Hizmetçiler Hangi Diziden Uyarlama Yabancı Versiyon

Kanal D dizisi Hizmetçiler hangi diziden uyarlama senaryo çalıntı mı uyarlandı mı? Hizmetçiler yabancı orijinal versiyon adı nedir?


Haber Tarihi : 07 Mar 2020 17:10

Fabrika Yapım imzasıyla Demirören Medya Grubu bünyesindeki Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan Hizmetçiler hangi diziden uyarlandı? Senaryosu uyarlama mı yoksa çalıntı mı? Hizmetçiler dizisinin yabancı versiyonu, orijinal hikayenin adı nedir? Dizi Japon, Kore, Meksika ya da Amerikan dizilerinden mi esinlendi? İşte detaylar... hizmetçiler hangi diziden uyarlandı uyarlama orijinal versiyon

Öner Arslanel'in yapımcısı olduğu, yönetmen koltupunda Metin Balekoğlu'nun yer aldığı dizi geniş ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Selen Domaç, Algı Eke, Deniz Baysal, Yiğit Kirazcı, Aleyna Solaker, Seçkin Özdemir, Ayşenil Şamlıoğlu gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Hizmetçiler dizisinin uyarlama senaryosunu Gülsev Karagöz, Alper Alp Özgen, Ruhan Arca, Makbule Kosif, Özer Çetinel kaleme alıyor. Cumartesi akşamları yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkan Hizmetçiler hangi diziden uyarlandı, öyküsü çalıntı mı yoksa orijinal mi sorusu büyük merak konusu.

Hizmetçiler Hangi Diziden Uyarlama?

hizmetçiler hangi diziden uyarlama yabancı versiyon meksika

Dramatik hikayesi ile dikkat çeken dizi Meksika yapımı Ellas son La Alegria Del Hogar adlı yapımdan Türk televizyonlarına uyarlandı. Yapım şirketi, dizinin uyarlama haklarını satın aldığı için senaryonun çalıntı olduğunu söylemek mümkün değil. Uzun süredir ekranda olan Ellas son La Alegria Del Hogar'ın oyuncu kadrosunda Vanessa Bauche, Arcelia Ramirez, Maya Zapata, Mario Ivan Martinez, Eugenio Derbez gibi isimler yer alıyor. Oyuncular Hakkında:

hizmetçiler yabancı versiyonu

Algı Eke, 16 Eylül 1985 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Aslen Artvinlidir ve Gürcü asıllıdır. Boşanmış bir anne babanın çocuğudur. Annesini 2013 yılının yaz aylarında kaybetmiştir. Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimi için Berlin'e gitmiş, burada dramaturji okumuştur. Türkiye'ye döndükten sonra yönetmen Mustafa Şevki Doğan ile tanışmış ve Baba Ocağı adlı dizi ile televizyondaki oyunculuk hayatına başlamıştır. Hizmetçiler hangi diziden uyarlandı. Ardından sırasıyla Dürüye'nin Güğümleri, Keşanlı Ali Destanı ve Annem Uyurken dizilerinde oynamıştır. Ayrıca Pinhani grubunun Yitirmeden adlı şarkısının klibinde de oynamıştır. 20 Aralık 2013 tarihinde vizyona girmiş olan, başrollerini İlker Ayrık ile paylaştığı "Kedi Özledi" filminde "Kıymet" adlı karakterle romantik komedi türdeki filme hayat vermiştir. Galip Derviş dizisinde Hülya Uçar karakterini oynamıştır. Ayrıca oyuncu Celil Nalçakan ile birlikte netd.com adlı sitede Şişenin Dibi adlı bir program yapmış, ancak 2 Ağustos 2013 tarihinde program bitmiştir. 6 Haziran 2016 tarihinde Hayat Sevince Güzel dizisinde Zarife rolünü üstlenmiştir. Hizmetçiler orijinal versiyon adı nedir hangi ülkeden uyarlandı?

Kocaeli’nin bölgesel yabancı müzik radyolarından “Red Fm” de radyo programcılığına başladı. Antalya, İstanbul ve Bodrum’da DJ olarak çalıştı.2004 Ağustos ayında Number One TV'de televizyon programı sunmaya başladı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde aldığı tiyatro eğitiminin ardından çeşitli reklam filmlerinde rol aldı ve 2008 yılında Atv’nin "Yaban Gülü" dizisinde "Burak" karakterini oynadı.Başkent İletişim Akademisi'nde aldığı oyunculuk eğitiminin ardından, 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan'ın sevgilisi "Leo" karakterini canlandırdı. Özdemir, "Al Yazmalım" isimli dizide Özge Özpirinçci ile birlikte başrol oynadı. Hizmetçiler senaryo çalıntı mı uyarlama mı? 2013 yılı Mart ayında başlayan ve "I'm Sorry, I Love You" adlı bir Kore dizisinden uyarlanan "Bir Aşk Hikayesi" adlı dizide Damla Sönmez ile başrol oynadı. 2014 yılı Aralık ayında başlayan "Günahkar" dizisinde Gülcan Arslan ve Hazal Filiz Küçükköse ile başrol oynadı. 2015 yılında başlayan ''Racon: Ailem İçin" dizisinde Mehmet Aslantuğ, Hande Doğandemir ve Barış Arduç ile kamera karşısına geçti. Dizi reyting düşüklüğü nedeniyle yayından kaldırıldı. 2015 yılında Show TV'de "Acı Aşk" başlıklı diziye başladı. Dizi, 13 Mart 2016'da 13'üncü bölümde ekranlara veda etti. Star Tv'nin fenomen dizisi "Kiralık Aşk"ın ikinci sezonunda "Pamir Marden" karakteriyle ekranlara geri döndü.hizmetçiler hangi diziden uyarlama hizmetçiler dizisi çalıntı mı hizmetçiler uyarlandı mı hizmetçiler meksika versiyonu hizmetçiler hangi diziden çalıntı
Farklı Pikap Seçenekleri

31 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

31 Mayıs 2020 reyting sonuçları: John Wick, Survivor, ÇGH 2, Kayıp Balık Dori, Özgür Dünya kaçıncı oldu? İşte pazarın reytingleri.

30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 Mayıs 2020 reyting sonuçlarına göre birinci hangi kanal oldu? Cumartesi akşamı en çok izlenen diziler ve programlar açıklandı.

29 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

29 Mayıs 2020 reyting sonuçları açıklandı. Cuma akşamının en çok izlenen yapımları ve kanalları belli oldu. Arka Sokaklar kaçıncı oldu?

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?

18-23 Mayıs 2020 Tiraj Sonuçları

Tiraj sonuçları belli oldu. 18-23 Mayıs 2020 haftasında en çok hangi gazeteler okundu?

Türk Dizilerinin Pakistan Seyircisi Üzerindeki Etkisi

TRT World önemli bir çalışmaya imza attı ve Türk dizilerinin Pakistan seyircisi üzerindeki etkisini inceledi.

Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.

27 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

27.05.2020 Çarşamba reytingleri belli oldu. 27 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında Survivor mı yoksa Kuruluş Osman mı birinci oldu? Sıralama...

26 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

26.05.2020 Salı reytingleri belli oldu mu? 26 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında hangi yapım kaçıncı oldu? İşte günün birincisi...

Cem Gürdeniz Aydınlık Gazetesinden Neden Ayrıldı?

Aydınlık gazetesinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Cem Gürdeniz Aydınlık gazetesinden neden ayrıldı?

25 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

25 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 25.05.2020 Pazartesi günü reytinglerde hangi kanal birinci oldu? İşte sıralama...Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!