ÖZEL HABER

Hizmetçiler Reytingleri

Kanal D dizisi Hizmetçiler'in reyting sonuçları, izlenme oranı, kaçıncı oldu? Hizmetçiler reytingleri, rating karnesi, ne kadar izlendi?


Haber Tarihi : 07 Mar 2020 15:28 Son Düzenlenme Tarihi : 15 Mar 2020 12:32

Bu sayfada Kanal D'de yayınlanan 'Hizmetçiler' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Hizmetçiler reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Hizmetçiler dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

hizmetçiler reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Hizmetçiler 7 Mart 2020 Cumartesi günü Total'de 8. oldu. (Reyting: 3,4 - Share: 8,23)

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 5. oldu. (Reyting: 3,44 - Share: 10,20)  2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Hizmetçiler 14 Mart 2020 Cumartesi günü Total'de 9. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 7. oldu.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

3. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Hizmetçiler 21 Mart 2020 Cumartesi günü Total'de ???. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

hizmetçiler reyting sonuçları

Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile 7 Mart 2020 Cumartesi akşamı saat 20'de seyirciye merhaba diyen Hizmetçiler reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Hizmetçiler reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Fabrika Yapım imzasıyla ekrana gelecek olan, oyuncu kadrosunda Algı Eke, Deniz Baysal Yurtcu, Aleyna Solaker, Selen Domaç, Seçkin Özdemir, Yiğit Kirazcı, Ayşenil Şamlıoğlu, Gamze Karaduman, Nilay Erdönmez, Neslihan Arslan gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu'nun oturduğu Hizmetçiler dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

hizmetçiler reyting sonuçları ne kadar izlendi

Hizmetçiler dizisinin konusu:

Küçük bir kasabada kendi halinde yaşayan Ela’nın hayatı İstanbul’un ünlü ailelerinden Atahanlıların torunlarının kaçırılmasıyla bir günde tümden değişir. Onu lüks bir sitenin kapısına getiren gerçeğin peşinden sürüklenirken hayat ona bu kez bambaşka bir oyun oynar. Adına Cennet Konakları denen bu lüks sitede artık bir hizmetçidir. Birbirinden farklı zengin hayatları tanıdıkça herkesin gerçek yüzlerini de görmeye başlar. Üstelik tıpkı zenginler gibi onların evlerinde çalışan hizmetçilerin de sırları vardır.Saklanan sırların ucu Atahanlıların kayıp hizmetçisine dayandığında Ela burada yaşayan hiç kimsenin masum olmadığını anlar. Hacer, Atiye ve Çiçek de yaşananların birer parçasıdır. Çünkü bu sitede hizmetçiler sadece evleri değil, patronlarının sakladığı “kirli” çamaşırları da temizlemektedir. İşin aslı Cennet Konakları’nda hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Bu öyküyü ekrana taşıyacak olan Hizmetçiler reytingleri nasıl, dizi ne kadar izlendi, reyting sonuçları ne durumda?

Oyuncular Hakkında:

Deniz Baysal, 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir'de ailenin en küçüğü olarak doğmuştur. Anne ve babası boşanmıştır. 2009 yılında Manisa, Celal BayarÜniversitesinde dış ticaret eğitimi almaya başladı. 10 yaşından itibaren İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almaya başladı. Aynı zamanda 10 yıl tiyatro oyunculuğu yaptı. Palyaçoluk yaptı, sonra da çocuk oyunlarında oynadı. Tiyatro hocasının teşvikleri ve destekleri ile oyunculuğa başladı. Bir dönem basket oynuyorken, burnuna top çarptı ve burnuna estetik yaptırmak zorunda kaldı. Reklam filmlerinde oynadı. İlk dizi oyunculuğu kariyerine 2011 yılında "Derin Sular" dizisinde Hilal Altınbilek, Şükrü Özyıldız ile beraber oynamıştır. 2012 yılında senaryosu Mahsun Kırmızıgül'e ait olan "Babalar ve Evlatlar" filminde oynadı. 2014 yılında başrollerini Berna Laçin, Sinan Tuzcu ve Burak Hakkı'nın üstlendiği "Aşk Ekmek ve Hayaller" dizisinde Uğur'un yıllar önce izini kaybettiği annesinin katilinin kızı Karaca karakterini canlandırdı. 2014 yılında ise "Kaçak Gelinler" dizisinde başrollerini Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Furkan Andıç, Fırat Albayram'ın oynadığı dizide rol aldı. Dizinin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç'tır. Deniz Baysal'ın yeni dizisi Hizmetçiler reyting sonuçları nasıl, dizi kaçıncı oldu, izleme oranı ve reytingleri ile ilgili son durum.hizmetçiler reyting sonuçları hizmetçiler reyting karnesi hizmetçiler reyting sonuçlarında kaçıncı oldu hizmetçiler dizisi ne kadar izlendi hizmetçiler kaç reyting aldı hizmetçiler rating durumu hizmetçiler reytinglerde kaçıncı sırada
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!