ÖZEL HABER

Ya İstiklal Ya Ölüm Reytingleri

TRT 1 dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları izlenme oranı.


Haber Tarihi : 16 Mar 2020 19:18 Son Düzenlenme Tarihi : 25 Mar 2020 20:04

Bu sayfada TRT 1'de yayınlanan 'Ya İstiklal Ya Ölüm' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

ya istiklal ya ölüm reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Ya İstiklal Ya Ölüm 16 Mart 2020 Pazartesi günü Total'de ilk 10'a giremedi. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 9. oldu.  Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Ya İstiklal Ya Ölüm 23 Mart 2020 Pazartesi günü Total'de ilk 10'a giremedi.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 10. oldu.

3. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Ya İstiklal Ya Ölüm 30 Mart 2020 Pazartesi günü Total'de ???. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

ya istiklal ya ölüm reyting sonuçları

TRT 1 ekranlarında birinci bölümü ile 16 Mart 2020 Pazartesi akşamı saat 20'de seyirciye merhaba diyen Ya İstiklal Ya Ölüm reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Ya İstiklal Ya Ölüm reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Kirli Kedi ve Atlantis Yapım imzasıyla ekrana gelecek olan, oyuncu kadrosunda İlker Kızmaz, Birkan Sokullu, Dolunay Soysert, Osman Sonant, Mehmet Özgür, Rıza Kocaoğlu, Hilmi Cem İntepe, Melis Sezen, Ushan Çakır ve Altan Erkekli gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Yasin Uslu'nun oturduğu Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

ya istiklal ya ölüm reyting sonuçları ne kadar izlendi

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinin konusu:

İstanbul’un İtilaf devletlerince işgalinin yaşandığı 16 Mart 1920 ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan 1920 tarihi arasındaki altı haftalık tarihsel süreci anlatacak olan dizi, Milli Mücadele ruhunu ekrana taşıyacak. Dizinin yayınlanan afişinde Mustafa Kemal karakterine hayat veren İlker Kızmaz, Topkapılı karakterine hayat veren Birkan Sokullu, Mehmet Akif karakterine hayat veren Mehmet Özgür, Halide Edip karakterine hayat veren Dolunay Soysert, Ali Fuat Paşa karakterine hayat veren Osman Sonant, İhsan Pere karakterine hayat veren Rıza Kocaoğlu, Galip karakterine hayat veren Hilmi Cem İntepe ve Nazan karakterine hayat veren Melis Sezen yer alıyor. 16 Mart 2020 günü yayımlanacak dizinin ilk bölümünde; İtilaf devletlerince işgale uğrayan İstanbul’un işgal günü ve sonrasındaki günlerde yaşadığı süreç ile Türk halkının işgal karşısında tek vücut olması anlatılacak. Bu öyküyü ekrana taşıyacak olan Ya İstiklal Ya Ölüm reytingleri nasıl, dizi ne kadar izlendi, reyting sonuçları ne durumda?

Oyuncular Hakkında:

2002 yılında yayınlanan Aslı ile Kerem, Yeter Anne, Candan Öte gibi dizilerde rol alan oyuncu o yıllar bazı reklam filmlerinde de oynamıştır. 2012 yılında yönetmenliğini Yeşim Sezgin'in yaptığı, senaryosunu Turgut Özakman'ın yazdığı Çanakkale Savaşı'nı anlatan Çanakkale 1915 adlı sinema filminde Yarbay Mustafa Kemal rolünü üstlenmiştir. 2014 tarihinde TRT1‘de yayınlanmaya başlayan Yedi Güzel Adam adlı dizide Kenan hoca rolü ile izleyenlerin karşısına çıkmıştır. Aynı yıl yayınlanmaya başlayan ve baş rollerin de Mete Horozoğlu, Ayça Bingöl ve Ekin Koç'un oynadığı Benim Adım Gültepe dizisinde Halil karakterini canlandırmıştır. 2016 yapımı romantik komedi dizisi Tatlı İntikam'da Barış karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkmıştır. İlker Kızmaz'ın yeni dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları nasıl, dizi kaçıncı oldu, izleme oranı ve reytingleri ile ilgili son durum.ya istiklal ya ölüm reyting sonuçları ya istiklal ya ölüm reytingleri nasıl ya istiklal ya ölüm ne kadar izlendi ya istiklal ya ölüm izlenme oranı ya istiklal ya ölüm reyting karnesi ya istiklal ya ölüm rating sonuçları ya istiklal ya ölüm reytinglerde kaçıncı oldu
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!