm'de sene kaç anlatılan dönem?

ÖZEL HABER
Ya İstiklal Ya Ölüm Reytingleri

TRT 1 dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları izlenme oranı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!