ÖZEL HABER

Öğretmen Reytingleri

FOX TV dizisi Öğretmen reytingleri, izlenme oranı, kaçıncı oldu, hangi sırada? Öğretmen reyting sonuçları, rating karnesi, ne kadar izlendi?


Haber Tarihi : 04 Mar 2020 20:21 Son Düzenlenme Tarihi : 25 Mar 2020 20:03

Bu sayfada FOX TV'de yayınlanan 'Öğretmen' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Öğretmen reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Öğretmen dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

öğretmen reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Öğretmen 4 Mart 2020 Çarşamba günü Total'de 3. oldu. (7.92 reyting - 17.21 share)

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 1. oldu. (10.16 reyting - 23.87 share) 2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Öğretmen 11 Mart 2020 Çarşamba günü Total'de 4. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 2. oldu.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

3. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Öğretmen 18 Mart 2020 Çarşamba günü Total'de 5. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 3. oldu.

4. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Öğretmen 25 Mart 2020 Çarşamba günü Total'de ???. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

öğretmen reyting sonuçları

FOX TV ekranlarında ilk bölümü ile 4 Mart 2020 Çarşamba günü saat 20'de seyirciye merhaba diyen Öğretmen reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Öğretmen reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. MED Yapım ve MF Yapım imzasıyla ekrana gelecek olan, oyuncu kadrosunda İlker Kaleli, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Ceren Moray, Şerif Erol, Serkan Keskin gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu Öğretmen dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

öğretmen reyting sonuçları ne kadar izlendi

Öğretmen dizisinin konusu:

Bir sene önce Akif’in belki de hayattaki en mutlu günüyle başlar. O gün Akif, sevdiği kadın olan Zeynep’e evlenme teklifi eder. Zeynep, Küçükkapı Lisesi’nde öğretmenliğe ilk başladığı gün aynı zamanda Akif’le nişanlanmıştır. Zeynep bir öğretmen olarak Küçükkapı Lisesi’ne ilk adımlarını atarken Akif, bunun sonun başlangıcı olduğunu bilmeden ona aşkla baka kalmıştır.Bu olaydan bir sene sonra Akif Erdem; Küçükkapı Lisesi’nde Fizik Öğretmeni olarak 12A sınıfına girer ve öğrencileri rehin alıp okulla bağlantılarını koparacak bir bomba patlatır. Kimsenin zarar görmediği patlamada; bütün 12A sınıfı ve emniyet güçleri, Akif’in bunu neden yaptığını öğrenmeye çalışacaktır. Akif Öğretmen; herkese büyük bir ders verecektir. Bu öyküyü ekrana taşıyacak olan Öğretmen reytingleri nasıl, dizi ne kadar izlendi, reyting sonuçları ne durumda?

Oyuncular Hakkında:

1984 İstanbul doğumlu İlker Kaleli oyunculuğa üniversite yıllarında Kültür üniversitesi Sanat yönetimi bölümüne devam ederken bir yandan Şahika Tekand'ın Studio Oyuncularındaki Oyunculuk eğitimi programıyla başladı. 2006 yılında Üniversiteden mezun olduktan sonra iki yıl kadar Dj olarak müzik yapıp aynı zamanda müzik direktörü olarak da çalıştı. Bu dönemde çeşitli reklam filmlerinde rol aldı.2008 yılında Londra'da (The London Academy Of Music And Dramatic Art) LAMDA'ya 3 senelik programa kabul edildi. LAMDA'dan 2011 yılında mezun olunca "Son" dizisinde 6 bölüm boyunca rol aldı. Kanal D'de yayınlanan Kayıp Şehir adlı diziyle de hayran kitlesini genişletti. Eğitimine önem veren İlker Kaleli kariyeri için eğitimine Londra da devam etmiştir. Londra' yı çok beğendiğinden orada yaşamaya karar vermiştir. Mezun olduktan sonra asıl hedefi şarkı sözü yazarı ya da dj olmaktı. Sempatik bir yapıya sahip olduğundan dolayı birçok dizi teklifi aldı ve hayatını bu yönde değiştirdi.İlker Kaleli "Kayıp Şehir" adlı dizide başrolu alarak Türkiye'nin gündemine oturmuş en çok konuşulan oyunculardan biri olmuştur.Dizi deki başarısının bir ödülü olarak Türkiye geri dönüş yapmıştır. İlker Kaleli'nin yeni dizisi Öğretmen reyting sonuçları nasıl, dizi kaçıncı oldu, izleme oranı ve reytingleri ile ilgili son durum.öğretmen dizisi reytingleri öğretmen reyting sonuçları öğretmen reyting karnesi öğretmen rating sonuçlarında kaçıncı oldu öğretmen dizisi ne kadar izlendi öğretmen dizisi izlenme oranı
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!