ÖZEL HABER

Gel Dese Aşk Reytingleri

ATV dizisi Gel Dese Aşk reytingleri, reyting sonuçları, izlenme oranı, ne kadar izlendi? Gel Dese Aşk rating karnesi kaçıncı oldu?


Haber Tarihi : 08 Mar 2020 22:02 Son Düzenlenme Tarihi : 09 Mar 2020 12:25

Bu sayfada ATV'de yayınlanan 'Gel Dese Aşk' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Gel Dese Aşk reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Gel Dese Aşk dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

gel dese aşk reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Gel Dese Aşk 8 Mart 2020 Pazar günü Total'de 7. oldu. (Reyting: 4,14 - Share: 9,49)

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 5. oldu. (Reyting: 3,69 - Share: 9,54)  2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Gel Dese Aşk 15 Mart 2020 Pazar günü Total'de ----. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ---. oldu.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

3. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Gel Dese Aşk 22 Mart 2020 Pazar günü Total'de ???. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

gel dese aşk reyting sonuçları

ATV ekranlarında ilk bölümü ile 8 Mart 2020 Pazar akşamı saat 20'de seyirciye merhaba diyen Gel Dese Aşk reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Gel Dese Aşk reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Sinegraf imzasıyla ekrana gelecek olan, oyuncu kadrosunda Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Öykü Gürman, Ertan Saban, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy Kaçarski, Aslıhan Malbora, Yiğit Koçak, Selim Gürata, Buket Eker Kabal, Ebru Emre, Ayşe Defne Pirinçci ve Mehmet Atay ve Altan Gördüm gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Murat Onbul'un oturduğu Gel Dese Aşk dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

gel dese aşk reyting sonuçları ne kadar izlendi

Gel Dese Aşk dizisinin konusu:

Murat ve Yasemin yirmi yılı devirmiş, dostları tarafından parmakla gösterilen örnek bir çifttir. Derin(19) ve Ece(5) adında iki de kızları vardır. Oysa çizdikleri "mutlu aile" resmini gölgeleyen bir sır ilişkilerini içten içe yemektedir. Ece doğduğundan beri birbirlerine dokunmamış, birlikte olmamışlardır. Aşk evlerini çoktan terk etmiştir. Oynadıkları evlilik oyununun olmazsa olmazı "mükemmel" organizasyonlardır. Yasemin Murat'ın yaklaşan yaş günü partisi için canla başla uğraşmaktadır. Murat ise işe güce dalmıştır. Mutsuz rutinlerini hiç tanımadıkları bir kız bozacaktır. Bahar! Bahar, babasını hiç tanımadan annesi tarafından büyütülmüştür. Murat'ın ortağı Barlas'ın babası olduğunu öğrenince şirkete onunla yüzleşmeye gelir. Barlas tarafından kapı dışarı edilince şirkette Murat'la tanışır. Murat bu deli dolu kızdan etkilenir. Aşk Murat'ı çağırmış, gel demiştir. Murat aşkın rüzgarıyla sürüklenir, bir süre. Yanlış olduğunu bile bile. Çok geçmeden aklını başına toplar. Ne de olsa evlidir. Bahar'dan uzak durmalı, aşka karşı koymalıdır. Koyar da. Ta ki sürpriz partide her şey yerle bir olana kadar. Bu öyküyü ekrana taşıyacak olan Gel Dese Aşk reytingleri nasıl, dizi ne kadar izlendi, reyting sonuçları ne durumda?

Oyuncular Hakkında:

Diyarbakırlı olmasına rağmen Elâzığ doğumlu olan Erkan Petekkaya, çocukluğunu İstanbul, Anadolu Yakası’nda geçirmiştir. Mehmet Karamancı İlkokulu'nda, daha sonra Bostancı Ortaokulu ve Fenerbahçe Lisesi'nde okumuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nı kazanan Petekkaya, 1993’ten beri devlet tiyatrolarında kadrolu oyuncu olarak yer almaktadır. 1994 yılında kamera şakalarıyla tanıştığı televizyon dünyasındaki kariyerine, 1998 yılında Güzel Günler dizisiyle devam eder. 1999 yılında Aynalı Tahir adlı dizi için kamera karşısına geçer.Aşkına Eşkıya, Bedel, Japon Gelin ve Taştan Kalp projelerinde yer alan Petekkaya, Kanal D'de ekrana gelen Serseri adlı televizyon dizisinde canlandırdığı “Bülent” karakteriyle komedi alanında da rol alır. 2005 yılında Köpek dizisi ile ekranlarda görünmeye devam eder ve bu dizide canlandırdığı Yılmaz karakteriyle Beyaz İnci Televizyon Ödülleri'nde "En İyi Erkek Oyuncu" dalında aday gösterilir. 2005-2007 yayın döneminde atv'de ekrana gelen Beyaz Gelincik adlı televizyon dizisinde Adanalı zengin bir ailenin holding yöneticisi olan büyük oğlu Ömer’i canlandırmıştır.2007 Ekim ayında başlayan Sessiz Fırtına adlı televizyon dizisinde Yiğit Sancaktar'ı canlandırmaktadır. Dizinin yayınına Mart 2008'de 19. bölümünün ardından son verilmiştir. Petekkaya yine 2008 de başka bir dizide (Star TV) yer alarak Son Bahar adlı televiyon dizisinde Holding'de yönetici olan “Galip”'i canlandırmıştır. 2010 yılında da Hanımeli Sokağı adlı dizide oynamıştır. 2010-2012 yılları arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Ali Kaptan adlı karakteri canlandırmıştır. Bu dizide acımasız bir kişiliği olan fakat daha sonraları yaptıklarından pişmanlık duymuş bir babayı oynamıştır. Erkan Petekkaya'nın yeni dizisi Gel Dese Aşk reyting sonuçları nasıl, dizi kaçıncı oldu, izleme oranı ve reytingleri ile ilgili son durum.gel dese aşk reytingleri nasıl gel dese aşk reyting sonuçları gel dese aşk reyting karnesi gel dese aşk rating durumu gel dese aşk reytinglerde kaçıncı oldu gel dese aşk reyting sıralaması gel dese aşk izlenme oranı
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!