Yasak Elma Mert Gerçek Adı Kimdir Can Nergis

FOX dizisi Yasak Elma'da Mert gerçek adı asıl ismi nedir hangi oyuncu? Yasak Elma Mert kimdir kaç yaşında nereli dizileri ve filmleri


Haber Tarihi : 16 Mar 2020 17:14

FOX TV ekranlarında her pazartesi akşamı yeni bölümü ile seyircilerin karşısına çıkan dram dizisinde Yasak Elma Mert kimdir sorusunun yanıtı belli oldu. MEDYAPIM imzalı projede Yasak Elma Mert gerçek ismi, yani bu karakteri canlandıran oyuncunun asıl adı Can Nergis'tir. Geniş ve güçlü oyuncu kadrosuyla yayına devam eden başarılı yapımlardan biri olan Yasak Elma'da Mert rolünü canlandıran oyuncu kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı gibi soruların yanıtlarını birlikte inceleyelim.  yasak elma mert gerçek adı kimdir hangi oyuncu

Oyuncu kadrosunda Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Eda Ece, Gökhan Alkan, Barış Kılıç gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı, senaryosunu Zeynep Soyata ile Melis Civelek'in kaleme aldığı Yasak Elma'ya gelecek bölümlerde Mert adında yeni bir karakter dahil oluyor. Dizide Gökhan Alkan'ın hayat verdiği Kerim karakterinin üniversiteden sınıf arkadaşı olarak izleyeceğimiz Mert, esprili ve zeki bir insan olarak karşımıza çıkacak. Kerim'le beraber Argun'un hayatına girdiğinde onun da yaşamını etkileyecek olan Mert, dizide yeni gelişmelerin anahtarı olacak.

Yasak Elma Mert Kimdir?

Yeni bölümlerin kilit karakteri olduğu için pek çok seyirci Yasak Elma Mert'i kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor diye merak etmeye başladı. Yasak Elma Mert gerçek adı Can Nergis'tir. 27 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Can Nergis, uzun süre boyunca uzak doğu ülkelerinde yaşamıştı. Üniversite eğitimini İngiltere'nin başkenti Londra'da tamamlayan Çin ve Taylan'da da yaşamış, Tayland'da restoran açmıştı. 2011'de ülkemize geri dönen Yasak Elma Mert asıl ismi Can Nergis, Her Şeye Rağmen adlı yapım ile TV dünyasına giriş yaptı. Daha sonra 2014 senesinde Kanal D'de ekrana gelen Paşa Gönlüm adlı yapımda rol alan Nergis, Arka Sokaklar'da da boy gösterdi. Börü adlı televizyon dizisi ve sinema filminde oynadığı karakter ile büyük başarı elde etti.  Can Nergis'in daha önce oynadığı diziler ve filmler şunlardır:

  • Anne
  • Börü
  • Arka Sokaklar
  • Her Şeye Rağmen
  • Dila Hanım
  • Maral: En Güzel Hikayem
  • Paşa Gönlüm
  • Tatlı İntikam


yasak elma mert gerçek ismi yasak elma mert kimdir yasak elma mert hangi oyuncu yasak elma mert karakterini kim oynuyor can nergis yasak elma dizisinde hangi rolde
25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?

Blutv Koronavirüs Sonrası İzleme Alışkanlığı Raporunu Paylaştı

Koronavirüs salgını yüzünden halk evden çıkmamaya başladı. Blutv'ye olan ilgi ise arttı.

Koronavirüs Medyayı Vurdu: Reklamlar Geri Çekildi

Koronavirüs salgını yüzünden halk evde kalmaya başladı ama radyo ve televizyonlar reklam kaybı yaşıyor. Salgın medya sektörünü de vurdu.

Yeni Yaşam Gazetesi Korona Virüs Yüzünden Baskıya Ara Verdi

Korona virüs salgını medya dünyasını da vurdu. Yeni Yaşam gazetesi, salgın yüzünden baskıya ara verdiğini açıkladı.

RTÜK'den 3 Kanala Korona Virüs Cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, üç televizyon kanalına korona virüs yayınları yüzünden yaptırım uyguladı.

Yüzük

Şık Saat Modelleri Bayan

Maybelline

Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?

ÖZEL HABER
Baraj Reytingleri

FOX dizisi Baraj reytingleri nasıl ne kadar izlendi kaçıncı sırada? Baraj reyting sonuçları rating karnesi izlenme oranı kaç reyting aldı?

Ya İstiklal Ya Ölüm Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor Sene Kaç?

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi dönemi zamanı anlatıyor hangi yılda geçiyor? Tarihi dizi Ya İstiklal Ya Ölüm'de sene kaç anlatılan dönem?

ÖZEL HABER
Ya İstiklal Ya Ölüm Reytingleri

TRT 1 dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları izlenme oranı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!