ÖZEL HABER

Baraj Reytingleri

FOX dizisi Baraj reytingleri nasıl ne kadar izlendi kaçıncı sırada? Baraj reyting sonuçları rating karnesi izlenme oranı kaç reyting aldı?


Haber Tarihi : 17 Mar 2020 20:08 Son Düzenlenme Tarihi : 25 Mar 2020 20:02

Bu sayfada FOX TV'de yayınlanan 'Baraj' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Baraj reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Baraj dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

baraj reytingleri

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Baraj 17 Mart 2020 Salı günü Total'de 3. oldu.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 4. oldu.  Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Baraj 24 Mart 2020 Salı günü Total'de 3. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 4. oldu.

3. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Baraj 31 Mart 2020 Salı günü Total'de ???. oldu. 

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise ???. oldu.

baraj reyting sonuçları

FOX TV ekranlarında birinci bölümü ile 17 Mart 2020 Salı akşamı saat 20'de seyirciye merhaba diyen Baraj reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Baraj reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Med Yapım ve No 9 Productions imzasıyla ekrana gelecek olan, oyuncu kadrosunda Feyyaz Duman, Tuna Orhan, Iman Casablanca, Burak Yörük, Biran Damla Yılmaz, Sumru Yavrucuk ve Sait Genay gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmen koltuğunda Hasan Tolga Pulat'ın oturduğu Baraj dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?

baraj reyting sonuçları ne kadar izlendi

Baraj dizisinin konusu:

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır. Bu öyküyü ekrana taşıyacak olan Baraj reytingleri nasıl, dizi ne kadar izlendi, reyting sonuçları ne durumda?

Oyuncular Hakkında:

Biran Damla Yılmaz 1986 yılında Gebzede Doğmuştur. Yaşamının büyük bir kısmı Pendikte geçmiştir. Küçük yaşlarda dizilerde yer alan oyuncuları izleyerek onları taklit ettiğini belirten Biran Damla Yılmaz ailesi tarafından küçük yaşlarda ajansa yazdırılarak bu konuda tecrübe sahibi olması sağlandı. İlerleyen yıllarda oyunculuk isteğinin daha fazla olduğunu tekrar farklı bir ajansa yazıldığını belirten Yılmaz oyunculuk sektörüne 14-15 yaşlarında girmiştir.Bir kaç yapımda yer aldıktan sonra atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizide canlandırdığı Eylül karakteri yıldızının parlamasını sağlamıştır. Baraj reyting sonuçları nasıl, dizi kaçıncı oldu, izleme oranı ve reytingleri ile ilgili son durum.baraj reyting sonuçları baraj reytingler baraj dizisi ne kadar izlendi baraj rating durumu baraj reyting karnesi baraj dizisi izlenme oranı
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!