Doğa ile cilt bakımı


Haber Tarihi : 28 Şub 2020 17:47

Kullanan her kadının başını döndüren bir marka olan nuxe doğa ile cilt bakımı yapmanızı sağlar. Her türlü güzelliğin ve iyiliğin doğada bulunduğunu bilen ve bunu size getirmeyi amaçlayan bir markadır. Nuxe doğanın kendisinden gelen her türlü mucizeyi kullanarak cildinizin bütün ihtiyaçlarını karşılar. Bitkilerin güzelliğini, ışıldaması ve göz kamaştırmasını sağlayan özlerini kullanarak sizin için ürünler sunar. Sizi de doğadaki bütün güzellikler gibi naif hissettirir. Daha öncesinden Nuxe deneyimi yaşamadıysanız kesinlikle hemen yaşamanızı ve kendinizi doğayla ne kadar uyumlu hissetmeyi deneyimlemelisiniz.

Geniş ürün yelpazesi

Nuxe ürünlerini cilt tipinize göre seçebileceğiniz gibi yaş aralığına göre de seçebilirsiniz. Nuxe ürünlerini set olarak kullanmanız cildinizde daha hızlı ve kesin sonuçlar verecektir. Sadece yüzünüz için değil vücudunuz için vücut peelingi, yıkama jelleri saçınız için de saç bakım ürünleri de nuxe markasında mevcuttur. Ayrıca erkekler için de bakım ürünlerini bulabilmeniz mümkündür. Bunlara ek olarak seyahatleriniz için yanınızda taşımanızı kolaylaştıracak ürünleri de beğeninize sunmaktadır. https://www.kozmela.com/nuxe sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?

Blutv Koronavirüs Sonrası İzleme Alışkanlığı Raporunu Paylaştı

Koronavirüs salgını yüzünden halk evden çıkmamaya başladı. Blutv'ye olan ilgi ise arttı.

Koronavirüs Medyayı Vurdu: Reklamlar Geri Çekildi

Koronavirüs salgını yüzünden halk evde kalmaya başladı ama radyo ve televizyonlar reklam kaybı yaşıyor. Salgın medya sektörünü de vurdu.

Yeni Yaşam Gazetesi Korona Virüs Yüzünden Baskıya Ara Verdi

Korona virüs salgını medya dünyasını da vurdu. Yeni Yaşam gazetesi, salgın yüzünden baskıya ara verdiğini açıkladı.

RTÜK'den 3 Kanala Korona Virüs Cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, üç televizyon kanalına korona virüs yayınları yüzünden yaptırım uyguladı.

Yüzük

Şık Saat Modelleri Bayan

Maybelline

Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?

ÖZEL HABER
Baraj Reytingleri

FOX dizisi Baraj reytingleri nasıl ne kadar izlendi kaçıncı sırada? Baraj reyting sonuçları rating karnesi izlenme oranı kaç reyting aldı?

Ya İstiklal Ya Ölüm Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor Sene Kaç?

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi dönemi zamanı anlatıyor hangi yılda geçiyor? Tarihi dizi Ya İstiklal Ya Ölüm'de sene kaç anlatılan dönem?

ÖZEL HABER
Ya İstiklal Ya Ölüm Reytingleri

TRT 1 dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları izlenme oranı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!